Jump to content

Java. Iegūt datus no .xls faila.


migelitto
 Share

Recommended Posts

Sveiki programmētāji.

Taisu vienu projektiņu un esmu apstājies pie datu nolasīšanas no excel faila. meklēju googlē, bet katrs jaunais, ko atrodu, ir kompilcētāks par iepriekšējo un īsti triviālu (cik nu tas ir iespējams) neko nevaru atrast. Man ir jānolasa dati no excel faila, bet ne viss. Veidojas tabula ar, protams, nosaukumiem augšā. Viss kopā ir gads, iekļautas 2 sezonas - ziemas un vasaras. Tās sadalītas mēnešos. (tas pa kolonnām).

rindas sadalītas pēc 4 citiem kritērijiem. Un man ir jāapstrādā pa kolonnām, pa rindām, pa sezonām un viss kopā.

kā to lai izdara?

apmēram? petiks ar linku uz LABU materiālu, klases (kas darbojās šajā sektorā) nosaukums utt.

ļoti ceru, ka ir tādas lietas kā, piemēram, getCell(int, char); nu vai kkas tāds.

Tnx!

Link to comment
Share on other sites

Vai nav iespējams, ka kāds to visu pirms tam saglabā XML un tad baro iekšā?

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Vai OpenOffice nebija Java bibliotēkas darbam ar visvisādiem šādiem formātiem?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Priekš kam XML, ja var Excel nolasīt, tikai jāizmanto papildus bibliotēka POI-HSSF vai XSSF (priekš Exel 2007).

http://poi.apache.org/spreadsheet/

 

Ir daudz taisītas gan Exel ģenerācijas, gan nolasīšanas Excel 2003 un vecākam formātam. Jaunāku formātu nav nācies vēl bakstīt, bet iespējams, ka nav nekas savādāks.

Link to comment
Share on other sites

migelitto

tnx kubus! šitādu tutoriāli vēl nebiju atradis. Labs.

 

bet tomēr... - iemetu to visu failā, ko viņš bija rakstījis un izmeta pilnu paka*u ar kļūdām.. primārā - nav tādas jxl pakotnes.. ko nu?

Labots - migelitto
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tev to Excel vajag eksperimentiem vai kaut kādas darbam? Visi tie noname risinājumi ar Excel nekam neder, jo būs tev šūna kā formula, datums un tādus brīnumus redzēsi. Iesaku ar POI padarboties, kur nav nemaz tik briesmīgi priekš lasīšanas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...