Jump to content

Mysql datu bāžu automatiskā rezervju kopijas veidošana izmantojot php un dropbox


normis_161
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Radās ideja, ka vajadzētu tomēr sākt veidot rezervju kopijas mysql datu bāzēm. Pirmā ideja bija tāda, ka tiktu izpildīts php skripts, un rezerves kopija tiktu aizstūtīta uz epastu. Bet tā kā, man šķita, ka tā nav labākā prakse šajos gadījumos, tad otra ideja radās, ka šīs rezervers kopijas varētu automatizēti sūtīt uz dropbox mapi. Šajā gadījumā sakās jau rasties problēmas.

Sākumā es biju atradis pamācību kā izveidot šo skriptu:"Allow Anyone To Upload Files To Your Dropbox Folder"

Pirmā kļūda, kas man tika izmesta bija: "Error: Cannot create temporary directory!" Šo kļūdu es novēstu 20 rindiņā kodu izmainot no

$tmpDir = uniqid('/tmp/DropboxUploader-');

uz

$tmpDir = uniqid('DropboxUploader');

Kad tas tika novērsts, tad nākošā kļūda, kura radās ir šī: "Error: Cannot execute request: SSL certificate problem, verify that the CA cert is OK. Details: error:14090086:SSL routines:SSL3_GET_SERVER_CERTIFICATE:certificate verify failed" Šo kļūdu novērsu uzliekot DropboxUploader.php failā no

curl_setopt($ch, CURLOPT_SSL_VERIFYPEER, true);

uz

curl_setopt($ch, CURLOPT_SSL_VERIFYPEER, false);

Un tagad pēdējā kļūda, kuru nevaru atrisināt ir šī: "Error: Cannot execute request: couldn't open file "DropboxUploader4fd835e18177c/IMG_4418.JPG"

Kāds gadījumā nezin kā šo kļūdu varētu novērst? OS man ir Windows, bet serveris ir wamp. Un dropbox man ir koplietota mape, kurā varētu it kā augšupielādēt bildes. Pielikumā pievienoju kodu

"dropbox.rar

Link to comment
Share on other sites

Es darītu tā - iekš sheduled taskiem uzliec skriptu kas taisa MySQL dumpu un tad tas kautkur tālāk viņu kopā vai pārvieto.

Tavai pieejai jēgu redzu tikai tad, ja tev uz servera ir tikai vhosts un nav piekļuves pašam serverim.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Pag, nu kur problēma?

Taisi mysql kopiju uz failu mapē, kas pati sinhronizējas ar dropbox. Tādā veidā dropbox rūpēsies par failu nosūtīšanu, un, ja radīsies kādi traucējumi procesā, pēc tam pabeigs.

Link to comment
Share on other sites

normis_161

MIGs -> Varbūt zini arī kādu pamācību, kur tas būtu apraksīts?

versatile -> Par šo variantu es biju aizdomājies, bet šajā gadījumā biju domājis, vai tā būtu laba prakse, ka man uz servera atradīsies arī dropbox mape. Un kā šajā gadījumā sanāk ar dzēšanu, piemēram, ja nobrūk serveris, vai tad visi faili arī nepazudīs no dropbox?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Tu taisies backupam izmantot dropbox un vēl domā kko par labo praksi?!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

normis_161
(labots)

kādu variantu tu ieteiktu? Uz kurieni vēl varētu sūtīt datu bāzes kopijas automatizēti, neglabājot uz tā paša servera, un, piemēram, izmantojot php un myslqdump.

Labots - normis_161
Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

serverim nobrūkot nekas no dropbox nepazudīs.

cita lieta,vai var uzticēties tādam servisam kā dropbox???

lattelekom tak ir domāju drošāks,tas gan maksas pakalpojums. http://www.emakonis.lv/

bet vismaz kaut kādas garantijas dod datu drošībai.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Mysql backupoju ar rsnapshot, kas ielogojas no citas kastes, palaiž skriptu, savāc dumpus un pieseivo pie sevis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...