Jump to content

Līzinga kompānijas


Semorka
 Share

Recommended Posts

Ir zināmas jau līzinga kompānijas

1. Lateko Atteica

2. Aizdevums.lv Atteica

3. UNO Līzings(BigBank) Esmu jau BigBank maksātājs.

4. Incredit group Esmu jau Incredit maksātājs.

5. Best Līzings Esmu jau Best Līzings maksātājs.

 

Tātad nevienā no viņiem es nevaru paņemt sev datoru uz līzinga, pat par 200Ls pirmo iemaksu. Man ir stabili ienākumi un ir parādiņš 80ls kurus es nekādīgi nevaru nomaksāt. tele 2 telefons

 

Internet veikala Līzinga piedāvātāji

 

1. 1shop.lv Atteica

2. Veicis.lv Atteica

 

 

Varat kāds kautko papildināt, kur es vēl varetētu pamēģināt?

Link to comment
Share on other sites

Ir 2 iespējas:

1) samaksāt to 80 Ls parādiņu un izvēlēties LMT (200 lati taču ir)

2) Nopirkt datoru par 200 latiem, piem., šo: http://www.elkor.lv/...bell-dot-s.html

 

> Administratoriem lūdzu nepublicēt manā vārdā ziņas.

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tev domāšana tomēr kaut kāda greiza.

Ir 200 Ls, ko vari ziedot laptopa pirmajai iemaksa (kas nav pirmās nepieciešamības prece), bet parādiņu 80 Ls gan negribi atdot.

I pareizi līzinga kompānijas dara, ja tev vairāk nedod.

Labots - _dunduks_
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

VIL: pirmkārt, kāpēc uzreiz LMT iesaki beztēmā?

 

otrkārt, tas Atom procesors ir #$@# uz kociņa. RDveikals.lv tagad piedāvā lētā gala Dell Inspiron ar B815 procesoriem par 199Ls - 3x jaudīgākus portatīvos nekā ieteici. Nesmērē cilvēkam lietas ar sliktu price/performance.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Par ko tu brīnies? Sen jau ir vienots reģistrs, kur visi tavi grēki un parādi redzami kā uz delnas. Kā reiz tele2 parāds ir nopietns iemesls nedot kredītu, jo pēc pieredzes telefona maksātāji slikti maksā jebko citu.

3. UNO Līzings(BigBank) Esmu jau BigBank maksātājs.

4. Incredit group Esmu jau Incredit maksātājs.

5. Best Līzings Esmu jau Best Līzings maksātājs.

Labots - Mr.Līkrocis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ak, jā - arī izšķirtspēja, displejs un operatīvā tam Packard Bell ir #$%# uz kociņa. Speciāli iesaki tādus draņķus vai arī paķēri pirmo piemēru zem 200Ls, lai tikai LMT pareklamētu? 0_o

 

Piefiksēju iemeslu - lai arī dators ir sūc, tomēr ar vindozi!

Awww, cik mīļi - ieteikt mazturīgam jaunietim vispirms atlicināt naudu M$ OS un tikai pēc tam no atlikuma sagrabināt P4 līmeņa datoriņu, kas noteikti ir lēnāks par lietotāja tagadējo

 

*notrauš pilnīgi asariņu :`-)

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Bet es jau gribēju paņemt preci uz 650Ls, un man Incredits un Best Līzings iedeva man ar visu slikto 80ls kredītvēsturi, kāpēc tad man viņi iedeva preci uz līzinga??? Un es joprojām maksāju Best līIngu, Incredit group, un BigBank un nekādu problēmu. Un izrādās, ka es atmaksājot 80ls creditreformai, tāpatās palikšu vēsturē vēl 2 gadus, man vienīgais summa nodzēsīsies.

 

Nekas Increditam par riteņiem vel palika 4 mēneši un tad caur Increditu atkal paņemšu! Bet gribās jau to sasodīto datoru tagad, un pārdot savu laptopu.

Labots - Semorka
Link to comment
Share on other sites

Tas ka Semorka atmaksās 80 Ls par Tele2, negarantē ka kāda no tām līzinga kompānijām, kas tagad nepiešķir kredītu, piešķirs viņam pēc šī parāda atmaksas. Atteik var jebkurā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Galvenais tas, ka es tos 80ls pat nekādīgi nevaru atmaksāt, aizgāju uz Creditreform, viņi mani aizsūtīja lai es ejot uz Tele2 un veicu maksājumus viņiem, tad man ar maksājuma čekiem jāiet ir uz Credireform un jāparāda,.Es pēc tam gāju uz tele2 un teicu, ka gribu atmaksāt parādu, tad viņi teica mēs nevaram jūs datu bāzē atrast, un tā ti obanie 80ls karājās gaisā!!!

 

Interesants, fakts. Ieeju google.lv uzraksti krediti ar sliktu kreditvēsturi, man izmet ārā tos pašus SMS un vivus un visus pārējos kuri man nedeva kredītu dēļ sliktās kredītvēstures, bet rakstīts, ka dodot ja ir parādi citās kompānijās :)

Labots - Semorka
Link to comment
Share on other sites

Un tas nozīmē, ka tos 80Ls atmaksāt nevajag? Tas, ka no tiem 80Ls kādi 60 ir "godīgā" parādpiedzinējas administratīvie izdevumi tā jau ir cita runa. Bet nu parādu audzēt un krāt tomēr nevajadzētu.

 

Nu pag, ja Tele 2 saka, ka tu neesi viņu datu bāzē, tad paprasi lai viņi tev iedod papīru kas to apliecina un ar to papīru dodied pie creditreform.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kad es to telefonu paņēmu man bija 18 gadi, tagad jau man ir 26, un jēga atdot, a pēc 2 gadiem vis tur dzēsīsies.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pēdējais izsaka visu. Domājams var slēgt.

 

un jēga atdot, a pēc 2 gadiem vis tur dzēsīsies
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

un jēga atdot, a pēc 2 gadiem vis tur dzēsīsies.

 

Un Tu vēl brīnies, ka Tev nedod jaunu kredītu ar šādu domāšanu??

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Autor, tu taču esi pilnīgs jefiņš. Astoņus gadus tev ir parāds, bet tu neliecies ne zinis. Tas, ja tevis nav Tele2 datu bāzē, visticamāk nozīmē, ka tavs parāds ir nodots kādai parādu piedzīšanas firmai. Tāpēc nebrīnies, ja kādā dienā ierodas vīri un paziņo, ka pa astoņiem gadiem procentos un piedziņas izdevumos ir saskrējis kāds tūkstotis. Tiešām, laikam šķūnī esi dzimis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē tu esi šķūni dzimis, jo tuvisu nēsi izlasījis tikai uzmeti aci un ātri iepļūtīji kautko. Mans parāds figurē creditreformā, bet jāmaksā tele2 ir!

Link to comment
Share on other sites

Tele2 savus vecos parādus pārdeva kaut kādam citam kantorim, tagad vairs precīzi neatceros kuram, creditreform tas nebija. Visdrīzāk arī tu vairs neesi parādā Tele2, bet gan kādam parādu piedzinēju kantorim, tādēļ arī CR tevi sūta ratā jo tā parāda starp tevi un teli vairs vienkārši nav. Būsi palaidis garām vēstuli kurā viņi tevi par šim izmaiņām informē.

Link to comment
Share on other sites

Kad es to telefonu paņēmu man bija 18 gadi, tagad jau man ir 26, un jēga atdot, a pēc 2 gadiem vis tur dzēsīsies.

 

ieraksts dzēsīsies 2 gadus pēc parāda nomaksas! īsi sakot pēc parāda nomaksas pluso 2 gadus klāt!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es domāju nesmiesimies par autoru, lai arī viņam ir 26 gadi, taču autors nav joprojām īsti izaudzis no 18 gadiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā kā topiks attīstās tik dinamiski, tad lai līdz rītam turpinās. Ar labunakti!

Link to comment
Share on other sites

Nomaksā parādus, tad būs gan sirdsmiers, gan jaunas iespējas. Citu variantu nav. Visi, kas Tev atsaka, pamatojas uz vieniem datiem. Neatteiks tikai tie, kas riskē. Un tādu šajos laikos nav daudz.

Ā, viens variants tomēr ir - SS.LV ir pilns ar kredītu izsniedzējiem, kas dod pa labi un pa kreisi. Bet tur neatmaksas gadījumā nevis zaudē papildus latus, bet zaudē zobus un mašīnas stiklus. Uz pārskaitījumiem gan tur neielaidies. Tie 99% ir krāpnieki. Īstie "veči" sarunā tikšanos uz vietas. Parasti viņi brauc ar melnu Mercedes'u. :)

Link to comment
Share on other sites

kāpēc uzreiz LMT iesaki beztēmā?

 

Ja tele2 tīklā izdevās sakrāt 80 latu parādu, tad pēdējais laiks izvēlēties Brīvību, par 6.99 Ls zvanot uz visiem tīkliem mēnesī.

 

Es pēc tam gāju uz tele2 un teicu, ka gribu atmaksāt parādu, tad viņi teica mēs nevaram jūs datu bāzē atrast, un tā ti obanie 80ls karājās gaisā!!!

 

Ieej internetbankā un pārskaiti šo naudiņu. Neaizmirsti norādīt savu vārdu, uzvārdu, personas kodu. Ja vēl atcerēsies savu veco telefona numuru, vispār būs ideāli.

Link to comment
Share on other sites

VIL, vēl vienu reizi redzēšu, ka nepamatoti bāz acīs savu LMT, paliksi read-only režīmā.

Labots - kriii
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja tele2 tīklā izdevās sakrāt 80 latu parādu, tad pēdējais laiks izvēlēties Brīvību

Da fcuk - Tu lasi topiku?! Tak rakstīts, ka pirms 8 gadiem parāds izveidojies, kāda nah Tev vēl Brīvība? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

VIL, vēl vienu reizi redzēšu, ka nepamatoti bāz acīs savu LMT, paliksi read-only režīmā.

 

Vai tad administratoriem šogad ir grūtības ievērot agrāko foruma vadlīniju privātās ziņas rakstīt privāti nevis uz sienas? Varbūt šādas vadlīnijas vairs nav? Šādā gadījumā atvainojos savlaikus.

 

[beztema] VIL ir kaut kads neizdevies LMT darbonis?

 

Kas uz citiem saka, tam uz mēles kaka.

 

Da fcuk - Tu lasi topiku?! Tak rakstīts, ka pirms 8 gadiem parāds izveidojies, kāda nah Tev vēl Brīvība? :mrgreen:

 

Ja ieskatīsies rūpīgāk, es savu atbildi rakstīju 1.5 minūti pēc topika izveidošanas. Pirmais posts nav rediģēts. Nav ne mazākā mājiena par parāda rašanās laiku, kaut gan, spriežot pēc summas lieluma, tas 2012. gadā ir savācams.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kas otram bedri rok, tas laikam ir kapracis! :D

 

Kas uz citiem saka, tam uz mēles kaka.
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ieskaiti naudu tele2 kontā. Pavisam labi būs ja tev kaut kur ir klienta numurs saglabājies, tad norādi to kopā ar savu personas kodu un samaksā! Tālāk lai tele2 atsauc savu prasību un paši sazinās ar Creditreform un basta.

 

Creditreform, Regnus Julianus un citi suņu kantori protams girb pelnīt uz svešām bēdām. Gribēt nav nav kaitīgi.

 

Protams parādi bija, ir un būs jāatdod.

 

P.S. Pa lielam tajos piedziņas kantoros strādā personas ar kaut kādiem kompleksiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...