Jump to content

Programmas datora tīrīšanai!!!


Guest KEPKE
 Share

Recommended Posts

Gribētu zināt ar ko vislabāk tīrīt un sakārtot datoru. Personīgi es izmantoju: avast! antivīrusu, ad-aware 6.0, Spybot - Search & Destroy 1.3, System Mechanic 4 Professional, PowerPack 2005, RegCleaner un XP iebūvētos tūļus.

Link to comment
Share on other sites

avst! antivirus, ad-aware, spybot S&D, TU2004(TuneUp utilities 2004), xp iebūvetie...

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Diskkeper 8 Pro, Kaspersky anti virus 5.0, Dust buster, Spybot search & destroy.

Link to comment
Share on other sites

Gribētu zināt ar ko vislabāk tīrīt un sakārtot datoru. Personīgi es izmantoju: avast! antivīrusu, ad-aware 6.0, Spybot - Search & Destroy 1.3, System Mechanic 4 Professional, PowerPack 2005, RegCleaner un XP iebūvētos tūļus.

Man mētājas symantec antivirus corporate edition + symantec client firewall.

Uzskatu, ka vieglāk ir nepiedrazot nekā kaut kā kārtot.

Ja vajag izmēģinājumu poligonu, uztaisi partīciju ar OS īpaši šiem mērķiem.

Link to comment
Share on other sites

nu nez...

jūs te runājat it kā k-kas būtu baigi piedrazotais...

tie visi tūļi noder...

avast! - jābūt obligāti antivirusam

ad-aware un spybot - profilaksei reizi 2 nedēļās(k-ko jau atrod)

TU2004 - tweakošanai(paša priekam)

xp tūļi - defrag, clean up, etc

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais

hmmm..zinams ko tirit, atrak to izdara kada programma...lietoju Windows washer.

par registriem- lidz ar jaunu programmu noinstalesanu, paliek keskas registros, tapat ari atsauces uz neeksistejosiem failiem- vardu sakot, liels bardaks.

ari pec dazadiem MS apdeitiem- insallejot regjistros paliek dazadi nevajadzigi ieraksti.

Problema- registra atrodas daudz dazadu nevajadzigu vertibu, kuras ar roku izdzest nesanaks. Ja ar zinartatu visas- ilgi un dikti meklesi un dzesisi!

Pec registra tirisanas dators japarstarte un registrija jadfregmente, kas nozima tas realo samazinasanu, jo to tirot tiek izdzestas vertibas, ne samazinats registra izmers

Pats lietoju- complete registry cleaner un registry first aid. Manuprat ar tiem pietiek, neko citu vairs nemekleju...

Pec pieredzes noverojams, ka lieko failu tirisdana un registrijas defragmentesana uzlabio sistemas stabilitati un atrdarbibu.

Reali lietoju Spybot S&D, ja nav slinkums atrodu vainigo sppiegu ar 'rocinam"...

Par bezmaksas antivirusiem nevaru neka spriest, maksas Norman Virus Control vel nav sevi pievilis..

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Moš ieteiksi kādu linku par to, kas un kur tajā reģistrā mētājas? Ko drīkst dzēst un ko nē. Es personīgi tikai pāris reizes reģistrā esmu ielīdis, nu bet tā ar neierubīju, kas un kur.

P.S. Joma kas vēl nav priekšā ņemta.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Mezavecis

Šis te Windows Install clean up labi noderēja nonest sabojātu javu 1.5, kura neļāvās ne instalēt pa jaunu, ne uninstalēt, kā arī vecākas versijas nefunkcionēja.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
dreamrider™

Es reiz iesākumā biju nopircis Registry Mechanic, no tā laika ar reģistra automātiskajiem klīneriem vairs nenodabojos...

Izziņai - datoram bija jātaisa reinstall... Bet kādu AdAware SE šad tad der pārlaist, sevišķi, ja lieto IE browzēšanai. Antivīruss - noder jau nu gan. Katram savi plusi un mīnusi, neieteiktu tikai AVG, nav kkā uzticības tam. Bet - tas - katra paša ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Es reģistriem nekad nelaižu klāt nekādus "Super-Ultra-Mega-Cleaner" !

Pievienojos NC - Jāzin ko tu dari, nevis jāspaida podziņas.

 

 

Visizplatītākās win sāpes parasti ir:

Spyware/Vīrusi/Cita draza.

Kaudze ar TEMP failiem/System restore (Sāk aizņemt ļoti daudz vietas utt)

Procesi kas tiek palaisti pie startēšanās

Reģistrs

 

Priekš kuras lietas vajag kādu īpašu programmu neskaitot vīrusveid;igos ?!

Link to comment
Share on other sites

Kompi uzturu kārtībā ar NC norādītām metodēm, bet reģistra tīrīšanu gan atstāju TuneUp Utilities 2006 ziņā. šī proga izdara visu kā nākas - nekad nekādu problēmu nav bijis un ik pēc mēneša izlaižot regcleaner'i komps tiešām uzlabo performanci..

A pārējo (izņemot reģistru) ar progām nemaz tā īsti nevar uzturēt kārtībā.. jo sazin ko esi sadarijis.. ja pašam nav ne jausmas ko dari, tad arī atrast īsto novērsēju un vēl pareizi to izmantot nemaz nav tik viegli, ja ne neiespējami..

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Man mētājas symantec antivirus corporate edition + symantec client firewall.

Uzskatu, ka vieglāk ir nepiedrazot nekā kaut kā kārtot.

Ja vajag izmēģinājumu poligonu, uztaisi partīciju ar OS īpaši šiem mērķiem.

 

 

vo vo , zelta vaardi

Link to comment
Share on other sites

To ir daudz grūtāk izdarīt nekā pateikt, ja esi students, dzīvo IT kojās un tev katru dienu ienāk info par kaudzi jaunākajām/krutākajām progām (kuras tak ofic jāizmēgina, lai turētos līdz IT jaunumiem), kaudze ar mādzību progām un uzdevumiem PC pārveidošanā vai izpētē.. tā ka vairākas progas dienā uzinstalēt un atinstalēt šādos gadījumos ir visai ierasti, bet arī sabiedrībā, kur visi visu zin par jaunumiem IT, ir tā pat (piem. kā gan varēsi rīt runāt ar neskaitāmiem datoristiem par jaunāko progu darbību, ja nebūsi tās iztestējis..) te arī rodas problēmas, bet visu prātīgi darot tikai ar registru, kuru pie šādu progu lietošanas apjoma ir gandrīz neiespējami (es pat teiktu nevajadzīgi) izkontrolēt pašam.. un to es vairs sen nedaru kopš iepazinos ar TuneUp Utilities 200x. viens klikšķis un registrs tīrs, komps strādā "ātrāk" un vēl kaudze visādu labumu..

lietojot šo progu un prātīgi apejoties ar instaliem WinXP nav pārinstalēts jau 2,5 gadus.. un nav pilnīgi nekādu aizturu vai citas blakusparādības, kas norādītu uz OS vecumu!

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Progu testēšanai, domāju, labāk ir izmantot kādu no Uninstallieriem, kuri saglabā infu par reģistra stāvokli pirms softa instalēšanas un, to atinstalējot, reģistrs tiek atgriezts sākotnējā stāvoklī. Tā tam būtu jābūt - teorētiski... :?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...