Jump to content

Latviskā saskarne HTC tālruņiem


Daina
 Share

Recommended Posts

Latvijas interneta veikalos ir ļoti daudz tā saucamo "pelēko" HTC tālruņu kuriem ir tikai angļu valoda. Kādas iespējas ir viņus latviskot? Un kuri modeļi ir vieglāk pakļaujas latviskošanai? Vēl jau pieļaujama (saprotama) būtu krievu valodas saskarne. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Nez, man pa lielam pofig, kādā valodā saskarne, ja valodu kaut drusku zina, tad problēmu nekādu. Nedēļas laikā pierod un tas netraucē. Krievu saskarne gan kaut kā tizli izskatās, hieroglifi tomēr, es negribētu. Kaut gan valodu pārvaldu labāk kā angļu. Bet - gribi latviski, ir taču uima citu modeļu ko pirkt bez HTC.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādu modeli vēlies pirkt?

Varbūt kļūdos, bet manuprāt 4.3 versijā jau defaultā ir latviešu saskarnes. Nesen biju klāt Sony XPeria Z1 (Āzijas tirgum) pirkšanā un tur arī bija latviešu valoda visā savā krāšņumā. Sliktākajā gadījumā jāizvēlas modelis, kuram var uzlikt EU paredzēto ROM.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vispaar jau latvieshu valodas saskarmes probleemas bija vairs tikai 2.3. Lai gan arii to vareeja nolatviskot par 80%.

 

Un jaa, krievu valoda telefonaa, nu kaut kaa tizli, lai gan zinu to tikpat cik latvieshu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vispār runā, ka tam pašam Moto G neesot latviešu valodas iekšā ar visu 4.4.2 un nu jau laimīgi laikam arī 4.4.3.

Link to comment
Share on other sites

Ir lietošanā Desire 500 (ņemts no LMT) ar 4.1.2 andrīti. Viss smuki latviskots un strādā. Vienīgā problēma ir ar orģinālo smartdialeri - ir mīkstinājumzīmes ko pazīst, ir ko nē. Supportam sūdzējos, bet pagaidām uzlabojumu nav, varbūt ar kādu nākamo apdeitu parādīsies.

Link to comment
Share on other sites

Moto G Google Play Edition jaabuut latvieshu valodai. Motorolas variantaa nav ne latvieshu, ne krievu ne ukrainju, un tur ir 4.4.2.

Link to comment
Share on other sites

Uzliec kādu no language appiem, kas pieejami androidiem, un lieta darīta!

 

piem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bruce.setlocale

vislabāk strādāja ja nemaldos "local language 2" vai kā tur.

paslaik nav pa rokai savs HTC, tāpēc precīzu nosaukumu neatceros, bet to appu ir daudz!

 

Nu redz - biedrs KAMS jau pasteidzās..

 

man strādā ideāli!

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Google Play Edition

 

Kur ta var tādu iegūt... :pooh_honey:   Aiz trejdeviņām jūrām.

 

@@nevertell, runa par UI, klavieres nekad nav bijušas problemātiskas. 

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds var palīdzēt, pašam tagad nav laika, vajag pāršūt HTC one x uz SLIMKat vai ko līdzīgu, kas maz ēd bateriju.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Aha, turp uz Slim jau par šokolādi un kolu dabūsi, pēc tam atpakaļ uz stock bootloaderi un stock firmwāri būs pavisam citas cenas :D

Link to comment
Share on other sites

Manam Moto G nav LV valodas īsziņās. Raksti ar garumzīmēm, bet tad aizsūtot viņas pazūd. Moto G 4.4.3 Andrītis ir pieejams Brazīlijā un ASV.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atsaucību visiem. Mani interesē modeļi "desire 500" un "one mini". Jā, gan LMT un Bitē pieejamie modeļi ir latviešu valodā, toties cena ir vismaz par ∼ 70 eiriķiem dārgāka nekā neta veikalos. Pirms pirkšanas gribu būt pārliecināts, ka latviskošana izdosies.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau esi Daina, tad droši vien gribi būt pārliecinātA nevis pārliecinātS :D

Link to comment
Share on other sites

Es nevēlos ticēt, ka HTC one MINI (One mazais brālis) nebūtu LV valoda. Ja man pat vecam vidusmēra tālrunim HTC EVO 3D bija LV valoda, tad One Mini arī jābūt. Varbūt 100 euro telefoniem nav.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ivo, es te mācos rakstīt māsas diktātu. Tagad kļūdas pēc nedabūšu končas :sorry:

P.S. Ja konču nebūs tad lai raksta pati !!!


 

 

Paarshuut firmwari no stock uz gpe aiznjem 30 min.

jozhix, varbut vari precizet kā to reali izdarit ierindas lietotajam. Vai, lai to izdaritu vispirms vajag rutot telefonu? Kas ir "stock" un "gpe"?


 

 

Es nevēlos ticēt, ka HTC one MINI (One mazais brālis) nebūtu LV valoda. Ja man pat vecam vidusmēra tālrunim HTC EVO 3D bija LV valoda, tad One Mini arī jābūt. Varbūt 100 euro telefoniem nav.

Zvanot uz i-veikaliem apstiprina ka ir tikai angļu valoda (var jau būt ka viņi paši ir nekompetenti).

Vēlētos atsauksmes no tiem kas paši nesen ir pirkuši šādus telefonus.

Labots - Daina
Link to comment
Share on other sites

Apzvanīju n-tos veikalus un nonācu pie secinājuma, ka saskarnes valoda atkarīga no OS versijas. Tas pats desire 500 ir gan ar 4.1.2 ( ar divām sim kartēm) , gan 4.2 versiju. Ja var ticēt konsultantiem, tad jaunākajai 4.2 versijai ir visas valodas.

Laikam būs jāriskē un jāpasūta, ja piemānīs, 2 nedēļu laikā sūtīšu atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Tas ko es rakstiiju atteicas tikai uz Moto G. Stock = Motorola, gpe = Google Play Edition. Vai tev pasham izdosies paarshuut nepateikshu gan.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...