Jump to content

Telefona maciņš


Recommended Posts

Labdien! Pats īsti nevaru tikt skaidrībā par telefona maciņu, tāpēc vēlējos pavaicāt šeit. Īpašumā ir HTC EVO 3D, pailgu laiku jau lietoju un tā arī neesmu nopircis vēl šodien nekādu ''aizsargbarjeru''. Protams, vēlme, lai telefons saglabātos krietni normāls izskatā, tad nu kādu labāku maciņu iegādāties:

 

* Gumijas, gēla vai plastikāta korpusu un pa virsu uzlīmēt screen protectu.

* Atveramo maciņu, tādu kā maks (liekās sieviešu variants)

* Vai arī parasto maciņu, izvelk, ieliek.

 

Būtu labi, ja padalītos ar informāciju, ko ērtāk būtu lietot. Bija doma ņemt parasto, kur izvelk, ieliek, bet ja daudz zvani vai skatās bieži laiku, tad visu laiku iznāk bāzelēšana turp un šurp. Vai būtu parocīgi. Paldies par Jūsu ieteikumiem! :)

Labots - seyhee
Link to comment
Share on other sites

Visvieglāk būtu lietot gumiju + plēvi. Bet nu, manuprāt, telefons nav tā lieta (uzsvars - tā ir tikai lieta), kuru baigi saudzēt. Es tavā vietā uzlīmētu plēvi un miers. Ja baigi nobružāsies pēc laika, tad vienkārši nomanītu korpusu.

Link to comment
Share on other sites

nu zinot HTC, domāju, ka pēc kāda laika viņš tāpat nosprāgs un nenāksies korpusu mainīt :D

Link to comment
Share on other sites

osscar - nezinu zinot vai nezinot, bet ļoti atbalstu HTC. Piešķirtu augstāko klasi Android vidē noteikti.

Pirmkārt, ir tik daudz cilvēki, kuri sagrabina naudu un telefonu nopērk no rokas, pēc tam viņš sabrūk un sūdzas cik viņš bija slikts, pilnīgs mēsls un tā tālāk.

Katram ir savi uzskati, ko viņš grib un kas viņam liekās labāks.

 

Par maciņu runājot, laikam gan arī būs jāpaņem gēla case, jāuzliek un uz ekrāna plēvi jāuzlīmē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es piekrītu D_L par HTC, pašam bija jauns - 2 x pa garantiju digitaizers mainīts, zona švaka dēļ ALU korpusa, baterijas vāks tizls. Tas par legend.

Tie visi ekrāni, plēves un citi....s...di domāti snatīmsipinatajiem, kas kas grib telefonu saglabāt kā jaunu un notirgot. Imho HTC tik ātri ialaiž tos modeļus, ka tie ir gļukaini un nepārbaudīti - tepat bija raksts par jauno htc ar nanotehnoloģisko korpusu, kuram tomēr lobās nost tas pasākums.

Piis, pēr ja patīk, bet mani kretinē ja telefonu bāž tajos silikonos un plēvēs...nu vismaz visādiem plēvju tirgoņiem bizness rullē.

Link to comment
Share on other sites

Nu kā to ņem.

Pats tādus nelietoju(jo nav smarts), bet gan jau ka būtu visai bēdīgs, ka uz mana tikko nopirkā smarta par 300 ls ekrāna ir milzīga švīka, jo redz kaut kā gadījās(nav nozīmes kā).

Ikdienā gan, man liekas, pietiek ar maciņu, kurā šamo pārnēsāt.

Link to comment
Share on other sites

bloodface

osscar tu ar mašīnu arī brauc pa visām bedrēm ar pilnu gāzi, pa pļavām un krūmiem? Lai jau tie santīm pi.ēji taupa... osscar mums bagāts... Ja vajadzēs nomainīs mašīnai ritošo daļu un pārkrāsos to kaut katru mēnesi un ja apniks tad paņems jaunu no salona.

Link to comment
Share on other sites

nu pirms sliedēm nebremzēju :D pirms tām bremzē pamatā sēdināto BMW īpašnieki un man jātaurē viņiem D

 

ja pērk lielekrāna telefonu - gorilla glass - obligāti.

Link to comment
Share on other sites

Pasūtīju ebay http://goo.gl/7zMtL

Gumijotais bija totāls mēsls, jo nebija piespīlējies pie korpusa klāt. Kā velc telefonu ārā no kabatas tā gumija bezmaz paliek kabatā :D Gēla variantu neesmu mēģinājis, tas varbūt der. Nepērc tikai neko līdzīgu šim. + vēl manis pieminētais pataisīja telefonu par lielizmēra kluci, jo bija biezs.

Pēc tam nopirku prastu ādas maciņu ar izvilkšanas funkciju (skatīt http://goo.gl/tpDQB ). Jā, maciņš diemžēl ir liela izmēra, bet nu man kā garam cilvēkam ir lielas bikšu kabatas un tas der.

Kāpēc nestaigāju tikai ar plēvi? Tāpēc, ka vienreiz jau nogāzu telefonu no galda un paldies maciņam, ka ekrāns dzīvs. Gorilla glass diemžēl nav glābējs, ja telefons piezemējas uz stūra

Labots - mullja
Link to comment
Share on other sites

nu pret smukiem ādas makiem man nav iebildumu - bet tie maksā arī attiecīgi.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

pats izmantoju lmt centra pirkto originalo HTC macinu, melns, cip ādas. 12ls, bet šķiet, to cenu atbilstošs!

Link to comment
Share on other sites

nu zinot HTC, domāju, ka pēc kāda laika viņš tāpat nosprāgs un nenāksies korpusu mainīt :D

"Zinot HTC", ... kheh. Lietoju pirms kādiem 4 gadiem pirktu HTC, vēl ar Windows Mobile 6.0 (HTC Touch Cruise, 2008. gada versija pirms redesigna, par 360-380 Ls) - pa lielam nekādu bēdu. Izbeidzās gan tas rimbulis pēc 2+ gadu lietošanas - ebayā pasūtīju citu, nomainīju (2x). Korpusam pāris skrambas no retajiem kritieniem un auto telefona turētāja. Visādi citādi - visu cieņu HTC, prot uzražot kvalitatīvu mantu, kas lieliski kalpo arī pēc 4 gadiem.

 

Pēc tam nopirku prastu ādas maciņu ar izvilkšanas funkciju (skatīt http://goo.gl/tpDQB ). Jā, maciņš diemžēl ir liela izmēra, bet nu man kā garam cilvēkam ir lielas bikšu kabatas un tas der.

Āda vai cits materiāls, bet nu šāda tipa maciņi IMHO ir OK. Par izvilkšanas funkciju - ne vecajam, ne jaunajam maciņam par laimi tādas nav, telefons pats tīri labi slīd pa maciņu.

Link to comment
Share on other sites

Man jau gandrīz gadu ir HTC Wildfire S + ekrāna plēve no eBay (3 gabali par dolāru laikam) + parasts ieliec-izvelc maciņš no LMT veikala, kurā pirku telefonu. Aktīvi lietoju telefonu katru dienu, pagaidām nav nevienas skrambas ne uz ekrāna, ne korpusa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Wheeler

Kāds nezin kur var dabūt maciņu priekš HTC one V ? Deļ tā izliekuma neviens norm maciņš neder :D

Link to comment
Share on other sites

versatile

Riebj atveramie/ieliekamie/izvelkamie maciņi. Dienā zaudētas minūtes gadā ir konkrētas darba dienas.

Lietoju cieto chaulu savam sgs2 - http://www.krusellcases.com/uk/p_krusell_product.aspx?i=218957 - 10 ls trodeksaa. Gumijots pārklājums, pieguļ labi - skatoties uz to chaulu un ka ta gumija padilusi, priecajos ka man tads ir un nav dilis pats telefons.

Link to comment
Share on other sites

Jan4yks

telefons ir domāts lietošanai, nevis staipīt zeķē lai tik nesabružātu, tik pat labi var vispār atstāt mājās plauktiņā.

cik nav redzēts-čalim rokas aizņemtas un zvana tēlijs, šis kamēr noliek visas parpalas, sameklē attiecīgo kabatu, izvelk riktīgi biezu kluci, kas izrādās riktīgs maks vai maiss, no kura vēl mēģina izkratīt aparātu.

viss tas paskats kā tādai bābai, kas rakājas pa somiņu 10min lai tajā kaut ko atrastu, vislaik ņirga uznāk par tādiem.

par plēvi uz ekrāna vairāk nekas nav vajadzīgs, paša wave II metāla korpuss ar skrambām izskatās kā no Mad Max būtu nācis, un kāda vaina-ka tik darbojas

Link to comment
Share on other sites

Es arī sākumā lietoju atveramo ādas maku + plēvi priekš SG S2, bet nu nejēgā neērts viņš tomēr. Tagad ir plāns silikona vāciņš aizmugurei + tā pati plēve. Telefons ir palicis patīkami plāns un vienlaicīgi pietiekami pasargāts. Tos, kuri lieto maciņus, kur tiek iebāzts telefons vispār nesaprotu - neērtāku pasākumu nevaru iedomāties, pamēģini kaut vai braucot autinā ar vienu roku izkratīt telefonu un atbildēt uz zvanu. Pie tam, tāpat liela iespēja, ka telefons nolidos zemē bez maciņa.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

telefons ir domāts lietošanai, nevis staipīt zeķē lai tik nesabružātu, tik pat labi var vispār atstāt mājās plauktiņā.

Par auto arī nerūpējies? Sak', auto ir domāts braukšanai, nevis šarnīru, sviru, eļļas mainīšanai. Cik nav gadījies, ka gribas izsūtīt uz tālajiem ziemeļiem tipus, kas pa priekšu smird un dūmo ar tādu auto...

 

cik nav redzēts-čalim rokas aizņemtas un zvana tēlijs, šis kamēr noliek visas parpalas, sameklē attiecīgo kabatu, izvelk riktīgi biezu kluci, kas izrādās riktīgs maks vai maiss, no kura vēl mēģina izkratīt aparātu.

viss tas paskats kā tādai bābai, kas rakājas pa somiņu 10min lai tajā kaut ko atrastu, vislaik ņirga uznāk par tādiem.

Tieši tāpēc ir pieejami *normāli* telefona maki, no kuriem telefons viegli izslīd un kuros pat 3-4 gadus lietots telefons pa lielam gan strādā, gan arī izskatās kā jauns.

Link to comment
Share on other sites

Es arī sākumā lietoju atveramo ādas maku + plēvi priekš SG S2, bet nu nejēgā neērts viņš tomēr. Tagad ir plāns silikona vāciņš aizmugurei + tā pati plēve. Telefons ir palicis patīkami plāns un vienlaicīgi pietiekami pasargāts. Tos, kuri lieto maciņus, kur tiek iebāzts telefons vispār nesaprotu - neērtāku pasākumu nevaru iedomāties, pamēģini kaut vai braucot autinā ar vienu roku izkratīt telefonu un atbildēt uz zvanu. Pie tam, tāpat liela iespēja, ka telefons nolidos zemē bez maciņa.

Eksistē telefona turētāji autiņiem, bet nu jā, LV tautai jau ir alerģija pret BT handsfree :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

(..), pamēģini kaut vai braucot autinā ar vienu roku izkratīt telefonu un atbildēt uz zvanu. Pie tam, tāpat liela iespēja, ka telefons nolidos zemē bez maciņa.

1kārt - braucot auto, neko tādu nav jādara.

2kārt - nav problēmu to izdarīt arī ar vienu problēmu roku.

3kārt - man *nekad* nav gadījies, ka šādā veidā telefons būtu nokritis zemē vai kur citur.

 

Par gumijām/silikoniem/whatever - kā tāds materiāls "jūtas" bikšu vai kādā citā kabatā? ;)

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

versatile

Silikons un gumija ir draņķis, vēlreiz saku. Uz tausti baigi nepatīk, kabatā ieslidināt nevar.

Reku tas Krusselis pēc nepilnu 5 mēn lietošanas.

 

http://failiem.lv/u/rvnfidk&grid=1

 

to 10nieku vērts noteikti bija, tā plaisa jau vien... (nokrita zemē no ~1,2m augstuma)

Telefons kā jauns. Ar atslēgām kopā neglabāju, tāpēc arī plēves uz ekrāna nelieku.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tikai normāls maciņš, pie siksnas kabināms. Bābām laikam labāk kaklā uzkārtu nēsāt, lai nepazūd(bāba). Laba izvēle maciņiem ir tajā pašā ss.lv, kaut vai.

P.S. Kāda būs nākamā stulbākā tēma?

Link to comment
Share on other sites

Donkey, pie siksnas? Nu nezinu, savulaik, kad telefoni vēl nebija tik mazi, lai kabatā ieliktu, vienu panēsānu panēsāju pie siksnas (Motorola v2288) - vairāk negribu. IMHO traucē tik - gan pārvietoties, gan paņemt telefonu. Par šortiem karstā vasaras dienā vispār var aizmirst :D

 

Kaklā kārt? Vēl trakāk (no ērtuma viedokļa)... Par starojumiem gan labāk nesākt diskusiju ;)

 

edit: ak jā, tas pie siksnas kabināmais man vēl pamanījās kādus 4 metrus vertikāli uz leju nogāzties (pa šķirbu gar kāpnēm) - ejot augšā pa kāpnēm, "veiksmīgi" aizķēru ar kāju :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā citiem, bet man tiešām ir alerģija pret hand-free. Un tā kā sanāk braukt garus gabalus, tad tas ir piemērotākais laiks kad kārtot sarunas pa telefonu. Un redzot ko dara citi līdzās braucošie, tad tā LV ir normāla parādība un lielākā daļa braucēju liek mīksto tam aizliegumam. Un patiesībā arī CP pa lielam ir pofig, vienreiz pat apturēja, kad runājos, domāju, audzinās par runāšanu pie stūres, bet nē, vienkārši doķus pārbaudīja.

Par silikona maciņu - kabatā jūtas normāli, jā viegli neieslīd, bet tas pofig galvenais, ka viegli neizslīd!

Link to comment
Share on other sites

Nu nav gan pofig, ka neieslīd viegli. Nafig ar to būtu jāčakarējas? No kabatas droši vien arī izņemt nav tik viegli kā gribētos.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā. Vairuma slinkums ir attaisnojums :sarkasms:

Vairums vispār pat dzirdējuši nav ka var lietot BT ausi.

Pat šodien, daudzi redzot man to ausi domā ka tas ir dzirdes aparāts :fool:

Ir tik daudz veidu un variantu kā austiņu uz/aiz/iekš auss izvietot, ka vienmēr var atrast sev piemērotu.

Ciest nevaru runāt pie stūres, vicinot telefonu, vai spiežot to ar plecu pie auss.

Kretinē redzēt 50k ls vērtu auto, kura īpašniekam nav pieticis 10-30ls ausij.

Automātisko kārbu īpašnieki īpaši izceļas šai ziņā - sak, man jau viena roka brīva, es varu atļauties.

Cik reizes nav bijis, ka no mazākas nozīmes ielas krustojumā izlien imbecīlis, kurš NESKATĀS kur brauc, jo ļerkst pa telefonu, turot to rokā un vēl skatās uz to, it kā videozvanu lietotu!!! :choke:

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Par ausīm - nav man bluetooth, bet komplektā nāca mazās vadu ausis ar mikrofonu. Teikšu godīgi, dzirdamība daudz labāka nekā turot aparātu pie auss.

Link to comment
Share on other sites

Nu vadainās protams, nāk līdzi daudziem un ja ar tām pietiek - arī labi :)

Galvenais lai nav jāākstās ar telefonu pie auss. Man riebjas pie stūres ar vadiem piņķerēties, tāpēc lietoju bezvadu.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā citiem, bet man tiešām ir alerģija pret hand-free.

 

Man savukārt ir alerģija pret idiotiem, kas nevar HandFree uzlikt.Ja redzi - kāds brauc "neadekvāti", tad tuvāk piebraucot ir diezgan liela varbūtība ieraudzīt, ka vadītājs zvana/runā pa mobīlo. (ar neadekvāti šeit netiek domāti agresīvie braucēji, tā ir cita neadekvāto zorte).

 

Telefonam lietoju http://www.krusell.s...ector/hector Pie šortiem nepiekabināsi, bet ārpus mājas ar šortiem dodos ļot reti, tāpēc man tā nav problēma.

Labots - Rik0
Link to comment
Share on other sites

Nu, nezinu, kā citiem, bet man jebkāds puļķis ausī rada palielu diskomfortu. Arī muzikas klausīšanai šī iemesla dēļ ausis neizmantoju.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Labdien. Varbūt kāds vai ieteikt kur lai Rīga nopērk vai pasūta Sony Xperia Miro vāciņu?

Runa neiet par kaut kādu universālo, bet gan šāda tipa

 

. telone-flip-case-blackberry-9900-bold-te

Labots - Sviestc
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...