Pālekt uz saturu


Foto

Elektroniskā Cigarete 2012

E-cigarete Elektroniska cigarete

 • Slēgta tēma Šī tēma ir slēgta
49 atbildes uz šo tēmu

#1 Jesus

Jesus
 • Biedri
 • 485 raksti

Pievienots 25 April 2012 - 09:34

Mežaveča pavediens bija pārvērties nesmēķētāju prātulošanas palagā, tāpēc jauna tēma.

Konkrēts jautājums: Kur pirkt, kā sauc, cik maksā, kārtridžu savietojamība, pieejamība, ilgmūžība, lietošanas ērtums?

Vajadzīga info par daudz maz lietojamu e-cigareti. Laiks aizstāt smēķēšanu ar simulāciju.

Kad info būs apkopots, saturu var pārmest uz Mežaveča pavedienu un šo tēmu dzēst.

Paldies.

Šo rakstu rediģēja Jesus: 25 April 2012 - 19:09


#2 Žaks Noriss

Žaks Noriss
 • Biedri
 • 8,420 raksti
 • Atrodos:Tuva nākotne
 • Intereses:Šodien π, vakar π, aizvakar π. Vispār tāda stabila situācija...

Pievienots 25 April 2012 - 10:09

Un ja izdosies vēlreiz atmest


Jēzus gaida brīnumu :sarkasms:

#3 markei

markei
 • Biedri
 • 2,148 raksti
 • Intereses:Portatīvie un to daļas

Pievienots 25 April 2012 - 10:27

ja tev būs lemts atmest, tad atmetīsi bez jebkādām e-cigaretēm, plāksteriem, košlenēm utt..

#4 Mezavecis

Mezavecis

  Pāķis

 • Administrators
 • 16,112 raksti
 • Atrodos:Mežoņciems
 • Intereses:Zinātne, IT, ICAO, bedru rakšana

Pievienots 25 April 2012 - 10:44

Man izdevās atmest un jau vairāk kā gadu esmu nesmēķētājs. Jāsaka, ka e-cigaretes nepalīdzēja no šī netikuma tikt vaļā. Es teiktu, ka tas ir padārgs bizness kādiem darboņiem un pielīdzinātu Malboro aizvietošanu ar Barkley. Šajā gadījumā organismā darvas vietā uzņem kaut kādu glicerīnu paveidu ar nikotīnu.

Ja ir vēlme atmest, tad iesaku netērēt naudu šiem sūdiem. Ja grib ķeksīša pēc "izmēģināju visu", tad uz priekšu. Lielāka vērtība būs nopērkot Alena Karra grāmatu vai atrodot audio versiju (diemžēl tikai krieviski). Smēķēšana vairāk balstīta uz psiholoģiska pamata un ir jāiegūst pietiekami labi argumenti, kāpēc vispār atmest. Tālākais jau atkarīgs no gribasspēka neatsākt.

Personīgi es atmetu izmantojot savu metodi - katru reizi palielinot smēķēšanas pauzi starp katru cigareti. Ka jau pauze sasniedz mēnesi, tad jau var teikt, ka fiziska atkarība ir gandrīz zudusi. Vēl arī paralēli jāizmaina dzīves ritms un ikrīta-ikvakara dūma vietā darīt kaut ko citu.

Daži mēdz smēķēšanu aizvietot ar barošanos, alkohola pastiprinātu lietošanu, bet tas bieži vien noved pie smēķēšanas atsākšanas. It īpaši alkohols motivē atsākt, jo iedzerot visvairāk gribas uzpīpēt pirmos mēnešus pēc atmešanas.
 • andza un HTC iesaka

#5 drunk_lizard

drunk_lizard
 • Biedri
 • 7,878 raksti
 • Intereses:dzīve ir smaga slimība, iegūta dzimumkontaktu rezultātā un tās iznākums ir 100% letāls.

Pievienots 25 April 2012 - 10:50

peec personiigaas pieredzes - elektroniskaa cigarete ir kapitaals meesls ar kuru var tikai paziimeeties nesmeekjeetaaju videe :>
kruta, ieej krogaa un izvelc savu ljulkji :>
nopirku pa 16 ls, peec divaam nedeeljaam ne paaraak intensiivas lietosjanas akumulators kapituleeja...

#6 ribons

ribons
 • Biedri
 • 40 raksti

Pievienots 25 April 2012 - 11:30

Jāpiekrīt Mežavecim...Lai atmestu smēķēšanu,galvenais tiešām ir motivācija un gribasspēks(no pieredzes,bijušais pīpmanis ar 20+ gadu stāžu).Tā e-cigarete tiešām sū*s,salīdzinot ar parasto.Jēdzīgāk tad jau plāksteri-dārgāk,bet čakars mazāks;jeb tabletītes-vislētākais variants,bet nav provēts (šķiet "Tabex" saucās)...

#7 Gestapo

Gestapo

  Elektroniskais Arābs

 • Biedri
 • 5,246 raksti
 • Atrodos:Ķīnā
 • Intereses:Sezonālā rīsu novākšana

Pievienots 25 April 2012 - 12:12

Filma pēc Karra grāmatas ar krievu tulkojumu.
 • Norchello iesaka

#8 Lauraiss

Lauraiss
 • Biedri
 • 67 raksti

Pievienots 25 April 2012 - 16:45

*
POPULĀRS RAKSTS!

Varu padalīties ar savu pieredzi.

Pirmo e-cigu nopirku pirms ~1.5 gadiem, izlasot nenormālu daudzumu review netā. Pirku ProSmoke (ASV) komplektiņu, ļoti līdzīgs cigaretei utt, esot labs "throat hit" utt.
Netā solīja, ka izmaksas samazināsies uz pusi, baigi labai un viens kartridžš aizvieto ciktur simtus cigarešu.
Saņēmu, sāku pīpēt - galīga vilšanās, kautkādas vieglas un nekādas, bet neko, cietos. Pēc dienām dienas konstatēju, ka nevelna nevelkās. Izrādās tas kartridžs tukšs. Nu ok, there goes 100 cigarešu ekvivalents.
Tad atņirdzās atomizeris. Īsāk sakot izbesījos, pasūtīju atomizerus, kartridžus, bet Rīgā, kantorī airsmoke nopirku bezsakarīgi dārgo šķidrumu (10ml = 8Ls). Pilināju pats tajos kartridžos, niekojos ar vatēm kas tajos utt.
Studējot pasākumu tālāk, pārsteigts konstatēju, ka visas tās cigas reāli ir 3 veidi (moš tagad jau vairāk) un pārdevēji tikai saliek savas bļambas virsū. Tā mazā, cigaretei līdzīgā ir m403(ja nemaldos).
Tālāk izlasīju vēl ka ir 50X kas ir lielākas un EGO (šim ir vispār kazzilions paveidi).
Ok, nah visu ProSmoku, lai ķēmojās paši, man vajag true gadžetu. Šajā brīdī biju sapratis, ka viena no galvenajām kļūdām e-cigaretes iegādē, ir cenšanās sameklēt pēc iespējasl īdzīgāku cigaretei. Tās ir pilnīgas muļķības,
e-ciga ir par smagu lai ērti turētu divos pirkstos, to tur pilnā plaukstā, nekādas lampiņas nav vajadzīgas un pat ir nevēlamas un jo mazāks akumulators, jo īsāks tam mūžs. Un vēl, tie kārtridži ir baigais čakars, gribēju normāli pildīt pats.
Nākamais pirkums man bija Ego Jets no Janty, jo redz esot TANK sistēma, kas nozīmē, ka nav kartridža, bet aiz atomaizera spraužas trauciņš kurā lej tīru šķidrumu. Ciga ir vienkārši milzīga ar tiem mazajiem mēsliņiem salīdzinot.
Fenomenāli, dūms zveļ, garša lieliska, šķidrumu lej uz nebēdu ...līdz pēc ~3 nedēļām atomaizeris nomira. Viens atomaizeris maksā ~10EUR, kas būtu štrunts, bet šippings no francijas, kur Janty ir, ir tikai ar DHL, t.i. vēl 10Ls. Neko, pasūtīju uzreiz kaudzi. Eksperimentēju, plēsu, mazgāju spirtā, iebāzu kolā un vispār iznīcināju. Līdz uzraku youtubē, kā var korekti izjaukt un izmazgāt. Ok, atomaizeri regulāri izmazgājot, viņš pusgadu toč spēlē. Prieks un laime. Bet problēma ar šķidrumiem nemainīga, pērkot uz pusi lētāk pie Janty, tāpat šippings nolādētais.
Kas vēl neforši, tankam (tam trauciņam kur lej šķidrumu) ir vāciņš, kurš virinot izdilst. Biju redzējis, ka tādus var iegādāties no silikona, bet grūti atrast kur.
Pirms divām nedēļām uzrāvu kantori "baltcig", kur ir EGO tipa mutanti (baterejai citi stiprinājumi un tanki garāki un tievāki) jau ar silikona vāciņiem. Bet es negribu mainīt, mani apmierina mana ciga pilnībā (milzu batereja, jālādē reizi divās dienās, plakanais munštuks, utt.) bet savietojamas daļas nav.
Bet, viņiem ir 15ml pudelītes ar visa veida garšām un stiprumiem pa 4Ls(!!!) Tas ir lētāk kā mazumā no ķīniešiem pirkt. Nu lūk, pīpēju, bēdu nezinu, zinu kā garšo alus, uz pohām plaušas nesāp, nekas nesmird un dzīve ir prieks un bauda.

Šeit ir dažas štelles, ko gribu atzīmēt:
1. E-ciga NAV atmešanai, vēl vairāk, dēļ tā ka nikotīns ir vairāk un pīpēt var jebkur, smēķēsi dramatiski vairāk. Šodien tādu 100 cigu kartridžu novilktu ~1h. Viss ko viņi raksta par ekvivalentiem ir sviests. Neuzpīpējot e-cigu, tieši tāpat kā parasto, pēc pāris h jau būsi nervozs, uzvilcies un nikotīna badā.
2. Cigareti NEVAJAG izvēlēties līdzīgu parastajai cigaretei. Patiesībā jo līdzīgāka, jo mazāka un līdz ar to lielāka jātne.
3. Cigareti izvēlies pēc uzturēšanas un izmantošanas ērtības - kur raut atomaizerus, ja nu kādreiz atņirdzas batereja, kur dabūt, un kā uzpildīt. Starpctiu savu ego joprojām velku ar oriģinālajām baterejām, nezinu, kad tad vienreiz nomirs.
4. Smēķējot elektronisko cigareti, pirmās dienas divas liksies, ka nav īsti tas, jo nav pretīgās stiprās kodības rīklē. Pēc nedēļas paprovējot parasto, pirmkārt vēl gribēsi smēķēt (sk. pt.1), otrkārt izbesīsies, cik pārsteidzoši pretīga garša un smaka.
5. Ja esi aktīvs smēķētājs (10-15 cigas dienā), manuprāt jāņem vidējais stiprums 18mg vai 24. Ar mazākiem nepietiek.
6. Šķidrumi ar tabakas aromātiem ir visneinteresantākie un negaršīgākie, tieši tie sieviškīgie (augļu, mentols, rums) ir visforšākie. Tiešām patīkami.
7. VG (Augu glicerīns) vairāk kūp, bet mazāk intensīvi garšo, kā arī ātrāk aizķepina atomaizeri. PG (sintētiskais glicerīns) - pretēji, stiprāk izteikta garša, bet mazāk dūmu un mazāk kvēldiegs apaug. Izvēle ir gaumes jautājums, abi labi, tikai dažreiz pārejot no VG uz PG pirmajā brīdī šķiet ka atomizeris jāmazgā. Tā nav, PG tas nepalīdz. Atomizeris jāmazgā, ja cigarete paliek rūgta.
8. Nekad nepērc automātiskās baterejas bez pogas, kuras velc un viņas sāk automātiski darboties - pirmkārt ciga izpīpēsies kabatā, otrkārt mazāk kontroles un patiesībā labām cīgām viņas nemaz nav pieejamas. Podziņa ir eleganti. Man ir bijuši abi veidi, saku no pieredzes.
9. Batereja vienmēr beidzās tualetē, kad tikko apsēdies ar avīzi. Vēlams nēsāt līdzi otro. Bet pamatīgi velkot, VAR piekūpināt telpu, tā ka nākošais jutīs un redzēs.
10. Smēķējot e-cigareti, nezini kad apstāties, jo tā nebeidzas, līdz vienu brīdi konstatē, ka nāk vēmiens un sirds sāk sisties. Ar laiku piešausies, kad pietiek, bet sākumā, akurāti.
11. Es zinu, ka ārzemju forumos ir kartridžu un atomizeru fani - t.i., šķidrumu neizmanto, bet pērc reālu cigas detaļu, kurā iekšā jau šķidrums ir. Ja man, kā asv domubiedriem, būtu jebkurā veikalā pieejama katridžu paciņa par pāris centiem, varbūt arī tā darītu, bet šeit - nesanāks. 5Ls 5 kartridži, un katridžos iet iekšā ~0.5Ml, savukārt vienā tankā var ieliet 2ml. Un vienu tanku garākā alus vakarā ir izdevies nopīpēt. Matemātika vienkārša.

Šābrīža statistika - smēķēju ~10 reizes dienā bet stipri ilgāk kā parasto cigareti - piem braucot 20 min uz/no darba, pīpēju visu ceļu.
Alus vakarā cigareti turu visu laiku pa rokai, piedevām otrai parasti piesakās nepīpējošie draugi - šmigojot baigā avene esot, līdzīgi ūdenspīpei. Pudele šķidruma iziet ~2 nedēļās. Atomizerus mazgāju, batereja nemirst. Izmaksas nesalīdzināmi mazākas, bet protams tas prasa sākumai nvestīcijas, un vienu brīdi tie atomizeri būs jāmaina. Un gan jau tās baterejas gluži mūžīgas nav, lai gan pēc gandrīz gada, nav pat samazinājies ilgums, cik tur.

Tāds viedoklis. pēdējā gada laikā esmu izsmēķējis ~paciņu parasto cigarešu, bet smēķēju daudz. Man e-cigarešu risinājums šķiet brīnišķīgs izgudrojums, un ieteiktu visiem, kuri smēķē un nevēlas atmest. Diemžēl esmu novērojis, ka noraidoša attieksme ir ļoti daudziem, jo tā ir jātne un besis, kamēr saprot kas un kā, vēl piedevām lielākajai daļai pieredze ir beigusies ar vienreizējās cigas mēģināšanu, kamēr vēl tiek piekopts "analogo" netikums. Savukārt kad piešaujās, mainās viss, ieradumi, veselība un garšas.
Jā, smēķētāj, Tu nemaz nezini, kā patiesībā garšo alus un šašliks ;)

Par "e-cigaretes ir kaitīgākas par parastajām", nevaru komentēt. Vienīgi nevaru nosaukt neko kas būtu kaitīgāks par smēķēšanu (varbūt atkaitot smagās narkotikas), un es laiku pa laikam nekrekšķu un nemēģinu attīrīt kaklu, kā tas bija velkot parastās. Man ar to pietiek.

Šī nav smadzeņu skalošana un mani neinteresē nevienam neko ieskaidrot vai pārliecināt, neko netirgoju un nevienu kantori nepārstāvu, manis pēc pīpējiet kāpostu lapas vai labāk nepīpējiet vispār.

Atvainojos par stilu un gramatiku, negribu iespringt tādu palagu rakstot.

Šo rakstu rediģēja Lauraiss: 25 April 2012 - 18:56

 • Cosmos, Jesus, atasan un 2 citi iesaka

#9 Jesus

Jesus
 • Biedri
 • 485 raksti

Pievienots 25 April 2012 - 16:57

Paldies Lauraiss, posts ir par tēmu.
Par reāli darbojošos iekārtu arī gribu savākt info. Arī kur pirkt un kā sauc.

Rakstam vēl, bet tikai par tēmu lūdzu.

Šo rakstu rediģēja Jesus: 25 April 2012 - 17:12


#10 Lauraiss

Lauraiss
 • Biedri
 • 67 raksti

Pievienots 25 April 2012 - 19:02

Oh, fck, tikko tikai sapratu, ka atmest centies. Nē, tad lai manis rakstītais paliek vēsturei, e-ciga nav atmešana. Iedomājies, pīpēt bez sliktajām blaknēm - vēl vairāk pazudīs motivācija atmest. Nafig, nepērc neko, beidz pīpēt un viss. E-ciga ir tiem, kas skaidri zin, ka nevēlas atmest, tikai pāriet jaunā kvalitātē un beigt mocīt plaušas.

#11 Kanibaals

Kanibaals
 • Biedri
 • 587 raksti
 • Atrodos:Rīga

Pievienots 25 April 2012 - 19:09

PG ir propilēnglikols nevis glicerīns. Pārtikas piedeva un netoksisko antifrīzu sastāvdaļa.

#12 Jesus

Jesus
 • Biedri
 • 485 raksti

Pievienots 25 April 2012 - 19:20

Gribu aizvietot tabaku pret elektronisko. Atmešana - vēlama blakusparādība.

#13 jarajara

jarajara
 • Biedri
 • 1,039 raksti

Pievienots 25 April 2012 - 19:24

mazgāt , tīrīt, ladēt - es cenzēts visu to. kas man darīt nav ko? tad es labāk palieku pie sentēvu metodes. kaut nu jau divus mēnesus ar kapeikām neesmu pīpejis. neesmu atmetis , tikai pagaidām negribas. pieliku februārī tā mūli , ka dienas trīs neko negribējās, ēst un gulēt. ceturtā jau aizgāja sporta pēc, ja jau trīs pat neprasījās. pēc tam vispār - nekādu problēmu. interesanti , ka ar visu pīpēšanas stāžu (vismaz 25) nekad nav bijusi apņemšanas, pat doma atmest , bet tagad nevienu dienu neesmu izjutis nikotīna trūkumu. refleksi gan palikuši - reizēm eju pa iestaigātiem maršrutiem , un domaju - kur es? āā pīpēt, varam iet atpakaļ.
recepte: sameklējam dienas 4 brīvas, pieliekam mūli, bet tā kārtīgi un aizmirstam. vienkārši.

#14 buxijs

buxijs
 • Biedri
 • 32 raksti
 • Atrodos:kurzeme
 • Intereses:tehnika,foto,elektronika, atpūsties, e-cigaretes
  Ja ir kādi jautājumi saistībā ar e-cigām , tad droši jautājiet.

Pievienots 12 September 2012 - 10:44

Pilnīgi piekrītu Lauraiss teiktajam,izņemot vienu lietu. No ārzemēm sūtīšana nav dārga. Es jau elektroniskās cigaretes lietoju aptuveni gadu un visu nepieciešamo sūtu no ārzemēm. Vietējie tirgotāji ir kautko ne to sapīpājušies un salikuši tāāāādas cenas, ka pāriet jebkāda vēlme atbalstīt vietējos. Uzcenojums ir no 300- 1000%! Ja es no ārzemēm sūtu DEKANG nikotīna šķidrumu,ar garšu un stiprumu kādu vēlos, tad man tas gala rezultātā izmaksā 70-80Ls litrā. Vietējie identisku e-šķidrumu tirgo pa 400-1000Ls litrā. Ir pat vel vietas kur mūsējie tirgo mazās cigarešu izmēra e cigas pa 30Ls?!?! Ārzemju lapās tādas maksā sākot no 4$ un ne vairāk par 8$. Tā ir cena ar visu sūtīšanu. Esmu atradis vairākas lapas,kur sūtīšana ir pa brīvu vai arī ļoti maza. Piemēram savu pirmo e cigu EGO-T pasūtiju no ārzemju lapastpa 36$. Vietējie tādu pašu tirgo pa 60Ls! Vienīgā atšķirība ir tā ka viņu uzlikuši savu logo. Tad vel vietējie ir skopi ar svarīgu info pie e-cigarešu aprakstiem: nav uzrādīts batarijas tilpums mah un tvaicētāja pretestība ohm, batarijas jauda. Jo ir svarīgi zināt cik batarija dod ārā vatus tie var būt 3.7v vai 3.3v vai 4.2v. Jo pēc šīs jaudas tiek piemeklēta tvaicētāja ohm daudzums. Jo mazāk batarija dod ārā,jo ir jālieto tvaicētājs ar mazāku pretestību.Kā arī batarijas savienojuma vītnes numurs. Viss izplatītākais ir 510. Uz šo vītni ir nopērkami viss dažādākā veida tvaicētāji.
Kā pirmo e-cigu es ieteiktu igādāties no EGO sērijas. Jo viņām ir liels batarijas tilpums, lidz pat 1100mah. Tas nozīmē ka batarija turēs stabili visu dienu. Un vel kas svarīgi , jums pavērsies iespēja lietot ntos veidus tvaicētājus pēc savas gaumes. Paši ego-t tvaicētāji neizceļas ar diezko labu reputāciju, jo viņi ir tādi dizgan cimperlīgi un arī bezgaršīgi salīdzinājumā ar cita veida tvaicētājiem. Vieni no populārākiem tvaicējājiem ir:
DC tank,
CE 3, CE4, CE5, CE6. Pēdējie divi CE sērijas clearomaizeri ir pārbūvējamie. Ja viņi izbeidzas, tad ir vienkārši pašam nomainīt spirāli(nichrome wire) un stiklauduma diegu(fiberglass wick). Tos viss labāk pirkt iekš ebay. Tādā veidā ir iespējams ietaupīt kaudzi naudas.
Viens no pēdējiem tvaicētājiem kas parādijies tirgū ir VIVI NOVA 2.1 . Šis arī ir pārbūvējams.
Ja ir interese uzināt vel vairāk par e-cigaretēm tad palasi pasaulē lielāko e-cigarešu forumu ECF. Es visu savām e cigām pērku te:
Www.vaporhawk.com
www.vaporbreak.com
www.dealextream.com
www.inaveraflavors.com
www.zainy.com (vai arī .net)
Šīs ir lapas kurās jūs atradīsiet visu vajadzīgo. Pirms kautko pērkat silti ieteiktu palasīt ECF forumu,jo tad sapratīsiet kas ir kas. Vel var skatīties youtubē atsauksmes. Vis objektīvākos apraksus un atsauksmes par e-cigām veic GRIMGREEN un P.SBusardo.

P.s. Gribēju vel piebilst,ka pasaulē ir ļoti dadz un dažāda veida e-cigaretes. Pagaidām e-cigarešu "bentlijs" ir PROVARI. Tā skaitās viss labākā,kvalitatīvākā un drošākā e-cigarete pasaulē. Protams cena arī ir ievērojama. ASV cenas ir sākot ar 150$. Eiropā tie varētu būt 150-200€ +.

#15 drunk_lizard

drunk_lizard
 • Biedri
 • 7,878 raksti
 • Intereses:dzīve ir smaga slimība, iegūta dzimumkontaktu rezultātā un tās iznākums ir 100% letāls.

Pievienots 12 September 2012 - 13:40

Jo ir svarīgi zināt cik batarija dod ārā vatus tie var būt 3.7v vai 3.3v vai 4.2v

sjeit zuud ticamiibas moments tavai advanceetiibai sjajos jautaajumos...
 • ķeblis iesaka

#16 Mezavecis

Mezavecis

  Pāķis

 • Administrators
 • 16,112 raksti
 • Atrodos:Mežoņciems
 • Intereses:Zinātne, IT, ICAO, bedru rakšana

Pievienots 12 September 2012 - 14:10

Vēl ģeniālāka ideja - nesmēķējot neko :)

ir iespējams ietaupīt kaudzi naudas


Šo rakstu rediģēja Mr.Līkrocis: 12 September 2012 - 14:10

 • ķeblis iesaka

#17 Kitai

Kitai

  Latgaļu zāns

 • Biedri
 • 2,514 raksti
 • Atrodos:Latgola
 • Intereses:inter SS.

Pievienots 12 September 2012 - 14:28

Es gribētu sev pasūtīt no dealextreme pasakat, kas jāpērk līdzi kādu nikotīnu tur arī var nopirkt?

#18 buxijs

buxijs
 • Biedri
 • 32 raksti
 • Atrodos:kurzeme
 • Intereses:tehnika,foto,elektronika, atpūsties, e-cigaretes
  Ja ir kādi jautājumi saistībā ar e-cigām , tad droši jautājiet.

Pievienots 12 September 2012 - 15:11

Nu, ok, par tiem vatiem tā neskaidri uzrakstiju, tāpēc paskaidrošu sīkāk. Ir vairāku veidu EGO modeļu batarijas: 3,3v ,3,7v un 4,2v. Tām batarijām kuras dod ārā 3,3 un 3,7v ir elektroniski ierobežotas jaudas. Tas ir tāpēc, lai smēķējot būtu vienmērīgāks dūms, ja to tā var nosaukt. Un pie šīm jaudām ir jālieto tvaicētāji ar dažādām pretestībām. Pie 3,3v viss patīkamākais dūms ir no 1,5-1,8 ohm tvaicētājs. Pie 3.7v batarijas tas ir 1.8-2ohm. Bet pie 4,2v tie ir 2,5-2,8ohm. Tā batarija 4.2v (es runāju pa EGO modeli) nav elektroniski ierobežota un līdz ar pīpājot būs jūtams jaudas kritums batarijai.
Ir vel tāds EGO TWIST, tam jaudu var pats regulēt no 3.3-4.8v. Lētajiem ego twist modeļiem jauda ir no 3.3-4.2v. Domāju, ka tagad ir izskaidrots saprotami.

Iemet linku no dealextreem, lai var redzēt kādu tu domā pirkt.Tad pateikšu, ir vērts vai nav.

Šo rakstu rediģēja buxijs: 12 September 2012 - 14:55


#19 Kams

Kams
 • Biedri
 • 604 raksti

Pievienots 19 September 2012 - 20:26

Es jau kādu gadu esmu pārgājis galvenokārt uz AirSmoke produkciju.
Galvenais izvēles kritērijs - veikaliņš minūtes attālumā no darba :)
AirSmoke nav lētākās vai labākās no visām elektroniskajām cigām, ko esmu mēģinājis, taču tās ir gana OK, lai neradītu vēlmi aktīvi sākt meklēt alternatīvas.
Starp citu, kas ir uzjautrinoši, AirSmoke cenas veikalos un interneta veikalā mēdz pat ļoti atšķirties.
Šiem piedāvājumā ir gan garšu ziņā ļoti forši kartridži (kas ir pamatīgi neērti lietošanā), gan lietošanā ērti, vidējas kvalitātes kartomaizeri.
Pāragrā nāvē mirušās bačas bez jebkādas stīvēšanās samainīja pa garantiju.
Un jā - lieku reizi apstiprināšu - tā manta ir forša kā smēķēšanas aizstājējs kamēr sēdi dzīvojamajā istabā pie TV vai kabinetā darbā, taču nekādi nav pilnvērtīgs sajūtas aizvietotājs un vēl jo vairāk - maz ticams, ka jebkādi palīdzēs atmest smēķēšanu pilnībā.

#20 JDat

JDat

  Ahujenna bieži lamājas!

 • Biedri
 • 2,064 raksti

Pievienots 19 September 2012 - 20:45

Pamēģināju draņķi AIR Smoke. 3. dienā sāku just olimpijas apakšzemes stāvvietā činīšu smaku. Tāpat arī varēju saost kurš maršrutnieka šoveris smoļī, kurš nesmoļī. Pēc 3. nedēļām izmetu nafig. Tāda smaga sajūta plaušās bija. Da i vēl sajūta ka kapronu pīpēju. Bačura arī atņidzās. Nevarēju normālu dūmu uzvilkt. Visu laiku bija jālādē. Extra gadījumos izmantoju labaratorijas barokli ar settingiem ~ 4.5V spriegumu un ~1A strāvu. Tad labi eglarēja tik neērti piešķilt kotantku. Bija doma pielkt kādu štepseli no 2.4GHz antenām, bet pēc izmēriem nederēja neviens. Vardu sakot nu viņu nafig. A ja sāks vēl no ķinas draņķus sūtīt, kuros hz kādas ķimikālijas sagāž iekšā, tad vispār vāks. Ja pērk legāli, tad vismaz ir čeks un (teorētiski) var pakasīties veikalā. Vāru sakot atgriezos pie parastajiem smēķiem.

#21 buxijs

buxijs
 • Biedri
 • 32 raksti
 • Atrodos:kurzeme
 • Intereses:tehnika,foto,elektronika, atpūsties, e-cigaretes
  Ja ir kādi jautājumi saistībā ar e-cigām , tad droši jautājiet.

Pievienots 26 September 2012 - 12:58

Hm...diez kur ta tagad ir visi Air smoke slavinātāji un nepaskaidro kapēc JDat tā jutās??? Ja viņi klusē taka partizāni,lai klusē.
Nu labi,es pats paskaidrošu. Tur pie vainas nav airsmoke,ne nekvalitatīvs nikotīna šķidrums, pat ne valdība. Visus jokus taisa organisms. Organisms nav vel pieradis pie: intensīvā tvaika elpošanas, glicerīna un Pg(propilēna glikols). Un tad vel atsakās darboties garšas kārpiņas. Tad vel iekaist kakls. Smaguma sajūta plaušās,elpas trūkums, var just nepatīkamas sāpes plaušās. DIEMŽĒL, šie ir simptomi, kuri var rasties pāris nedēļas pēc e cigas lietošanas sākšanas. BET, tas viss ir pārejoši. Kādam tā var būt nedēļa,kādam mēnesis un kāds vispār neizjūt šos simptomus. KO DARĪT? Viss ir ļoti vienkārši! Jāsamazina uz laiku e cigas lietošana. Pa starpai papīpā parastās cigaretes. Kakla iekaisumu ārstē kā parasti. Ja nepatīkamas sajūta plaušās,tad iedzer kādu pretsāpju līdzekli. Vel var gadīties ka organismam nepatīk PG.Tad ir ietecams lietot nikotīna šķidrumu kur vairāk sastāvā ir VG(glicerīns). Man iekaisis kakls bija pāris nedēļas. Bet kad garšu kārpiņas atteicās strādāt,tad tā gan ir stulba sajūta,jo visam itkā garšu jūt, izņemot e cigai. Tad e ciga garšoja diezgan riebīgi. Bet pēc pāris nedēļām vis bija ok un organisms bija pielāgojies jaunajiem apstākļiem un vairāk nekas tāds neatkārtojās. Tas tā informācijai iesācējiem lai nenobīstas.

#22 Gestapo

Gestapo

  Elektroniskais Arābs

 • Biedri
 • 5,246 raksti
 • Atrodos:Ķīnā
 • Intereses:Sezonālā rīsu novākšana

Pievienots 26 September 2012 - 13:30

Tak pilnmēness jau cauri, skolēniem brīvlaiks ar it kā nav.

#23 buxijs

buxijs
 • Biedri
 • 32 raksti
 • Atrodos:kurzeme
 • Intereses:tehnika,foto,elektronika, atpūsties, e-cigaretes
  Ja ir kādi jautājumi saistībā ar e-cigām , tad droši jautājiet.

Pievienots 26 September 2012 - 13:38

varbūt šis sasirdzis un mamma nelaida uz skolu.

#24 JDat

JDat

  Ahujenna bieži lamājas!

 • Biedri
 • 2,064 raksti

Pievienots 26 September 2012 - 14:00

Interesanti ka buxijs par manu veselību zin labāk ne kā es. Nu nu... Ka tik ne tā.

Es teiktu vienkārši: problēma ir tajā ka tiek pīpēts kaprns elektriskajā cigaretē vārda tiešajā nozīmē. Tā mačalka kurā iesūcija nikotīna un aromātu imitāciju tiešām kūst no tvaicētāja karstuma. Kamēr plns ar škdrumu tikmēr vēl tā. Bet ka ir 1/2 vai mazāk, tad pilnīgi jūtu plastmasas garšu. Secinājums: sūdīga konstrukcija tam visam, kā rezultātā paliek bīstams veselībai. Labāk pīpēt normālu cigareti nekā plastmasu.

Šo rakstu rediģēja JDat: 26 September 2012 - 14:01


#25 Mezavecis

Mezavecis

  Pāķis

 • Administrators
 • 16,112 raksti
 • Atrodos:Mežoņciems
 • Intereses:Zinātne, IT, ICAO, bedru rakšana

Pievienots 26 September 2012 - 14:04

Ar vienu indi ārstēt citas indes iedarbību? Es teiktu, ka super "racionāli".

Ja nepatīkamas sajūta plaušās,tad iedzer kādu pretsāpju līdzekli.#26 buxijs

buxijs
 • Biedri
 • 32 raksti
 • Atrodos:kurzeme
 • Intereses:tehnika,foto,elektronika, atpūsties, e-cigaretes
  Ja ir kādi jautājumi saistībā ar e-cigām , tad droši jautājiet.

Pievienots 26 September 2012 - 14:24

Tas ko tu lietoji bija kartomaizers. Ar tiem ir taka ar bitēm. Kāds darbojas labi un kāds vispār nav lietojams tevis nosaukto problēmu dēļ. Tāpēc labāki ir klearomaizeri. Piemēram kā CE4, CE5, CE6 vai arī Vivi nova. Īsāk sakot tvaicētāji bez pildijuma materiāla.

#27 JDat

JDat

  Ahujenna bieži lamājas!

 • Biedri
 • 2,064 raksti

Pievienots 26 September 2012 - 14:28

Bļin!. Man tagad ka tādām apdolbītam Applefanātam jāskraida līdzi un jāseko katrai kartonmaizītei. Man uzdāvināja i miers. Pats pirku originālās figņas. Viss nāca no vienas un tās pašas vietas: t/c Olimpija.

Ja ir kā ar bitēm, tad kāda maarutkēc tiek tirgotas herņas ar kurām ir kā ar bitēm. Jābūt stabili, droži, najožno un serdito. Vārdu sakot kārtējā naudas slauktuve idiotiem tās el cigartes. Ļuļķē visu dienu a kaifa nekāda. Paņem normālu cigareti un ārā ieveld. Pavisam cits fīlings. Tas ir tāpat kā salīdzināt īstu sievieti ar gumijas lelli (teorētiski, jo praksē neesmu pēdējo mēģinājis).

#28 buxijs

buxijs
 • Biedri
 • 32 raksti
 • Atrodos:kurzeme
 • Intereses:tehnika,foto,elektronika, atpūsties, e-cigaretes
  Ja ir kādi jautājumi saistībā ar e-cigām , tad droši jautājiet.

Pievienots 26 September 2012 - 21:25

Labi teikts, kartonmaizītes! :D Tirgo viņas tāpēc ka viņi var labi uzvārīties, jo iepērk pa santīmiem,bet pārdod pa x latiem. Ārzemju lapās tos tirgo par 1$ vai vel lētāk. Bet tev savā ziņā ir taisnība, sava veida čakars ir ar tām e cigām. Ja ir pa švaks nikotīna šķidrums un slikts tvaicētājs tad patiešām var vilkt visu dienu un jēga nekāda. Vel ir dažādi faktori kas ietekmē to visu procesu. Ja tos nezina tad iznākums ir taka tev- slikta pieredze ar e cigām.

#29 JDat

JDat

  Ahujenna bieži lamājas!

 • Biedri
 • 2,064 raksti

Pievienots 26 September 2012 - 21:34

Mani neinteresē faktori un čakarēšanas. Man vajag dūmu ievilkt. Daudz. Slikts/vājš nikotīns? Da i stiprākais ne galvā ne (atvainojiet) d..ā. Tā le cigarete ir viens vienīgs čakars. Nekas vairāk.

#30 drunk_lizard

drunk_lizard
 • Biedri
 • 7,878 raksti
 • Intereses:dzīve ir smaga slimība, iegūta dzimumkontaktu rezultātā un tās iznākums ir 100% letāls.

Pievienots 26 September 2012 - 22:09

*
POPULĀRS RAKSTS!

uztur tādu smirdīgu zemi kā latviju.

viens no legālajiem veidiem kā graut latvijas valsti.

nepērc neko kas ražots latvijā


taa tad taa.
cieniijamaa redakcija! luudzu nekaveejoties aizliegt piekljuvi saitam www.boot.lv lietotaajam dexterlabs.
iemesli? kaada runa maartinj?! Latvijas valsts pamatlikuma ignoreesjana.

dexterlabs, urljuk, brauc NAKUJ uz savu родину, и чувствуй там себя окуенно правоправным гражданином! медвепут тебе в помощ, урод!
 • serioussam909, Dermantīns, LVArturs un 3 citi iesaka

#31 laikamtak

laikamtak
 • Biedri
 • 2,711 raksti
 • Atrodos:dzimtenē
 • Intereses:А вам слабо ?

Pievienots 27 September 2012 - 00:24

Latvijas valsts pamatlikuma ignoreesjana.


Mmmmmja. A pie mums demokrātija un vārda brīvība. Здаётся мне, ka Rafaļskim netiks klāt. Atliek pīpēt lētu, kaitīgu plastmasu. Dilemma - kā padarīt nekaitīgāku to, kas by default ir kaitīgs...

#32 ronalds_

ronalds_
 • Biedri
 • 8,237 raksti
 • Atrodos:Kaut kur starp Ogri un Rīgu.

Pievienots 27 September 2012 - 08:13

Atkal panesies offtopiks.....

Būtu jauki ka pīpēšanas kaitīgumu, valdību un citas ar e-cigām nesaistītas lietas apspriest citos topikos. Kāds varētu patīrīt šo topiku...

Apskatīju buxijs piedāvātās lapas. Piedāvājums ir tik liels ka apjuku...

Vai kāds no e-cigas lietotājiem varētu palīdzēt izvēlēties ko ņemt?
Kuru sākuma komplektu viņš tagad ņemtu? Vai neņemtu komplektu un savāktu cīgu pa daļām? Negribu iegrābties un nopirkt ko nekvalitatīvu. Gribētu uzpildāmu un labojamu.
Kā tur ir ar šķidrumiem? Vai ķīniešu sākuma komplektos kartridži ir pilni vai šķidrums uzreiz jāpērk? GRIMGREEN savā video apskatā teica ka ķīniešu šķidrumi esot tā - so so. Domāju ka LV pērkot būs tie paši ķīniešu, tik ar uzcenojumu. Tad kur pirkt?

#33 Mezavecis

Mezavecis

  Pāķis

 • Administrators
 • 16,112 raksti
 • Atrodos:Mežoņciems
 • Intereses:Zinātne, IT, ICAO, bedru rakšana

Pievienots 27 September 2012 - 09:01

ronalds_, ja buxijs nevālētu standarta fufeli (citi produkti sūdi, savs vislabākais) ar kaudzi aplamībām savos izteikumos, tad tāds cepiens nebūtu. Nevajag mums pilnīgu greizu, es pat teiktu, dzīvībai kaitīgu viedokli, kur pret kakla sāpēm iedzert pretsāpju līdzekli, tā vietā, lai dotos pie ārsta. Arī to gricerīnu ietekmi uz organismu neviens īsti nav pārbaudījis. Noteikti darvas kaitīgumu nepārsniedz, bet ne jau tādā līmenī, ka varēs smoļīt bērnu klātbūtnē.

DL, esmu tagad Čaks :)

P.S. Man viens komplekts mētājās mājās, tikai aķis izskatās miris, lai gan pīpējis biju labi ja dažas nedēļas. Kur tur viņu izdevīgums?

Šo rakstu rediģēja Mr.Līkrocis: 27 September 2012 - 09:03


#34 ronalds_

ronalds_
 • Biedri
 • 8,237 raksti
 • Atrodos:Kaut kur starp Ogri un Rīgu.

Pievienots 27 September 2012 - 10:11

Glicerīns ir daudzu jo daudzu produktu sastāvā - tā ir atļauta e-viela un par viņu kaitīgumu nekas nav dzirdēts. (http://www.evielas.lv/lv/vielas/215) Pēc ķīmiskās formulas līdzīgs cukuram un garša arī saldena, ja kas. Bet par tā "labuma" kas nāk līdzi nikotīnam parastajās cīgās kaitīgumu gan neviens saprātīgs cilvēks nešaubās! Un par pasīvās smēķēšanas kaitīgumu - jebkuros dūmos ir pat ļoti daudz kaitīgu vielu! Tad jau iznāk ka bērnu klātbūtnē nevar kurināt ugunskurus un darbināt jebkuru iekšdedzes dzinēju - tur kaitīgo vielu izdalās nesalīdzināmi vairāk kā pīpējot .
Bet ne par šo ir stāsts!

Autors jautāja par e- cigu un tikai buxijs un Lauraiss atbildēja pa tēmu.... Par ilgmūžību un dūma kvalitāti - kā redzu pēc atsauksmēm, dažiem viss notiek, bet dažiem nē. Tāpēc gribās uzzināt ko ir vērts pamēģināt un no kuriem izstrādājumiem labāk turēties pa gabalu. Mr.Līkrocis, tad uzraksti kādā komplektā esi vīlies lai arī citi neviltos!

#35 drunk_lizard

drunk_lizard
 • Biedri
 • 7,878 raksti
 • Intereses:dzīve ir smaga slimība, iegūta dzimumkontaktu rezultātā un tās iznākums ir 100% letāls.

Pievienots 27 September 2012 - 12:00

pareizs virziens sastaav no trim kirilicas burtiem...
 • Red iesaka

#36 buxijs

buxijs
 • Biedri
 • 32 raksti
 • Atrodos:kurzeme
 • Intereses:tehnika,foto,elektronika, atpūsties, e-cigaretes
  Ja ir kādi jautājumi saistībā ar e-cigām , tad droši jautājiet.

Pievienots 27 September 2012 - 13:08

Es neko nepārdodu un neko neizplatu. Tikai dalos savā pieredzē saistībā ar e cigām. Ja es reklamētu tikai viena ražotāja produktu un pārējos noliktu,tad pārmetumi būtu vietā. Tās interneta lapas kas ir uzrādītas nav viena ražotāja lapas, tās ir dažādas un par pieņemamām cenām. Vienīgais ko noliku un nolikšu ir mazās cigaretes izmēra e cigas.

#37 serioussam909

serioussam909
 • Biedri
 • 450 raksti
 • Atrodos:Dublin, Ireland
 • Intereses:3D, Programmēšana

Pievienots 27 September 2012 - 13:32

Ja nepatīkamas sajūta plaušās,tad iedzer kādu pretsāpju līdzekli.

Pareizāk nebūtu vienkārši nepīpēt to draņķi?

trīs zilie vaļi uz kuriem balstās latvijas ekonomika

Kontrabandas degviela, šņabis & cīgas no ruslandes ļoti balsta LV ekonomiku :D

Šo rakstu rediģēja serioussam909: 27 September 2012 - 13:33


#38 redpepper007

redpepper007
 • Biedri
 • 25 raksti

Pievienots 10 October 2012 - 12:46

e-cīgas ir fufelis, tiešām nav vērts nemaz pirkt; elpo kaut kādus tvaikus, kas, iespējams, ir vēl kaitīgāki par parasto tabaku
 • Norchello iesaka

#39 Jesus

Jesus
 • Biedri
 • 485 raksti

Pievienots 10 October 2012 - 22:09

Labāk pastāsti, kādu produkciju lietoji, un kas tieši nepatika?

#40 buxijs

buxijs
 • Biedri
 • 32 raksti
 • Atrodos:kurzeme
 • Intereses:tehnika,foto,elektronika, atpūsties, e-cigaretes
  Ja ir kādi jautājumi saistībā ar e-cigām , tad droši jautājiet.

Pievienots 12 October 2012 - 16:38

ECF forumā uzgāju ļoti interesantu rakstu par Eiropas savienības melno pusi. Stāsts ir par smēķēšanas alternatīvām, kur EU atbalsta nevis tos kuri ir viss efektīvākie un labākie, bet gan tos kuriem ir vairāk naudas. Eiropas Savienība un Big Pharma: Stāsts par korporatīvo lobēšanu.
Tas arī izskaidro tik pretrunīgo informāciju par elektronisko cigarešu ietekmi uz veselību internetā un arī valsts mērogā,pat pasaules mērogā.Tālāk lasiet paši...

http://www.thecommen...porate lobbying

Šo rakstu rediģēja buxijs: 14 October 2012 - 18:58

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)