Jump to content

HTC pēc update bieži restartējas


Huselius
 Share

Recommended Posts

Sveiki, nopirku HTC one v. pagāja mēnesis un tas piedāvāja kaut kādu system update, kuram pat nepievērsu uzmanību. Taču pēc update beigām telefons pie kaut kādām situācijām (piem. uzspiežot kalendāru vai mūzikas pleijeri) kā sāk restartēties, tā vairs nevar apstāties - līdz pat kādas 30x pēc kārtas. CItreiz to sāk darīt arī neko nedarot. Tas notiek arī pēc sd kartes izņemšanas. Factory reset arī nepalīdz. Braukt 2x uz otru Rīgas galu, lai atdotu garantijas remontā arī negribās. Ir kaut kādas metodes, lai es varētu padarīt telefonu, kāds tas bija, kad pirmo reizi ieslēdzu? Varētu jau mēģināt norūtot un tad neoficiālā veidā kaut ko darīt, bet vai tad es nepazaudēšu garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu pats netiec galā ar:" Ir kaut kādas metodes, lai es varētu padarīt telefonu, kāds tas bija, kad pirmo reizi ieslēdzu?"

Tad pat izstāstot ko darīt, ir tik daudz sīkumi, kas tev var noiet greizi un tos nevar paredzēt. Ved vien uz servisu vai pie manis :D

Nesen joka pēc savu HTC wildfire pārfleshoju uz cyanogenmod 7 un nenožēloju tagad pat normāli varu GPS lietot. PS netaisos tavu pārfleshot uz neko neorģinālu, bet ir liela iespēja, ka tas būs tā pat jādara, protams, uz oriģinālu versiju, bet tomēr.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Pa lielam, vari atrast ROM versijai atbilstošu RUU un pārflašot. Būs labāk, nekā Factory Reset, jo pārrakstīs arī ne pārāk veiksmīgā apdeita (HTC ļoti tipiska problēma) sajātos failus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...