Jump to content

Hannu Digital DVB-T


hoz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 763
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Orion7

    48

  • saf

    51

  • Pirkss

    86

  • Dexs

    58

Top Posters In This Topic

Posted Images

Testēju ar DVB-T uztvereju SMT-1200T, vairāk par "matraci" nav izdevies uztvert, antenai izmantoju vadu :-D Signāla stiprums 20 - 40% robežās.

Vēl par šo pašu tēmu šeit.

Labots - kernell
Link to comment
Share on other sites

izmantoju PCTV Hybrid Pro Card - dzelzis labs, soft gļukains

 

uztveru ar liidz nakošo antenu, atrodos netālu no centra

 

kanāli:

ltv1, ltv7, tv5, lnt, lmk, lzk, kaut kas no krieviem, eirosport, nathional geographic, multenes

pie tam dažiem ir iespēja izvēlēties rus vai eng valodu

 

kvalitāte laba, tikai paretam noraustās, vieniigi lzk bija kubikains

Link to comment
Share on other sites

malinens2

neatradu nevienu tādu karti iekš m79.lv :roll:

ups, leetaakaa taada karte maksaa 50 Ls- laikam nebuus pa kabatai.

Kādā izšķirtspējā rāda kanālus un cik ilgi būs testa periods?

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Nav tik traki, ieraksti DVB-T iekš mātes GOOGLE, lai meklē Latvijas lapās, un Tu atradīsi pat USB DVB-T TV stikus par cenu sākot no 20Ls no daudzmaz cienijamām izgatavotājfirmām. Kāda kvalitāte nezinu, neesmu šos dzenājis. Tiesa, jāpievērš uzmanība minimālajām sistēmas prasībām, kuras norādītas izgatavotājfirmas mājaslapā...

 

 

p.s.,

 

! Tā nav reklāma!

 

Man ir AVerMedia: AVerTV Hybrid+fm PCI, tātad, Analogais TV + DVB-T + FM radio. Šī PCI karte gan maksā ~50Ls. Ir mēģināts pat uz PIII, 1Ghz, Tikai skatīties - nav problēmu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Tā, nu tad beidzot pa to DTV būs ko skatīties. 8) Un tie, kam vēl nav, būs jēga iegādāties DVB-T uztvērējus.

Tātad, patlaban ir redzami sekojoši kanāli (pirmie 7 ir vecie LVRTC DTV kanāli):

Chan1.pngChan2.png

Chan3.png

Bitreits Latvijas Mūzikas Kanālam:

lmkbr.png

 

Izmantoju WayJet WT-300 Terrestrial Digital TV USB2 kastīti, ir VMR un DxVA atbalsts, CPU noslodze ~5% (@3.2GHz cpu). Kad pirku, TV kastīte maksāja ap Ls50.

Link to comment
Share on other sites

Nav pilnas PAL izshkjirtspeejas, shmuguleejas taapat kaa Discovery Channel. :mrgreen:

720x576 kā reiz ir pilnā PAL izšķirtspēja.

Link to comment
Share on other sites

žēl, ka nav TV3 trio - TV3, TV3+ un TV6. cerams, ka līdz hokeja čempim viss mainīsies un es varēšu pat sabiedriskajā skatīties spēles.

Link to comment
Share on other sites

Kāds nav testējis vai ārpus Rīgas var kautko redzēt? Interesē ~35km radiusā. Bildītē jau pārklājums izskatās ļoti jauki, bet kā ir patiesībā?

Labots - Bloody
Link to comment
Share on other sites

ar skatu nākotnē, kad visi šie un citi kanāli būs pa maksu, vai ir DVB-T kartes ar caurumu, kur iebāzt conax vai citas tamlīdzīgas lietas?

Link to comment
Share on other sites

Lielvārdē var uztvert veco 38 kanāla digitālo raidītāju, tā kā jaunos jau nu noteikti varēs skatīties arī daudz tālāk, jo jauda ir ievērojami lielāka. Protams, ar kārtīgu decimetru antenu uz jumta. Digitālā televizija pilnīgi ne ar ko neatšķiras no analogās. Ar pliku drātsgalu to var ķert kamēr pa logu redz torni bet laukos tāpat vajag antenu .Kāpēc priecāties, jo jau tagad vietējās programās nav ko skatīties un neba jau digitālā variantā raidījumi paliks interesantāki. Ķetr pa DVB-T programas kuras var redzēt no satelīta un vēl par tām maksāt es gan neredzu nekādu jēgu. Tas pats Baltcoms vien sanāk.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Bloody, es kā reiz DVB-T lietoju 35km attālumā no Rīgas. Manā gadījumā uz balkona pavirši nomests "poļu režģis" strādā teicami...

Link to comment
Share on other sites

ggg97 kādu uztvērēju tu lieto?

 

Labots:

izlasīju kārtīgi iepriekšējos postus un atradu :)

Labots - Bloody
Link to comment
Share on other sites

Šajā topikā jau ir mans posts, kurā es pieminēju AVerTV Hybrid+fm PCI, Es nevēlos apgalvot, ka šai kartei ir superekstra labs un jūtīgs uztvērējs, lai gan švaks tas noteikti nav. Man ir aizdomas, ka manam "poļu ražģim", nomestam aiz balkona dzezsbetona margām "palīdz" pretīm esošā ēka, kura strādā kā dabīgais atstarotājs radiovļņiem, raidītiem no Rīgas. Pirms vairāk kā desmit gadiem, kad iepirku šo antenu - "poļu režģi", eksperimenta kārtā pagrūdu to izstabā zem dīvāna, tātad, horizontālā stāvoklī, decimetru kanāla TV pāraides rādija ideāli...

 

Salīdzinoši netālu man ir privātmāja. Virs tās jumta uzstādītais "poļu režģis" strādāja ļoti švaki. Uzstādot klasisko 3-antenu sistēmu pat bez pastiprinātāja viss strādā nevainojami. Tā kā, ar antenām, tāpat kā ar bitēm...

Link to comment
Share on other sites

Tātad man ir vēl dažas neskaidrības. ez dzīvoju mārupē, un nopērku to DVTB karti, ielieku kompi, uzinstalēju driveri un softu un varu skatīties digitālo tv? nekas nav jāmaksā pagaidām? un vai būs jāmaksā pēc kāda laika? UN VAI KĀDS VAR IETEIKT LABU KARTI AR LABU SOFTU, ES VELETOS RIPOT DAŽĀDUS TV RAISIIJUMUS! un vai tiesam riga var redzet tikai ar antenu tos visus kanalus kurus uzradija Orion7?

Labots - ivarins
Link to comment
Share on other sites

Instigater

žēl, ka nav TV3 trio - TV3, TV3+ un TV6. cerams, ka līdz hokeja čempim viss mainīsies un es varēšu pat sabiedriskajā skatīties spēles.

 

IMHO nebuus, jo tas ir tieshs vinju VIASAT produkta konkurents. Jebkuram digitaalaas TV operatoram ir jaaiziet ljoti stingri nosaciijumi, lai vareetu saakt raidiit kaut vai to pashu Latvijas TV3.

Link to comment
Share on other sites

Irvarins.

 

Tieši tā!

 

Cik ilgi būs haļava var noteikt tikai ar kristāla bumbas palīdzību...

 

DVB-T ir ļoti pateicīgs "ripošanai", tādu ispēju dod praktiski visi DVB-T devaisi priekš datora. Kvalitātes zudumu nav, viss atkarīgs no konkrētā kanāla piedāvātās kvalitātes, bet tā ir ļoti atšķirīga, taču tā nav DVB-T tehnoloģijas vaina...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Šeit bija bezjēdzīgs citāts.

 

bet kā tur ar tiem kanaliem? cik viņu tur īsti ir pieejams, jo man marupe ir viasats uz jumta, kuru regulari panem prieksa vejs, un tad sak kroplot signalu. Vai ir piemeram MTV vai euro sport? zinu ka nav TV3, jo vini uzskata, ka vini ir monopola.

Link to comment
Share on other sites

ivarins

 

Kā jau Tu pats minēji savā postā, ir tikai tie kanāli kurus minēja Orions. Bet ar Viasat šitas pasākums diez vai varēs konkurēt. Vienīgais + šitajam, ka pagaidām haļava...

Link to comment
Share on other sites

Instigater

hoz, podaa tava rezoluuciju karte, jo NTSC ir 640x480, principaa VGA 640x480 ir ljoti tuvs radinieks NTSC 640x480.

Link to comment
Share on other sites

Wikipēdia ir ļoti neprecīza. Tur nav nodefinēts kādam tad aspektam šī rezolūcija atbilst:

 

http://strata.com/support/3dmanual/ch13/ch13_7.html

 

PAL

PAL stands for the Phase Alternating Line. This is a video standard used by the color television industry and is the common standard used in Europe. This video signal format sets the video to playback at 25 frames per second which contain 625 lines of pixels in each frame.

 

There are various divisions within the PAL standard which determine what pixel and frame aspect ratios are used. These formats are as follows:

 

· PAL (resolution 720 x 486)

 

· D-1 PAL (resolution 720 x 576)

 

· D-1 PAL Square Pix (resolution 768 x 576)

 

D-1 PAL

The D-1 pixels used in the PAL format are displayed using a horizontal axis. This format uses the same standard frame aspect ratio as the PAL format. Unlike the PAL format, the D-1 PAL uses a 720 by 576 resolution.

 

D-1 PAL Square Pix

This format uses the same standard frame aspect ratio as the PAL format. Unlike the PAL format, the D-1 PAL Square Pix uses a 768 by 576 resolution using rectangular pixels.

 

 

Rezumējums:

D-1 PAL - 16:9 DVB PAL

D-1 PAL Square Pix - 4:3 DVB PAL

 

Parasti abas šīs rezolūcijas uz sateļa jauc kopā un apzīmē kā 720x576 4:3 un 720x576 16:9, tāpēc arī liekas, ka tādas 768x576 nav.

Link to comment
Share on other sites

Bezmaksas siers ir laba lieta un arī es redzu šito pasākumu, tomēr ir viena ļoti kaitinoša problēma.

 

Ir TV ar iebūvēto dekoderi - ķer visas programmas, bet neskatoties uz, to ka attēls ir normālā kvalitātē(tādā pat kā LDRTC digitālajai), bildei pa virsu tēvēkaste laiž informācijas logu par to, ka can't display this service because it is scrambled. Dzīvoju Baldonē - faktiski taisnā līnijā no Zaķusalas tie ir +- 22-25km, it kā problēmām nevajadzētu būt.

 

Kā citiem ar kvalitāti un rādīšanu Rīgas apkaimē(Ķekava, Baloži, Salaspils, Olaine utt)?

Link to comment
Share on other sites

Orion7, kādu softu tu izmanto.

 

 

Vai jums ir EPG šiem kanāliem? Es ar defaulto softu puļķim ArcSoft Totalmedia 3 nevaru atrast.

Link to comment
Share on other sites

tauta,a vispār kad latvijā varēs iegādāties to DTV dekoderus?patreiz man laukos,jāiztiek ar 5 kanāliem,a tā pieslēgtu pie teļuka......(atrodos ap 67km no rīgas,tātad līdz manis ar teorētiski jāvelk)

Link to comment
Share on other sites

Laikam , to dekoderi, lētākais ir nopirkt no Baltkoma . Cena ap 50ls jaunam un ap 30 lietotam. Ja nepārdot , tad meklē SS sludinājumos, jo kāds varbūt pārdot , jo ir nopircis no Baltkoma un vairs nevajag. Nezin kā nākotnē , bet domāju ka būs kodēts, tad jau tanī Conax , kas Baltkomam ( cik saprotu , tas Hannu ir Baltkoma projekts, bet Baltkoms ir oficālais Conax pārstāvis vai kā to sauc- netaisīs jau kādu citu kodēšanu)

Link to comment
Share on other sites

Mēģināju notestēt uz sava TV, kuram ir iebūvēts digitālais tuneris (Pioneer 507XD). Kanālus atrod kā Test1 līdz kaut kādam Test2x. Bet uzslēdzot uz kanāla skaņa ir, bet bildes nav, tikai pēc kādām 2-3 sek. parādās uzraksts "You are not autorized to view the conditional access programme" :( Kā lai to pasākumu piedabon darboties???

Link to comment
Share on other sites

Pa dienu skatijos, daudz kanāli bija, tagad vakarā tikai pieci palikuši - LTV1, LTV7, LNT, TV5 un LMK. Tipa Šmidres kantorīts ir beidzis publiskos bezmaksas testus? Vai arī mans antenas setups ir galīgā pakaļā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...