Jump to content

In-ear austiņu izvēle


TasEsmuEss
 Share

Recommended Posts

Radās vēlme iegādāties ne pārāk dārgas in-ear austiņas.

Pašlaik skatus uz Creative EP-630 http://www.1a.lv/datortehnika/datoru_austinas/creative_ep630/5885305/

Prasības - normāla skaņa, nekrišana ārā no ausīm, vadu nenolūšana nākamajā dienā.

Laba izvēle?

 

Varianti visi šeit atrodamie, teiksim līdz 15 ls :)

http://shop.balticdata.lv/FRAME_DATA.php?Mode=Articuls&CategoryID=Dp01.00

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, vai kāds ir saskaitījis, cik Boot'ā ir topiku par In-Ear austiņu izvēli? IMHO katru nedēļu pa vienam jaunam...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Bet budžets katram savs, citam 5, citam 25, vēl kādam varbūt 50 ls gribas tērēt austiņām :D

 

Un tas tāpēc, ka pieriebušies tie ķīniešu s*di pa 0,3 - 5 ls, kuriem nolūst kaut kas uzreiz vai skaņa galīgi greiza, pie tam neklausoties ikdienā, bet tā, pa vakariem vai kad uznāk vēlme paklausīties staigājot pa ielu kādu tālāku gabaliņu.

Nebūtu ķīniešu mēslu, boot nebūtu ko darīt :D

Link to comment
Share on other sites

cik Boot'ā ir topiku par In-Ear austiņu izvēli?

 

80% ir ar budžetu 10-15 ls, ~15% ar budžetu līdz 25, atlikušajiem ar normālu budžetu, par kuru ir tiešām vērts iespringt un mazliet papētīt internetus

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Es paņēmu JVC HA-FX101, esmu ļoti apmierināts, tavam budžetam pieliekot 2 ls sanāks divas. :grin: Bet tiešām skan labi un liekas, ka ir daudz dārgākas. Iepriekš bija Sennheiser, kaitināja, ka viena austiņa man ik pa laikam krita ārā, neatkarīgi no tā kādu izmēra "micīti" uzlieku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Man patika Vsonic GR02. Par pārējām šajā cenu diapazonā īpaši nezinu. Tiesa, filmām es drīzāk ņemtu pilnā izmēra austiņas.

 

P.S. Tīri mans novērojums- līdz 200LVL lielākai daļai austiņu ir jāskatās nevis, ko tās dara labi, bet gan, vai tās kaut ko nedara izteikti slikti. Austiņas, kas neko nedara slikti ir ļoti labs atradums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...