Jump to content

Javascript: Izpildīt darbību, ja funkcija atgriež TRUE


slamjaw
 Share

Recommended Posts

Laba diena!

 

Neesmu spēcīgs javascript programmēšanā, tāpēc esmu spiests prasīt Jūsu padomu, Tātad, ir sekojoša "programma".

<script language="JavaScript">
function formChecked(element) {
var o1 = document.getElementById(element);
if(o1.checked) {
	return true;
}
}
</script>

<input type="checkbox" id="dateoption1" name="dateoption" value="1" onclick="javascript:if(formChecked('dateoption1')==true){alert('true');}else{alert('false');}" />Text 1

Tātad, doma ir tāda, ka skripts atgriež true, ja checkbox ir iezīmēts, un ja šī funkcija atgriež true, tad tiek izmests logs ar saturu "true", ja nav true, tad logs ar saturu false. Bet uz šo brīdi man visu laiku izpildās FALSE scenārijs... Kāds javascript lietpratējs varētu man pateikt, kur esmu kļūdījies? Tā vien liekas, ka tas true nekad netiek saņemts

Link to comment
Share on other sites

kazarma

neesmu lietpratējs

 

bet domāju problēma būs šeit

 

if(o1.checked)=true , varbūt šeit ir jābūt true? Jo cik saprotu tu griezies pie objekta apakšpunkta kuru tu arī vari izmainīt.

Tā kā tev izpildās false tad

if(o1.checked) pēc defaultā laikam ir false.

 

Atceros linuxā bija kas līdzīgs tipa konsolē restartu lai uztaisītu rakstiju "restart start" bet tad vēl jāpieraksta "Now" tipa "restart start now" lol tipa vinam jāzin kad tu gribi restartēt. Tava loģika ir : ja (poga o1 ieķeksēta) tad ..... Datora loģika ir: ja (pogas ķeksis) tad ....... un pēc defaulta viss ir false.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Леший
function formChecked(element) {
    return document.getElementById(element).checked;
}

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...