Jump to content

Kodera apalikācija priekš C++


coolzero
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Jautājiens: Vai ir kāds IDS ar kompilātoru, debugeri un citām štelēm priekš C++? Bet, lai tas ir priekš Microsoft platformas un pa brīvu uz GPL vai līdzīgas licenses pamata? Vajadzīgs priekš C++ apgūšanas -pašmācības vajadzībām. Krakotas un nelegālas progas neizmantoju - nemaz neiesakiet.

 

Paldies par uzmanību.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pietiekami labs ir Netbeans. Es gan esmu izmantojis Java un PHP, un C++ būtu jābūt ok. Lai arī Visual Studio express mācībām būs ok.

 

P.S. Vi vai Notepad stila koderiem tas nederēs.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

coolzero
(labots)

VI un Notepad vai labāk Notepad ++ es izmantoju PHP, CSS un tādām vienkāršam lietām ,lai tik sintakses iekrāsotos, ja esmu pieļāvis Memory Buffer overflow, pārakstot kādu loop ciklu :D Bet kad ir vajadzība pēc OOP, tad man vajag jau nopietnu IDE - par NetBeans esmu dzirdējis visu ko labu. Varbūt ir vērts paurķet pa googli. Pladies par ieteikumu.

Labots - coolzero
Link to comment
Share on other sites

coolzero

CodeBlock - Jūs sakat tas ir krosplatformas rīks? Super. Paldies par šo ieteikumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Bet vai Visual C++ nav tas pats kas C++/CLI kas ir piesiet pie .NET Freimworka un kas nav gluži C++? Vai es smagi kļūdos?

 

Kādu IDE ļauj rakstīt kodu C++ bet ar drag-and-drop taisīt lietotāja interfeisu un zem kontrolēm tik rakstīt kodu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...