Jump to content

fotokameras izvēle


BoondS
 Share

Recommended Posts

Nepieciešama jauna fotokamera vienkāršai ģimenes ikdienas fotografēšanai un vienkāršu video uzņemšanai.

 

Esmu noskatījis Sony DSC-HX9v modeli, bet pirms iegādes gribu uzzināt spečuku viedokli, vai tas ir labākais variants cenā ap Ls 200.

 

Lūdzu Jūsu viedokli!

Labots - BoondS
Link to comment
Share on other sites

ir man papildus spogulim lietošanā HX7V (biku mazāk pikseļi un zoom x10 un kas tur vēl):

Bildes, labas, zooms ātrs, ekrāns - perfekts. HD filmē zvērā. Biku iebuksē pārslēgšanās starp rezīmiem, bet ziepim tas ir piedodams. GPS koordinātes var nolasīt tikai ar to sony softu, iespējams ir cits - bet nemāku atrast un neesmu arī iesprindzis ja godīgi. HD saglabā tajā sony formātā - kā tur bija AVCHD.

Vizuāli -ļoti labi aparāts nostrādāts - nevar salīdzināt ar ixus plastmasu piem. biku neveikla rec poga, šad tad nospiežas netīšām, bet man liela roka :D un tās pogas un ritenītis ir pasīks - jo visu ekrāns aizņem. nav optiskais skatu meklētājs. bača tur ilgi.

Kartes der 2 tipu - SDHC vai MS .

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Paldies osscar par plašo aprakstu. Saki, kā ar to AVCHD nolasīšanu? tur vajadzīgs speciāls pleijers un codeci, vai arī ar standarta pleijeriem viņus var atskaņot?

Kā ar to video lasīšanu ar TV iebūvētejiem pleijeriem?

Link to comment
Share on other sites

vizmaz mans LG negremo šo formātu ja pieslēdz pie usb , bet var to fočuku ar hdmi pieslēgt pie tV, tikai tas HDMI vads nav kompletā. . uz HTPC nav problēmu. Var arī saglabāt kā avi formātu , , biku švakākā kvalitātē ja pareizi atceros. palasi fočuka manuāli pirms pērc.

 

un karti pērc gana ātru - jo ja filmēsi - ilgi viņš tur rakstīs

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

pamanīju, ka ir arī Sony DSC-HX10V, par tādu pašu cenu. Tai laikam jābūt vēl labākai.

Link to comment
Share on other sites

nu tak palasi aprakstus par 10-to...slinks gan:

 

Overall, image quality represents a major step down from the HX9V, and a big disappointment for us

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...