Jump to content

Iesakiet programmas ar kurām uzlabot datora darbību


Guest Artiic
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

PC palicis leens sakaraa ar visaadu suudu sainstaleeshanu , bet windowsu negribas paarinstaleet. :mrgreen:

Taatad, iesakiet luudzu, kaadu programmu ar kuras paliidziibu vareetu attiiriit windowsu no visaadiem suudiem, kuri paleenina taa darbiibu. :wink:

Paldies.

 

P.S

hdd esmu patiirijis no visaadiem softiem un tamliidziiigiem suudiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

1. Nomaini topika nosaukumu.

2. Reģistra tīrīšana kompi nepaātrinās. Visticamāk, ka Tev tur zoodārzs savairojies.

Link to comment
Share on other sites

Mans komplekts un secība kādā lietoju:

CCleaner - lai iztīrītu HDD no nevajadzīgā.

Spyware doctor - tā kā ložņāju visur kur gribu, tad man noderīga mantiņā.

Error doctor - šad tad palaižu.

XP tools - izmantoju reģistra tīrīšanai.

Registry defrag - nosaukums pasaka ko viņa dara.

Link to comment
Share on other sites

Guest Justinsh

"JaVissDarbojasTadNoliecUnNeaiztiec.dll"

 

Šitais labs! kā teica viens admins par microsoft - "Ja kautkas nebūtisks mazliet gļuko, bet principā viss iet - nu tad NEAIZTIEC!" :D

Link to comment
Share on other sites

un pats galvenais instaleejam draiveri

"JaNeziniTadNegraabsties.dll"

"JaVissDarbojasTadNoliecUnNeaiztiec.dll"

Pirms tam gan būs jāatinstalē programmas:

«NiezNagi.exe» un

«VisurJāiebāžSavsDeguns.exe».

Link to comment
Share on other sites

Sadalam cieto diski divas partīcijās - c: un piemēram d:

Uz c: uzinstalejam Windows un visas programmas, ko lietojam + veicam visus uzstādījumus programmās.

Uztaisam C: partīcijas kopiju ar, piemēram, Acronis True Image un ieraxtam DVD diskā..

Turpmak visas spēles un programmas instalējam tikai uz partīcijas c:, bet visus dokumentus un instalācijas turam uz diska d: (ljoti svarīgu informāciju arī var turēt uz DVD diska, ja nu cietais disks vispār nojūdzas)..

Mierīgi lietojam Windows un ne par ko neuztraucamies :) Ja kādas problēmas, piemēram, Windows velkās, vai Windows vispār nestartējas.. startējamies no Acronis recovery diska un atjaunojam C: disku no kopijas.. (aiznjem parasti ap 10-15 min šis process, pa to laiku varam aiziet uz virtuvi tēju iedzert :) )

Atnākam atpakaļ - un vollā. Windows kā tikko uzintalēts ar visām programmām un uzstādijumiem..

Savukārt uz d: diska paliek visa Jūsu informācija.. Ātri un vienkarši, un nekādu uztraukumu..

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu testeejis/lietojis daudz un dazhaadus tweakerus.. no lielaakaas daljas tieshaam nav jeegas, bet ir arii shis un tas, kas tieshaam kaut mazliet, bet tomeer uzlabo atrdarbiibu.. protams, ne jau kaa vinji sola tur tos fantastiskos %, bet atsleedzot liekos servisus, efektus un dazhas citas lietas.. var jau just to ieguvumu.. tiesa gan uz muusdieniigiem CPU, RAM apjomiem 98% tweakeru uzstadiijumu zaudee savu aktualitaati..

 

p.s. CCleaner ir tieshaam ljoti laba manta :) turklaat bezmaksas..

Link to comment
Share on other sites

Guest agers

Tā ir, vajag sadalīt cieto vairākās partīcijās, jo vairāk, jo labāk, katrā likt iekšā tikai lietas par tēmu.

Vēl var nedaudz patīrīt reģistru, cmd ar reg.exe, protams, regulāri jādefragmentē (vismaz lielākie un piedrazotākie diski), operatīvajā atmiņā parasti mētājas visādas programmas, kas nav vajadzīgas, kaut vai tilde, aiziet uz tās options un diseiblo automātisku palaišanu pie os ielādes. vēl viens padoms - no cita rakursa - droši vien esi ievērojis, kā karās kompis, kad sakarst procesors - uzliec lielāku dzesētāju:).

Link to comment
Share on other sites

Te nu es varu pilnībā piekrist NC, bet pie šādiem secinājumiem cilvēki parasti nonāk pēc ilgas windas mocīšanas bezjēgā :) Man mājās arī windows griežas uz viena datora jau gadus divus vismaz, bez nekādiem reinstaliem, kaut arī lieto visa ģimene, nu nestāvu es viņiem klāt un nesitu pa nagiem, lai nelien, kur nevajag, vienkārši katram savs limited users, vēl šis tas un bez problēmām.

Bet jaunībā jau laikam gribās visur nagus iebāzt un kaut ko pačakarēt, lai kruts puisis sajustos :) Tā nu grābstās gar datoriem, mašīnām, meitenēm bezjēgā :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...