Jump to content

Tīkla testera tehniskā specifikācija


janculis
 Share

Recommended Posts

Sveicināti

Man jāsagatavo tehniskā specifikācija vienkāršam tīkla testerim. Taču daudzi šie elektriskie jēdzieni nav īsti skaidri.

Angliski termini skan šādi:

 

Tests the grounding on shielded (screened) cable

Verifies cable continuity, opens, shorts, and miswires

Tests cable up to 300 meters

Auto-Scan or Manual-Scan mode

 

 

 

Nu un mans tulkojums ir šāds:

 

Nepieciešamās funkcijas:

• ekrāna zemējuma pārbaude,

• kabeļa nepārtrauktības pārbaude,

• pārbaude, vai kabelis ir vaļējs,

• īssavienojumu pārbaude,

• kļūdainu savienojumu pārbaude.

Testerim jāvar pārbaudīt vadus, kuru garums sasniedz 300 metrus.

Testerim jābūt apgādātam ar automātisku un manuālu skenēšanas metodi un toņu ģeneratoru.

 

 

Vai šeit būtu kāds ar zināšanām elektronikā, kurš pārliecinātos par terminu pareizību? Mani māc šaubas, vai esmu pareizi tulkojis.

Link to comment
Share on other sites

janculis, ja nav skaidri termini, tad Tu neko nerubī no tīkliem un nesi nevienu kabeli savā dzīvē uzvilcis. Ja jau "jāsagatavo" tad kāds par to naudu maksā.Tad kapēc mums te jāsniedz bezmaksas konsultācijas un jālasa Tavi stulbie tulkojumi, kuriem sen ir tehniski pareizi nosaukumi latviešu valodā? Nu vot kur cilvēki tiek pie tādiem darbiem, bet pat nezin pamatlietas. Nukāda nepārtrauktība un vaļējs kabelis :fool: , tak pamācies elektrotehnikas pamatus kaut no piecdesmit gadus vecas grāmatas. Tur visi termini sen ir latviski.

Link to comment
Share on other sites

janculis

Žēl, ka Tev prioritāti ir laiks uzstāstit un nodarboties ar minējumiem par manu stāvokli un pieredzi, lai tā vietā kādu vērtīgu padomu sniegtu. Bet paldies par ieinteresētību.

Link to comment
Share on other sites

Man ir cemme,ka cilvēki tiek pie darba no kura neko nerubī. Tai pat laikā daudziem, kaut šī foruma biedriem, tadu specifikāciju sarakstīt ir kā divus pirkstus ......... Ja Tu uzņemies darbu, tad tak vismaz pamati ir jāzin. Es vēl saprastu,kad vienu terminu nezini, bet Tu tak neko nezini. Nu kādi 300m tīkla kabelim :fool:

Link to comment
Share on other sites

janculis

Jā, pareizi, daudz kur Latvijā Tev ir brīva vaļa uzņemties darbus. Man prieks, ka Tev tāda vaļība tiek ļauta.

Man arī cemme, ka specifiskus terminus nav viegli pārtulkot, ka arī manu draugu pulkā nav tādu aroda speciālistus. Vai tad forumi nav priekš tā, lai kādā sfērā nezinošs cilvēks varētu kaut ko pajautāt?

Sistēmu administrators nav elektriķis. Tas gan ar skumjām jāatzīst.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...