Jump to content

SNOOBI
 Share

Recommended Posts

Sveiki.Lieta sekojosa.Divas dienas atpakal apdeitoju caur kies android versiju 4.0.3 .Tas ta,ta versija nepati ka ,gribeju uzinstalet veco versiju kas bija pirmstam,2.3.4 gingerbread.Talak kad saku instalet veco versiju pec pamacibam interneta, sakas problemas nevareju lidz galam ieinstalet ,palika taja vieta ka uz mobila ekrana rada,samsung uzrakstu ar dzeltanu izsaukuma zime,talak nekas nenotiek,telefona ieksa vispar nevar ieiet. :( radas tas uzrakst visu laiku,ar to zimi.

Varbut kads man var palidzet ar kadiem ieteikumiem, pamacibam, noradem,

ka var to problemu atrisinat,varbut nepareizi kaut ko instaleju?

 

Jau ieprieks paldies par atbildem. :)

post-81607-0-91416200-1333241337_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-dev...d.php?t=1075278

 

Seit ir gan officialie romi, gan pamaciba ka tos uzlikt ar Odin palidzibu. Gingerbread jau tu laikam ne oficialo liki virsu, ka tas trijsturis paradas.

Ka tur var kaut ko novilkt ,es nevaru novilkt neko no tas multi adreses man radas Could not locate remote server! :(

Nevari ludzu ielikt seit ieksa vai kaut kur nohostet kadu versiju kura ir jaliek ieksa :)

Link to comment
Share on other sites

Šeit ir pilna pamācība kā uzlikt 2.3.6 romu uz s2 (ir arī links, kur novilkt). Vienīgais, tu jau, droši vien, zini, ka šobrīd tev garantija nepienākās (to var labot). Tas dzeltenais trijstūris nozīmē, ka telefonam ir bijis uzstādīts neoficiāls roms un tas dzēš garantiju. Vienīgā iespēja tagad ir vai nu nopirkt usb jigu vai arī rootot telefonu un izmantot triangleaway. Līdz ar to, tā kā garantijas tev šobrīd vairs nav, es ieteiktu likt virsū nevis samsung oficiālo romu, bet kādu citu. Kaut vai to pašu Cyanogenmod 7 (kautgan 9 tagad ir gandrīz 100% lietojams) vai arī miui (uz ics bāzētais man nepatika, bet gingerbread versijas bija foršas). Labots - auzijs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...