Jump to content

izbanots no beernudaarza...


Guest drunk_lizard
 Share

Recommended Posts

Guest drunk_lizard

vakar aiz nebija ko dariit iegriezos mlatvijas lielaakajaa it beernudaarza forumaa

piesaistiija rakstelis, kuraa beerni ir apnjeemusjies ciiniities pret ciinju ar piraatismu, muahhh

attieciigi iekrita aciis citaats, kursj esot paarpubliceets no datuves. sjis citaats tur tika mineets kaa neapgaazjama aksioma...

nu nenotureejos, mhhh

rezultaats :D

 

3391538626_b.jpg

 

audziet un vairojaties, daargie beernelji

juusu ekonomikas zinaasjanas un izpratne ir tik pat dzilja kaa mariana ieplaka

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Es izlasiju "kaa mana ieplaka" un loooogjiski, ka padomaaju pa Tavu stāstiu :)

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

IMHO - pats smieklīgākais ir tas, ka kādam, kas Tevi sliktāk pazīst (vismaz - virtuāli), varētu likties, ka Tu atnāci te paraudāt. :mrgreen:

Citādi - nothing special. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Mariana ir dziļvaga, nevis ieplaka.

 

un vispār varētu jau arī kulturālāk izteikties, tāds runas stils par inteliģenci neliecina.

Link to comment
Share on other sites

ģeniāli,mļin... laikam vajadzēs ieiet tajā forumā,pirmo reizi par tādu uzzinu.

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Kjirzaka atkal uzdevuma augstumos...pashaizliedziigi izgliito latvijas jaunatni :D

Link to comment
Share on other sites

jā,tikko paskatījos... tiešām nav vērts.

Link to comment
Share on other sites

:-D

Tik tiešām.Tur ir jauzmanās.Iespaids tāds,ka tur dažiem nav ne humora,ne vēlme uzklausīt kritiku.

Bet šjā konkrētajā gadījumā,drīzāk D_L tika uzskatīts par bīstamu elementu.Jo redz var iebāzt patiesību acīs,un arī to konkrēti pamatot.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Jānis Donis (www.notepad.lv )

foxsk8; lapsa; fox

18 gadi

Vadoshais notepad.lv it specs :D

Muah

Lasha :)

 

Siiko smilshkaste :)

Userneimi jau vien pa sho to liecina

Tvinky

Muah :D

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

Ko noliek bērnu dārzu, paši reiz tādi bijāt.... :cool: Dažs labs droš, ka vēl joprojām vēl liekas, ka ir tādā prātā :p

Labots - /Ivars/
Link to comment
Share on other sites

Sherlock

Starpība tikai tāda, ka laikā, kad mūsu "dižgari" un "cilvēces glābēji" sēdēja bērnudārzā, nevienam tāds internets vai forums, kurā muldēt, nekad pat sapņos nerādījās, tādēļ viņu "domugraudi" diemžēl zuduši uz mūžiem un nu var sist pie krūtīm un teikt, "kad mēs augām, tad tā nebija"

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/
kad mēs augām, tad tā nebija

Nez, man tas teksts kaut kā jau ir pieriebies. Es arī esmu audzis tajā laikā, bet parasti nekad tā nesaku, jo laikam kaut kā liekās tas viss tizli no malas, beigās varu pieminēt, ka bija gan, bet par to neviens tik ļoti nerunāja utt.

Labots - /Ivars/
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Es arī esmu audzis tajā laikā, bet parasti nekad tā nesaku, jo laikam kaut kā liekās tas viss tizli no malas, ...

He, khe, khe - iemetu acis profailā un bišķi parēcu :) Tev līdz "tiem laikiem" (manā izpratnē - globālais lūzums bij ~1990) krietns gabaliņš. A vot es gan saku - kad mēs augām, ... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Starp TIEM laikiem un tagatni ir ljoti liela atshkjiriiba.

Tolaik pie datoriem tika tikai tie kuri ar to straadaa vai entuziasti.. Tagad datori ir daudz izplatiitaaki un pie datora tiek arii nepieskataamas personas.. pa ko var paarliecinaaties pashkjirstot praktiski jebkuru forumu.

 

Tais pashos 90 ar kapeikaam.. NEBIJA laameru.

Bija iesaaceeji kuri aktiivi buraas cauri graamatu kalniem.

 

Tagad jebkursh idioc iedomaajas no sevis IT specu.

Next next next.. Eu blje.. kur pazuda disks?

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

jarajara

iedzīvotāju skaits Latvijā ir 2276200. pensionāru 574000.(~ 26%). pārējie cipari un secinājumi abos variantos, maigi izsakoties, ir dīvaini.

cik gudrs viens, tik gudrs otrs. un diez vai ar to vajadzētu lielīties.

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

(manā izpratnē - globālais lūzums bij ~1990) krietns gabaliņš.

Hmmm :cool: vai tad 1984 gads bija tevis sauktais lūzuma posms :) un tos laikus es ļoti labi atceros, kaut vai arī biju sīks krupis :mrgreen:

Labots - /Ivars/
Link to comment
Share on other sites

driizaak naak smiekli par naaviigi kruto d_l

 

cik lasu vinja postus, rupjiibas tajos netiek zjeelotas. taa laikam moderni izteikt savu viedokli.

shaadi moderi rada lielisku iespaidu par visu boot administraaciju kopumaa.

 

skaidrs, ka tuliit noraks mani, jo tikai d_l ir taisniiba. :?

Labots - Antons
Link to comment
Share on other sites

driizaak naak smiekli par naaviigi kruto d_l

 

cik lasu vinja postus, rupjiibas tajos netiek zjeelotas. taa laikam moderni izteikt savu viedokli.

shaadi moderi rada lielisku iespaidu par visu boot administraaciju kopumaa.

 

skaidrs, ka tuliit noraks mani, jo tikai d_l ir taisniiba. :?

Pilnīgi piekrītu!

Link to comment
Share on other sites

Normāli uzrakstīts :mrgreen:

Tas, ka sīkajiem nepatīk uzrakstītais, ir viņu pašu darīšana.

Šitos "pļutītājus" tā arī vajag močīt, pa šitādu hohmu banu vēl iedod :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nu sorry, ja 18-mit gadu vecumā ir tāds aprobežots viedoklis, tad ķirzakas uzbrauciens bija tieši pareizā formā pasniegts.

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

a īstenībā, ko mums satraukties par citu forumu problēmām, pašiem tās ir gana, lai risinātu...

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Patiesību sakot, ir vienkārši kretīniski ap dvēseli iedomājoties, ka viskrutākais IT specs mums tagad skaitās tas, kam biezākā kārba, nevis reālas zināšanas. Spamot prot visi, bet normāli uztvert veselīgu kritiku neprot, kā šajā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

nav jau runa par to, kaadas mulkjiibas ir sarakstiitas taj forumaa, bet gan par to, kaa d_l izsaka savu viedokli.

 

vinsh apliek citus "gudriishus" kaut pats taads iipash ir.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Mani, piemēram, netraucē, kā DL, vai, piemēram NC izsaka savu viedokli. Praktiski, no viņa/iem pat varētu mācīties pamatota viedokļa paušanā, mhh

Link to comment
Share on other sites

cik pamatots, tik arii rupjsh.

 

ja lielaakai daljai tas ir pilniigi pienjemami, tad piiis. lai taa arii paliek.

Link to comment
Share on other sites

Enrike, nu tu gan pateici. Tavuprāt pamatota viedokļa paušana ir lietojot visadus uzbraucienus un citādi aizskarošās frāzes? Pilnībā piekrītu ssam - tāds runas stils par inteliģenci neliecina. Un kaut šos abus nepazīstu personīgi, kā arī, nekad nav bijusi nekāda darīšana ar viņiem, bet zināms riebums dēļ viņu izturēšanās jau ir izveidojies.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

cik pamatots, tik arii rupjsh.

 

ja lielaakai daljai tas ir pilniigi pienjemami, tad piiis. lai taa arii paliek.

 

 

Ja cilveeks ir stulbs tad taa arii tiek pateikts.

Neredzu iemeslu, kaapeec buutu jaanoklusee patiesiiba.

Nepatiik.. pievienojies notepad.lv draudziigajam laamju baram :)

Link to comment
Share on other sites

Sherlock

Derētu ieviest tādu kā rispekta zīmi - vazelīna tūbiņu, kuru saņem tie, kas ielien NCDL. Piem, Enrike jau ir izpelnījies vispārēju atzinību.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Pareizi.. labaak ir buut taadam briivmaaksliniekam kaa Snake5 utml., kaadu te nav mazums :)

Link to comment
Share on other sites

Igelkott
Derētu ieviest tādu kā rispekta zīmi - vazelīna tūbiņu, kuru saņem tie, kas ielien NCDL.
Neveelos veelvienu posteesjanas liegumu uz paaris meenesjiem, taadeelj attureesjos no spirgta sajuusmas pirdiena sjajaa sakaraa... mlje, dosjos iedzert kaadu aleenu, mosj noveicas iegaadaaties arii vazeliinu...

ps.

sjeit nav nekaadas runas par pieliisjanu, bet gan par cienju pret cilveekiem, kam IR viedoklis!

pps. liekas, ka sjo teemu vajadzeetu pieclouzeet, lai spameri gal*** nepanesaas...

Labots - Enrike
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

nu nez gan, man liekas ka NC pa savam izsaka savu viedokli, bet tomeer beigaas pasaka ko gribeeja pateikt ar visiem saviem uzbraucieniem un nekulturaali , taa ir liela atshkjiriiba starp tizliem uzbraucieniem, nepasakot nekaa konktreeta topika teemai (DL)

vienkaarshi ir cilveeki, kas nerespektee publisko, un tur nekaa nepadariis, bet kaa taadi tiek par moderiem tas laikam ir dzilji tumshaaks staasts ;):D

 

P.S. godigi sakot man nepielec kas tur taads tajaa forumaa, katrs izpauzjas un muld kaa maak :D

Link to comment
Share on other sites

Ļ cien. D_L,

nestrīdies ar muļķi, jo viņš:

1. novedīs tevi līdz savam muļķibas līmenim,

2. sakaus tevi ar savu pieredzi muļķībā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...