Jump to content

Ķīnā ražotie telefoni — CECT, kā arī rietumu zīmolu atdarinājumi


Recommended Posts

Ebayā pārdodas visādi ķieniešu telefoni un sūta no honkongas. Piemēram tādi ķiniešu brands kā CECT. Izskatās un apraksti jau iespaidīgi un cenas zemas. Bet vai kāds ir nomēģinājis tos brīnumus??? Vai ir vērts???

Labots - TokRa
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ali9ator

    6

  • lacom

    9

  • mixxx2005

    5

  • Gints_lv

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Labāk paņem kādu labu mazcenas tālruni.

Būs zināms zīmols, zema cena, garantija Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Nu mazcenas es neņemšu, labāk jau tad par pilnu cenu nopērku, bet labprāt gribētu dzirdēt kādu novērtējumu no kāda, kas tos ķīniešu brīnumus ir rokā turējis un lietojis.

Link to comment
Share on other sites

kjiinaa ir taa pati frkvence kas te? zinu ka japanas telefoni citaa tiiklaa stradaa.

 

sodien kolegis nopircis ebayaa kaukadu telefonu ar dual sim, nu stradaa pagaidam normali, ielikti 2 lmt piesleegumi, un abi aktiivi, un zvanot izvelies kuru sim izmantot :)

Link to comment
Share on other sites

Nu un ka nav paredzēti Latvijas tirgus, bet aprakstos ir:

 

Support Service Area: UK, Europe, Australia, Asia

Tri-Band: GSM GPRS 900 / 1800 MHz

 

Neesmu nekāks telekomunikāciju speciālists, bet liekas ka visam ir jāstrādā!!!

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš

Es ~ mēnesi lietoju CECT599, nav ne vainas, funkciju ziņā parasts tel., tikai ar touchscreen

Link to comment
Share on other sites

suuutiiju sev LG shine analogu, no kjiinieshiem, ljoti jauks, kvalitaates zinjaa tiehsaam viens pret vienu ar iisto lg, bet displejs tam kjiiniehsu likaas pat labaaks, taa ka var vilkt no honkongas

Link to comment
Share on other sites

xexe

Varbūt tev vienkārši paveicās ar to vienu modeli... Neiesaku paļauties uz vienu veiksmīgu gadījumu.

Pasūtīs te viens kaut kādu Suny-Ericsson vai Nokta, kuram viss ļurkāsies un pa spraugām torčīs elektronika un pēc tam brēks uz tevi, ka tu vainīgs... :p

Link to comment
Share on other sites

vienkārši jaapeerk nevis kkaadi nukija hujuki, peerc cect, kas ir pavisam ok, bet nu jaa tas tikai IMHO

Link to comment
Share on other sites

Biju nopircis vienu CECT, modeli neatceros, bet bija loti mazins un bez ciparu tastaturas. Protams, ka strada LV, par kvalitati nekur nevareja piesieties, menu gan atskirigs no mums pierastajiem, f-jas ari varbut drusku nepierastakas. Vienigais minus garantijas neesamiba. Pardevu tik del ta, ka bija parak mazins, divus tadus varetu salikt cigaresu pacina, lidz ar to erganomija pieklibo.

Link to comment
Share on other sites

Es ~ mēnesi lietoju CECT599, nav ne vainas, funkciju ziņā parasts tel., tikai ar touchscreen
ce6XJY924zW2.jpg

(bilde ārzemēs)

 

Ehē - smukiņš pēc vella. Vai var uzzināt, kur un pa cik pirki, kā šippoji?

Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

artani ebay.com 137ls ar visu šipošanu

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

es ari gaidu meizu minione. vismaz nav taads craps kaa iphone. cik nu lasijos forumos, shamejais buus letaks par iphone, zato atkritis visi iphone miinusi, bet nu nebuus multi touchscreen, kas nedaudz browsoshanu padaris grutaaku, jo tik viegli nebuus pievelkams.. isti pat nevar zinat, kaa shim buus ar browseri, bet nu ekraans vinjam ir 2x labaak par iphone - daudz liela izshkirtspeeja. vienigais, ka meizu pie mums nav tik labi pazistams...

Link to comment
Share on other sites

A kad ~ varēs ebayjaa dabūt to mini one?

Pašlaik domāju maybe paņemt cect p168 , tīri tā lai paspēlētos un paskatītos kāds viņs ir :-?

Link to comment
Share on other sites

sola kaut kur ap jauno gadu.. principaa, ilgi nav jagaida. iespejams, ka shamo nemaz ari nevarees lietot arpuus kjiinas. protams, par latvieshu valodu un kaut kaadu garantiju var aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

ai , laikam būs jāpasūta tas p168, tīri pārmaiņu pēc :)

Labots - ali9ator
Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš

Es pirku iekš ebay - ar sūtīšanu kopā 120 Ls, atsūtīja kā dāvau ar visu apsveikuma kartīti iekšā :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Zandis.M.

Nav vērts. Nav vērts sevi apkaunot ar atražotiem mēsliem.

 

Es uzskatu, ka tomēr vajadzētu pieturēties pie pārbaudītām vērtībām, nevis kaut kāda lēta pakaļdarinājuma.

Savādāk sanāk tā, ka tagad hondai uzliekam merša zīmīti priekšā un jūtamies ja ne kā mersisti, tad vismaz mazliet uz to pusi.

Link to comment
Share on other sites

Zandis.M. neviss ko Ķīna ražo ir pakaļdarinājums.

Pēc pāris gadiem kad būs digitālā tv varētu iegādāties āzijas telefonu jo šamiem ir iebūvēts digitālās tv tjuneris

Link to comment
Share on other sites

Guest d3admau5

Meizu aparātiem gan var uzticēties...Cik palasīju viņu forumā,tad atbalstītaju loks ir liels un atsuacības daudz,labas...

Link to comment
Share on other sites

parasti atsauksmes vajag lasīt ne izstrādātājlapas, vai arī vēl kādā izstrādātāju forumā, bet citos neizstrādātāju saitos, bet nu par meizu aparātiem dzirdētas labas atsauksmes.

Labots - joks7
Link to comment
Share on other sites

Ražo tajās pašās rūpnīcās kur jūsu brendu telefonus.Daudzi no tiem ir nosperti brendu jaunie modeļi kas tiem vēl jāsertificē,līdz ar to iespēja dabūt mūsdienīgāku aparātu.CECT ir Ķīnas lielākais telekomunikāciju monstrs,ražo padaudz dažadu modeļu.Garantija paliek Ķīnā,tātad ja kas jāsūta atpakaļ kas paņem laiku,bet domāju pērkot no lielā sellera nav problēma,tas samaina pret jaunu.Arī savas nokijas jūs viens otrs gaidat no remonta 3 mēnešus.Esmu paspaidījis tos aparātus,ir ok pa to cenu.

Labots - aibo
Link to comment
Share on other sites

Latvijaa vai krievijaa ir iespeja iegadaties MEIZU telefonus ? Interesee konkreeti Pleskava ... Varbut kads nesen tur ir bijis un meibii redzejis ?

Link to comment
Share on other sites

par to latviešu valodu - cik no jums lieto PC OS ar latviskojumu? :D

Labots - L&M
Link to comment
Share on other sites

Mani arī ieintresēja tas cect p168 , cena laba , izskats arī , lai tik nav gļukains ,varbūt jau kāds lieto ?

padalieties pieredzē .

Link to comment
Share on other sites

par to latviešu valodu - cik no jums lieto PC OS ar latviskojumu? :D

Latviskošanai jau pietiek ar iespēju ievadīt un attēlot latviešu burtus. Lielākajai daļai telefonu gan tas ir pieejams tikai komplektā ar visu izvēlnes latviskošanu.

Link to comment
Share on other sites

kjiinaa ir taa pati frkvence kas te? zinu ka japanas telefoni citaa tiiklaa stradaa.

 

sodien kolegis nopircis ebayaa kaukadu telefonu ar dual sim, nu stradaa pagaidam normali, ielikti 2 lmt piesleegumi, un abi aktiivi, un zvanot izvelies kuru sim izmantot :)

ķīnā ir citas frekvences!bet ja vajag ,ķīna ražo visu un visiem! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vajadzīga palīdzība!

 

Brālēns savai sievai, izmantojot manu starpniecību, no ebay nopirka "easycall p810". Problēma tāda, ka telefons prasa ievadīt telefona kodu. Tradicionālie 0000, 1234, 9999 neder. Pārdevējs man vēl nav atbildējis (un izskatās, ka ir nozudis no ebay). atsauksmes (reputācija) par pārdevēju bija labas.

Tika atsūtīts pilns komplekts (telefons, 2x baterijas, lādētājs, atmiņas karte, datu kabelis un auto lādētājs - tas viss oriģinālā kastītē), līdz ar to šaubas par pašu produktu it kā nav.

 

kā es varu atbloķēt to ķīniešu brīnumu?

Link to comment
Share on other sites

Guncha - telefona apstrādes kvalitāte noteikti nav sliktāka kā brendīgajiem. patiesībā esmu patīkami pārsteigts. ja nebūtu šaizes ar to kodu, tad būtu ideāli. vajadzēs arī man kādu pasūtīt. Un nav viņi tik dārgi lai nenopirktu citu ja kaut kas nojūk :)

 

saf - instrukcijas gan nav :(

 

mare_x - paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...