Jump to content

Kafejnīca Rīgā, kur kodēt


klaawz
 Share

Recommended Posts

Es izlasīju kodēt un sapratu, ka cilvis grib normāli dzert... Bet še tev... toč kodēt  :mrgreen:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es atvainojos, bet uzskatu tēmu par debīlu. Kodēt var kaut pļavas vidū ņemot strāvu no mašīnas aķa/ saules paneļa un izmantot 100+ bezvadu interneta iespējas.

 

Klāj vaļā, kāpēc normālam cilvēkam būtu jāsēž kaut kādā striptīzbārā vai vēl kaut kādā caurumā? Mājās interneta nav? Mājās elektrības nav? Darbā/mācību iestādē internetu aiztaisīja ciet?

 

Ja gribi klusumu, ir tāda vieta kā bibliotēka. 

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

vienkāršus bezmaksas diedelniekus, kas pusdienu tup pie vienas kafijas tasītes un vienlaikus tērē elektrību, nevienā kafejnīcā negaida.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt iebraucējs Rīgā. Kojās pārējie kož un šim tur nav miera.



Kādreiz bija @kafeinīcas. Tagad tādas arī ir?

Link to comment
Share on other sites

Ir Birojnīca un vēl kaut kādas pāris līdzīgas vietas. Pa velti gan viņas nav - dalības maksa - pāris lati dienā. Tas gan laikam vairāk dizaineriem un citiem radošajiem.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kādreizējās ekafejnīcas mērķis bija lietot internetu. Tagad internets ir ļoti daudzās vietās, bet neviena nebūs tāda, kas atplestām rokām gaidīs koderi, kurš aizņems stundām vietu un tērēs elektrību. 

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Man liekas ka Tev derēs gandrīz jebkura kurai ir otrais stāvs. Ir manīti cilvēki kas tādas tā arī nosēž visu dienu. Vispar jau tā ir laba metode - palīdz "savākties" disciplinē un visādi citādi palīdz "nospiest vardi" izdarīt lietas kurām nu nekādīgi nevari saņemties, es palaikam izmantoju šādu metodi. Paris tasītes kafijas un ir izdarīts tas ko gadiem nevarēji paveikt. Vispar efekts ir labs, līdzīgi ka ja pie stūres braucot jau esi tā noguris ka vairs nevar pabraukt, acis krīt ciet un nekas vairs nelīdz, tad var taisni pie stūres iedzert pudeli auksta alus. Protams tā nedrīkst utt. taču kaut kur 30-40 minūtes tas līdz un ļoti labi līdz, ja nespēj savus pēdējos 100 km līdz  majam naktī aizbraukt nu nekādīgi, tad var vienu 0.3-0.5 nestipro alu. Parbaudīts pašrocīgi, darbojas lieliski, acis ir vaļā, miegs kaut kur atkāpjas, uz šosejas vairs nerēgojas nekādi ērmi, bet protams tas neder personām kas jau ir pohainas (nu vismaz es tā pieļauju ka neder).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

acis krīt ciet un nekas vairs nelīdz, tad var taisni pie stūres iedzert pudeli auksta alus

 

Nu pipecs, man taisni viens, divi ali ir pilnīgs miega uzdzinējs, it sevišķi vakarā, kad nogurums. Protams, kad bērnupaka un vairāk likvidēta, tad jau kājas pašas kaut kur sāk nest. :D Bet par vienu alu kā uzmundrinošu līdzekli pirmo reiz dzirdu. Kaut gan kāds tur brīnums, cits ietēš stipru, mellu kā Āfrikas nakts kapiju, un mierīgs liekas gulēt... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tas ir īslaicīgs efekts no neliela vāja alus daudzuma, 30-40 min. max. pēc tam protams ka gulēsi bērna miegā

Link to comment
Share on other sites

Gulēt bērna miegā var tikai pēc 6-8 aliem.

Bonifacijs, tu kaut kur pa pasauli blandies, ka 100 km līdz mājām nevar davilkt? Latvija ta maza.

 

Ā, bija kaut kurā topikā tavs braukšanas stils jau aprunāts.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Ā, bija kaut kurā topikā tavs braukšanas stils jau aprunāts.

Alusbundža iestarpinājās.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu jā es stipri blandos - Baltkrievija un vēl krietni tālāk, es biju domajsi alu ka galējo līdzekli kad teiksim 2 diennaktis gandrīz neesi gulējis un esi jau kādas 10 stundas vai vairāk no vietas pie stūres. LV jau īsti tālak par 350 km no Rīgas nav kur aizbraukt, nu bet ja esi šaudījies kādu diennakti bez miega šurpu turpu, tad jau arī var mierīgi ap 2-3 naktī tāds miegs uznakt....

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

http://www.bergabazars.lv/lat/shops?v=39

http://www.coffee-inn.lv/ - regulāri eju garām Dzirnavu/Barona stūra kafijotavai un praktiski vienmēr kāds pie tālākā (labākā) galdiņa iekārtojies ar portatīvo, pie citiem galdiem arī sēž cilvēki ar (tipiski) āboldatoriem.



šitais ir tas klips (Vimeo), kuru meklēju: http://www.winwithwow.lv/moderno-dienu-kovbojs-frilanceris

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Berga bazārs - jā, vēl brīvībenes sākumā dažas kafē bija pirms krīzes, nezinu vai tagad ir.

Biblenēs ir bezmaksas wi fi, arī blakus tām ķer. Tikai uzlāde gan mājā jātaisa.  Nu ko, kopā ar mušainiem džekiem dzīvokli noīrēji vai kojās mitinies, ka jākodē ārpus mājas?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

usver, freelanceris automātiski nenozīmē moderno bomzi, kuram nav ne ofisa, ne savas mājas, ka jāblandās apkārt un jādiedelē stūris, lai varētu pastrādāt. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

2 diennaktis gandrīz neesi gulējis un esi jau kādas 10 stundas vai vairāk no vietas pie stūres.

tu esi bīstams citiem šoferiem, cerams, ka netrāpīsies man ceļā..... 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Uz kurieni Baltkrievijā braukā?

Vitebska, Minska, Bresta, virkne Jelgavas izmēra pilsētu kuru nosaukumus tāpat te neviens nav dzirdējis un sasodīti daudz mazu ciematiņu kurus pat kartē nevar atrast

 

 

 

tu esi bīstams citiem šoferiem, cerams, ka netrāpīsies man ceļā..... 

nu vispar es ceru vispār nevienam netrapīties ceļā un otrādi arī

Link to comment
Share on other sites

Mežavecis: nu takš neliec man mutē kaut kādus svešus vārdus - ne ko tamlīdzīgu esmu apgalvojis par frīlanceriem-bomžiem, ne arī taisos ;)

 

labi zinu, ka ir frīlanceri, kas strādā viskautkur, gan savās miljoniem vērtajās Jūrmalas/Malibu villās, gan šitajā te - 80Ls/mēn birojnīcas tipa ilgtermiņa vietā (aizmirsu dīvaino nosaukumu, bet viens paziņa tur aktīvi darbojas - vieta pārsvarā uzņēmējiem ar saviem produktiem-startupiem, nevis prastiem koda rakstītājiem priekš citiem), gan noīrējot sev biroja telpas, gan kodēt var skrienot pa mežu ar laptopu rokās (veselīgi), gan, gan .. :D



atcerējos to dīvaino nosaukumu: TechHub !

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

A es atcerējos prikolu ar Nordea banku pirms gadiem sešiem. Biju Baltkrievijā un pilsētiņā Čašņiki (Chasniki) noņēmu bankomātā no kartes  100 000 BYR, pēc minūtēm 20 zvans no Nordea bankas un vīrietis pieklājīgā un laipnā balsī ar buldoga tembriem jautā man, vai ar mani viss ir kartībā. Liekas ka salikums Chasniki un  100 000 kādam izsauca pamatīgas bažas. Nu neko, patīkami ka par tevi atceras...

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nabā ir wifi par brīvu, parole ir "atpisies". 

 

A ja nu cilvēks meklē vietu, kur paspēlēties ar injicēšanu un sūkaini rakstītu php ?

Kafejnīcas ir labas vietas. 

Ir arī tējas nami, kur var tēju paņemt un sēdēt wi-fi visu dienu. 

 

Tiem, kam vēl pusaudžu gars, vismaz būs motivācija neskatīties uz pupiem internetā kamēr jādara darbi.

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

Kur prikols? Tu tipa taisies tādā veidā ekonomēt uz elektrību un netu? Teorētiski jau čurāt un kārnīties arī var iet uz kādu restūzi - ūdens, elektrība, ziepes i papīrs par velti. Izdevīgi... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...