Jump to content

Cietā partrīcija.


seyhee
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Lieta tāda, ka uz laptopa stāvējā divas OS sistēmas kā Windows 7 un Ubuntu. Iznāca tā, ka Ubuntu partrīciju kura no cietā tika atdalīta uz 50GB, tagad stāv tukša, jo Ubuntu noņēmu. Iekš paša Disk Managera vēlējos šos partrīciju izdzēst un tad extendot visu vienā. Šie visi 50GB ir pilnībā tukši un dzēšot ārā partrīciju man izmet šādu errora tekstu :

 

There is not enough space available on the disk(s) to complete this operation.”

 

Partrīcija neizdzēšas un primāro cieto nevaru apvienot ar Extended, jo šī operācija nav aktīva.

Palūgšu Jūsu ieteikumus! :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paprovē ar GpartedCD

 

Būs vien jāuztaisa tas Hiren flesh ;)

Ar to toč gludi visam vajadzētu..

Labots - seyhee
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

a kāpēc nevar atstāt to particiju atsevišķi un vienīgi formatēt uz ntfs ?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

aha.. nesaprotu, kaapeec jaaveido extended partiicijas... lai pasjam veelaak buutu probleemas? mazohisti rullee...

Win7 pats par sevi uztaisa 2 partīcijas, kaut kādi dīvaiņi boot un system. Ja grib pielikt klāt linux kā dual boot ar 3 partīcijām (/boot; /; swap), tad ar 4 primārajām, kuras var ierakstīt msdos partīciju tabulā vairs nepietiek.

 

Man arī ir extended partīcija uz sistēmas diska. :D Kādas alternatīvas? Lietot vēl kaut ko eksotiskāku kā LVM, piemēram?

 

Bet par tēmu - gparted mūsdienās izdarīs visu, ko vajag. Vismaz, ja runā par partīciju izmešanu, kā arī izmēru mainīšanu / pārvietošanu. Arī ntfs. Win pēc tam pārbauda, vai nav kļūdas (automātiski) un viss notiek.

Labots - Uģis Lācis
Link to comment
Share on other sites

Partition magic

Maksas

Jāskatās vai der man win xp labi palīdzēja

 

Uz W7 neatbalsta, uz stacionārā XP iet ideāli. tur jau tā raize, jo ejošā Easeus programma nav īsti tā labāka.

Link to comment
Share on other sites

primāro cieto nevaru apvienot ar Extended
Sho te vareetu siikaak nokomenteet. Personiigi nesapratu.

Vai labaak iepostee bildi no DiskManagementa.

Link to comment
Share on other sites

Partrīcija neizdzēšas un primāro cieto nevaru apvienot ar Extended, jo šī operācija nav aktīva.

Palūgšu Jūsu ieteikumus! :)

 

Esmu dzidējis patrīcijas, bet pirmo reizi redzu partrīcijas. Bez tam vēl Partrīcija ir cieta!!! :sarkasms:

Normāli cilvēki diska sadaļas sauc par PAR-TĪ-CI-JĀM.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...