Jump to content

Latvijas bittorrent trackeri


Instigater
 Share

Recommended Posts

Taatad, piedaavaaju pievienot jaunos un rakstiit atsauksmes par esoshajiem trackeriem.

 

Saakshu pats:

Danger.LV [http://danger.lv/] - 2500 regjistreetie lietotaaji, izskataas, ka latvieshi, kaut kaadi faili arii ir, testeejiet vairaak pashi

E.LV [http://tor.join.lv/] - 42 regjistreetie lietotaaji

ihack [www.ihack.lv] - tiku izbanots deelj datubaazes gljuka, saturs normaals, bet laikam ar vadiibu ir probleemas, bet, cik sanaacis kontakteeties, vismaz moderatori ir OK, paziistams viens moderators, kursh pats gandriiz atraavaas banu par to, ka noraadiija uztureetaajiem uz pastaavaosho probleemu un gljukiem

Sigma [www.torrents.lv] - man jau tur dikti patikaas, bet tagad nu jau nedeelj nestraadaa, peec atbildes error spriezjot, padziiti no pashreizeejaas vietas un neatgrieshanos.

Source [www.source.lv] - krievvalodiigo trackeris ar attieciigu saturu, pie tam publika no visas pasaules, kas kaut cik jeedz slaavu meeli.

 

 

PS. Mekleeju normaalu straadaajoshu trackeri, kuraa vairaak kaa 80% buutu Latvijas iedziivotaaji.

Link to comment
Share on other sites

Runā, ka jaunajā Operas versijā būs atbalsts bittorentiem, tad nu Operisti varēs izbaudīt visus torrentu labumus bez jebkādām palīgprogrammām. :)

Link to comment
Share on other sites

2500 regjistreetie lietotaaji, izskataas, ka latvieshi
krievvalodiigo trackeris ar attieciigu saturu

 

Nepatiikamu paarsteigumu rada un pat izbriinu shaada censhanaas Trekerus iedaliit peec nacionalitaates un peec buutiibas PRETIIGA ir taada veida lietotaaju daliishana latvieshos un krievvalodiigajos. Pastulbi un neatbilsoshi p2p buutiibai briivi mainiities failiem, kas nezin ne robezhas, ne nacionalitaati. Un ko noziimee maajiens uz "attieciigu saturu". Kas vainas saturam? Patiesiibaa Krievijas trekeros atmosfeera pat meedz buut daudz patiikamaaka un draudziigaaka, nekaa Latvijas, kur maajo tik daudz iedomiibas, atklaata nicinaajuma un cinisma, ka jaapabriinaas par useriem.

 

Nedariisim kaunu sev un Latvijai un neliksim PASAULEI domaat, ka latvietis ir tas, no kura jaamuuk pa kilometru.......

Sorry.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Redzi, krievvalodiigo saitaa ir 90% tikai visaadi RUS valodas tulkojumi, bet es labaak skatos ENG, ar muuziku arii tas pats, censhas baigi savu valodu izplatiit. Citaadi jau man nav iebildumu, tikai ta saturs automaataa man kljuust mazaak pievilciigs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Brock
Sigma [www.torrents.lv] - man jau tur dikti patikaas' date=' bet tagad nu jau nedeelj nestraadaa, peec atbildes error spriezjot, padziiti no pashreizeejaas vietas un neatgrieshanos.[/quote']

Sigma ir dzīva tikai palikusi pašlaik bez neta. Gan atgriezīsies :wink:

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Nu bet es jau tieshi taa arii rakstiiju:

"padziiti no pashreizeejaas vietas un neatgrieshanos"

 

Ja vajag, hostingu (servera izvietoshanu), tad manaa firmaa varam kaut ko sashtukot.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

http://816.sytes.net/ - arii krievvalodiigo trakeris :)

tiiri norm vispaa, torrenti jauni biezhi, regotos useru skaitu gan neatradu

parin interesantas citos LV takeros neredzeetas lietas arii ira...

Link to comment
Share on other sites

hmm nu es to fano vareetu nosaukt dazhaados vaardod, vairumaa nepieklaajiigu, bet par normaalu nekaadaa gadiijumaa :/

Link to comment
Share on other sites

Nepatiikamu paarsteigumu rada un pat izbriinu shaada censhanaas Trekerus iedaliit peec nacionalitaates un peec buutiibas PRETIIGA ir taada veida lietotaaju daliishana latvieshos un krievvalodiigajos. Pastulbi un neatbilsoshi p2p buutiibai briivi mainiities failiem, kas nezin ne robezhas, ne nacionalitaati.

 

ko piesējies? katrs dala kā viņam ir tuvāk, izkatās šis jautājums Tevi pašu uztrauc vēl vairāk nekā pārējos... kamēr te dzīvos cilvēki, kas atļausies ignorēt valsts valodu arī pastāvēs šis iedalījums un piedod, nav par ko tādus cienīt, lai kas viņi arī nebūtu un tam nav nekāda sakara ar iedomību, nicinājumu vai cinismu, vēsturē neiedziļināšos...

Link to comment
Share on other sites

Guest ivary

prikaljis.

kapeec ir krievvalodiigie un latvieshi nevis latvieshvalodiigie un krievi? hehe

man piemeeram arii nepatiik, ja viss forums ir krieviski un filmu angliski tikpatkaa nav!

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

ihack tagad jauna vadība. Man šķiet, ka labākais Latvijā. Tā kā es necenšos kādu ap.... u.t.t., tad nemet ārā. Varbūt ir drusku (palika mierīgāki) lecīga vadība, bet tas jau nekas.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest PARADOX

Jauki, kāds nevar atsūtīt ielūgumu uz paradox5@inbox.lv :D

 

Edited: pāāldies lietotājam Marihuānam!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest B®rm@ns™

.....turpinam parunat par torrentiem.....2006.04.02

 

Uz sho momentu labakie torrenti ?

(Stradajoshie) LV

1. danger.lv <--- Labs

2. fano.lv <--- Loti labs

3. bithack.lv <--- Loti populārs ,bet pilns ar visadam kakām :evil:

4. tracker.deep.lv <--- jauns

5. fat.lv <--- jauns bet tiri neko

6. filebase.lv <---normals

7. shadow.lv <--- populars

8. file.lv <--- bija loti OK ,bet nevar saprast bus atpakaļ vai ne!!!

 

(Nomirošie)

1. vip.torrents.lv vai torrents.lv

2. outlaw.lv <---- nu loti negaiditi ,cerams ka atgriezisies !!!!! :evil:

3. ihack.lv <---- I-neta paradijusies info ka 5.aprili atgriežas !

 

(RUS Stradajošie)

1. tracker.sharereactor.ru <--- loti labs 8)

2. bt-club.org <---- loti labs

 

Velos dabut registraciju šados torrentos???

1. 816.sytes.net <---- kurš var palidzet :roll:

2. torrent.e2k.ru <---- šet ar butu Ok :roll:

3. kinoclub.org <--- ari varetu :roll:

ja nu kadam ir registracija bormans@gmail.com

 

Varbut kads var ko papildinat ,varbut kadam ir kads torrents no kaimiņu braļiem LT ,un EE 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest Chriss

Varēji taisīt jaunu topiku, a to man liekas šitik vecos vairs neviens neskatās. Man tā liekas...

Link to comment
Share on other sites

.....turpinam parunat par torrentiem.....2006.04.02

 

Uz sho momentu labakie torrenti ?  

3. bithack.lv <--- Loti populārs ,bet pilns ar visadam kakām  :evil:  

 

 

    (Nomirošie)  

3. ihack.lv  <---- I-neta paradijusies info ka 5.aprili  atgriežas !

 

Piedod, bet man nāk smiekli kā tu spried par klasificē visu šo pasākumu.

 

Normāls, labs, normāls, kaka.

 

Un par augstākminēto citātu man ir vislielākie smiekli :D

 

Protams, es mazliet zinu no ihack.lv vēstures tāpēc zinu, kādēļ bija nepieciešams viņiem pāriet no ihack.lv domēna uz bithack.lv

Link to comment
Share on other sites

Guest B®rm@ns™
.....turpinam parunat par torrentiem.....2006.04.02

 

Uz sho momentu labakie torrenti ?  

3. bithack.lv <--- Loti populārs ,bet pilns ar visadam kakām  :evil:  

 

 

    (Nomirošie)  

3. ihack.lv  <---- I-neta paradijusies info ka 5.aprili  atgriežas !

 

Piedod, bet man nāk smiekli kā tu spried par klasificē visu šo pasākumu.

 

Normāls, labs, normāls, kaka.

 

Un par augstākminēto citātu man ir vislielākie smiekli :D

 

Protams, es mazliet zinu no ihack.lv vēstures tāpēc zinu, kādēļ bija nepieciešams viņiem pāriet no ihack.lv domēna uz bithack.lv

 

ja tev kautkas nepatik eij un izkarnies :evil: muļķi

ja ari kļudijos tad ta ari vareji pateik :evil:

Link to comment
Share on other sites

te augstaak bija topiks par to ka cilveeki dala trakerus - RUS un LV. tipa kauns utt.

 

nu gan ... =tiger= manupraat vispaar taados laikam nav bijis. diemzeel viss tas ir ljooti izteikti. ieejot rus trakerii tu i nemaz nemeegjini tur iepostot LV valodaa kaadu topiku, biezji lapa nemaz nesuportee notmaalu LV.

savukaart LV topikos paarsvaraa ir latviski runaajosi un attieciigi tur netiek ciesta ne LV valoda.

esmu bijis trakeros kur ieportseeeju tipa kriesviski bet ne ar rus burtiem, un tur taadus postus dzeesh aaraa utt.

 

protams nejau deelj publikas iet uz taadiem saitiem, bet deelj satura! ja turs ir ok, tad poo, vai rus, LV vai china - ka tik ir saturs!

Link to comment
Share on other sites

piemeram www.danger.lv var izveleties valodu(krievu anglu vai latviesu).

Link to comment
Share on other sites

Nu bet es jau tieshi taa arii rakstiiju:

"padziiti no pashreizeejaas vietas un neatgrieshanos"

 

Ja vajag, hostingu (servera izvietoshanu), tad manaa firmaa varam kaut ko sashtukot.

 

priv.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest painkiller

Ir vēl tāds http://www.snach.lv (eks napaz.lathost.lv, ja klāds tādu zina). Tīri labs patiesībā, bet nu, ja dala pēc valodīgajiem, tad krievvalodīgajiem vairāk domāts - filmas lielākoties RUS tulkojumā un arī latviskojums interfeisam gaužām pavājš.

Attiecībā uz saturu - bieži vien parādās šis un tas, kas citos trakeros nav atrodams.

Lielākais mīnuss šobrīd - nobloķējuši BitComet. Līdz ar to, ka tiek izmantota šī programma citos trakeros, ir slinkums likt citu speciāli Snacham.

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Labi, iemetīšu arī vienu adresi http://torrent.e2k.ru/

Kaut nav Latvijā, toties ļoti daudzi no Latvijas izmanto līdz ar to parasti ātrums ir nikns (tiko birst iekšā filma ar 1.2 MBaitu ātrumu :) ). Vispār tas ir labs ( visādas sakarīgas lietas , parsvarā DVD formātā- attiecīgi divas vai vairāk valodas).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Destructo

thebt.lathost.lv <---- tiiri neko

lizard.sytes.net <------- shat tad kkas labs no sporta

fat.lv <-------- nravitsa, krievvalodiigs, bet ir ok.

www.torrents.lv laikam ir nospraadzis?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tas laikam nebūs trekeris, bet torrentu meklētājs, bet es samērā bieži lietoju torrentspy.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...