Jump to content

SMS no Interneta uz Tele2 numuru


Nettwerk
 Share

Recommended Posts

taatad shodien es gribeeju nosuutiit sms no interneta uz tele2 bet kaa par briinumu man uzraada ka numurs neeksistee Tele2 tiiklaa...Kaut patiesiibaa ir... Megjinaaju no sms.id.lv un tele2.lv vai jums ir arii shaada probleema?

 

Kaa no riita, taa arii veel tagad nekas nav mainiijies to pashu raada... :/

Link to comment
Share on other sites

man arii ir taa gadiijaas, piemeeram, shodien ! no mobiilaa iet, bet neiet ne no sms.id.lv, tele2.lv un programmas sms sender, raada, ka nummurs neeksistee vai atrodas nezinaamaa/neindeficeetaa tiiklaa, kad negaaja, veel pats uzzvaniiju vai nav izsleegts ( ja nu kas ) nekaa, viss iesleegts, cilveeks sazvanaams !

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

man ari tas pats. visu dienu raxtu un tagad vsjo :@ gan no sms.id.lv gan no tele2 nesanak, jo vinjiem viens egine.

a no draugiem.lv vareja sutit

Link to comment
Share on other sites

tele2 vispar pedejas 3dienas kkadi atvainojos Pida*i sms nosutas ar 5to megjinajumu no telefona, dazhas uzreiz un jau 3dienas taa :evil: nu un telefons nav pie vainas arii kolegjiem blakam esot problemas. un tas nav tikai rigaa, vaar biju smiltene taa pati problema, talrunuu zina pilna zvani ideali

Link to comment
Share on other sites

Jā, Tele nav operators :D Tā ir slaucammašīna :D

Un vispār - sms.id.lv un SMS Sender izmanto TELE2 lapu lai sūtītu īsziņas...

Link to comment
Share on other sites

man arī tele2.lv šķiet ka nokāš drusku pārāk sālītu rēķinu.lv,

kādu operatoru.lv jūs ieteiktu meklēt@boot.lv ??? (sorry - @latvija.lv !!!)

Labots - Varonis
Link to comment
Share on other sites

Es domaju paariet uz LMT...Njemt Formula 8 vai 18...

 

??? Hmmm shodien izveidots topiks un raada ka vakar... Laika zonas neiet kopaa, vai man gljuko???? :shock:

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Nav man nekaadus uudzibu par tele 2 .. Sutu loti beizi SMS .. ne reizi pusgada laikaa nav nenosutijies ... Visur kur esmu bijis visur ir bijusi zona .. vienkārši jums trubas gluchii :p

Link to comment
Share on other sites

a shodien ar suutishanu kkas nav... man ar viena bija suutijusi sms 2os pa dienu no sms sender bet man tik 8os vakraa atnaaca... un kad meegjinaju suutit no interneta tad raada ka sms gaida rindaa vai kko taadu...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...