Jump to content

Vajadzigs ASM/C programmists


dedicated
 Share

Recommended Posts

Sveiki

 

Mekleeju ASM/C un ari velams lai saprastu pascal.

 

Tagad pastastishu kas tad noticis. Esmu antichiita SFA autors, antichits ir prieksh counter-strike 1.6, CS:S variants ir nepabeigts, ta kaa laika nav ipashi daudz un ari ASM/C zinashanas nav ipashi labas, man vajadzigs otrs cilveks kas varetu turpinat ar mani projektu, projekts i beta stadija, pashlaik viss ir aizmests jau 5 meneshus. Antichita princips ir server<->client side programma, ideja laba, servera dalja uztaisita crossplatforma, tika testeeta uz Krievijas serveriem, un ari staveejusi uz Latvijas 4id, deadline, h2, un vel paris...

 

Varu piebilst ka esmu bijis uznjemts Cheating-Death komandaa kaadu laiku. Runajot par atlidzibu, ir taa ka ja projekts aiziet lidz daudzmaz stabilai stadijai, tad servera dalju var veiksmiigi pardot cs ipashniekiem zem specialaas licenzes.

 

Ja vismaz kads izradis interesi pastastishu sikaak par darbiibu un par to ko vel javeic, un ludzu nevajag postus par to ka taa ir stulba ideja.

Labots - dedicated
Link to comment
Share on other sites

dedicated

Sorry par offtopiku, bet vai cilvēkus, kuri rasē, tu sauc par rasistiem?

 

atri rakstiju, nepamaniju ka ieliku citu vardu. Tik ljoti patik piekasiities par tadaam kljudam ? man liekas ka tur var saprast ka parasta kljuda tekstaa, kura nemaina mana posta buutibu. Neredzu kaa tavi "asie" aizradijumi butu saistiti ar topika teemu.

Labots - dedicated
Link to comment
Share on other sites

dedicated

Šeit bija bezjēdzīgs citāts.

 

ljoti jau negribaas visu atklaat, bet nu lieta tada, ka mans klients izmanto draiveri, kuru ieladee lai stradaatu win Ring0 levelaaa, japartaisa viss sisteemas skans, lai tas netiktu veikts vienkarshi no administratora vides, bet gan caur draiveri, jo itkaa tagad jau stradaa viss protams forshi, bet es gribu partaisit, lai uzlauzt un, piemeram, mainit kernel32.dll butu nereali gruuti.

 

+ es gribu realizeet kautko lidziku, ka draiveris skanee explorer.exe un hl.exe uz inzhekteejushos chiitu koda daljam, piemeram, katra programma inzhekteejoties atstaj tajaa savu garbage code. Pec ta var mekleet peedas, piemeram skaneet pec chitu nosakumu daljaam "CDHACK", "Cheat" (to varetu saukt par signatuuru mekleeshanu ieksh koda)utt... ar ArtMoney to var visu redzeet + ieladeejoties mans draiveris nemaak pats gaidiit kamer cilveeks iesleedz hl.exe failu, man vajag uztaisit lai draiveris caur ring0 pats gaidiitu kad cilveks palaizh hl.exe, pashlaik notiek taaa ka klints nodot draiverim informaaciju ka hl.exe ir palaists

 

no shii visa teksta uzreiz var saprast ka uztaisit 3 hakus manam klientam.

Link to comment
Share on other sites

Mhh, kad te tā runā, gandrīz vai rodas azarts pamēģināt uztaisīt čītu, kuru antičīti nevarētu atkost. :D

 

Viena ideja jau ir - uztaisīt UDP filtru (tā kā firewalli), kurš modificētu kustības datus. :p

Link to comment
Share on other sites

dedicated

Šeit bija bezjēdzīgs citāts.

 

Nu ja tu par chitu kas modificeetu kustiibas ka filtrs, vinju tapat varetu atrasst, 1) vai nu rakstit tavam filtram anti filtru uz servera daljas, vai vienkarshi no klienta daljas atrast tavu programmu, ta vai shaa tev naksies uzstadiit hooku, un ja tas tiek dariits, tad var atrast arii to procesu kas uzstadiija hook, un to tu nevaresi izdariit bez exe faila, kursh taisitu hook, vai ladetu dll, aizmirsti par to.

 

btw, labaak iesaisties projektaa un palidzi :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry, man nav laika. :p Taču, ja Tev nav iebildumu, es labprāt padiskutētu par tēmu šajā topikā. :)

 

Manuprāt, visu var noslēpt gana labi, lai vienīgais veids, kā atrastu čīta programmu, būtu atmiņā pārbaudīt, vai tur nav attiecīgais kods. Tiešām esi gana traks, lai kaut ko tādu darītu?

Link to comment
Share on other sites

dedicated

nuu atminju skaneet nav tik gruuti, ja to darit tikai dazhiem processiem, un tikai noteiktas signatuuras mekleet... man nav veleshanas bezjedziigi diskuteet, man ljoti vajag otro cilveeku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sorry par offtopiku, bet vai cilvēkus, kuri rasē, tu sauc par rasistiem?

liiks un gar zemi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

btw.. neiesaku daudz censties izveidot anti4iitu progu, jo 4iitu progas atnaaks veel aatraak un pilniibaa anti4iitus izeediis!

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Manupraat ja maaki programmeet pascal ar jaapaarvalda. Mums visu saaka ar pascal :)- tas tjipa pamats un ievads programmeeshanas pasaule, protams neko grafiski pievilciigu newwar izveidot, bet noderiigu gan :)

Link to comment
Share on other sites

nez vai pascal maaceeshana vai nemaaceeshana kautko izshkirs... asm/c jau ir kautkas krietni labaaks! un-veidojot anti4iitu - nodereetu iztesteet lielu dalju 4iitu, lai saprastu, pret ko ir jaaizsargaa!

Link to comment
Share on other sites

vari mēģināt SS, bet tam ir jau Anti-AntiChat programm ( Screenu aizvieto ar piem. Pr0n bildīti :D )

Vislabākais variants ir izmantot ServerSide AC (Atradu: HLGuard). Ja nav nekādu pluginu serverim ( piem SH, War3 ), tad uzliec jūtību uz gandrīz max, un ieslēdz Anti-WH un no WH gandrīz nebūs jēgas, un 90% čeateru pazudīs :)

 

P.S> Vislabākā aizsardzība ir laba adminu komanda, un plugins, kas automātiski ieraksta Demo, un velviens, kas ļauj izveidot adminiem ScreanShotus ar speciālu parakstu :)

 

un lai atbanotu prasīt Demo & tos Screan Shotus :)

Labots - 4e4en
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...