Jump to content

Windows latviešu valodas interfeiss


cosinuspipi
 Share

Recommended Posts

Windows XP SP2 man bija latviskots. Latviskais interfeiss pēc kāda Microsoft update daļēji pazuda. Atinstalēju to pavisam. Mēģināju uzlikt pa jaunam, bet nekas nesanāk. Nesanāk arī pēc system restore un pēc attiecīgo jauninājumu atinstalēšanas. Kur ir problēma? :?: :!:

 

post-66356-1195461217_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

problēma ir latviešu progremmētāju stulbumā,kas nekad neko jēdzīgu līdz gālam neuztaisa.un tā update noteikti bija otrā servis paka.

Link to comment
Share on other sites

cosinuspipi

Nu nē, tā problēma noteikti nav latviešu programmētāju stulbumā. Problēma radās pēc KB943460 laikam

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

interesanti cik tas jefiņš nopelnija ar to tulkojumu.????vai varbūt tika atlaists?????apskatoties krievu valodas paku redzams ka cilvēks(cilvēki)ir pastrādājuši.latviskošanas fails 4mb.krievu 98 mb.

Link to comment
Share on other sites

problēma ir latviešu progremmētāju stulbumā,kas nekad neko jēdzīgu līdz gālam neuztaisa.un tā update noteikti bija otrā servis paka.

un tu jēdz? Tiec daudz maz pats tik tālu un tad tēlo ubergudro veci, lai varētu nolikt cilvēkus, kas smagi strādā...

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

un tu jēdz? Tiec daudz maz pats tik tālu un tad tēlo ubergudro veci, lai varētu nolikt cilvēkus, kas smagi strādā...

 

 

ko tad tu te taisies mani nolikt.es arī smagi strādāju.jā es nemāku programmēt,taču man būtu kauns kādam teikt ka es esmu taisījis tādus produktus kā xp latviskotājs un spēle bibliotēka.

Link to comment
Share on other sites

cosinuspipi

Nu nevajag jau uzreiz tā cepties. Ar to nekas nebūs līdzēts. Jautājums, kas tik pēkšņi sistēmā var izmainīties, ka rodas tāda problēma?

Link to comment
Share on other sites

Tēmas autoram Tev gadienā nav kādas citas valdoas uzliktas virsū regional options, ja viņš neļauj šitā instalēt???

Link to comment
Share on other sites

cosinuspipi

Pašrocīgu mahināciju nav bijušas. Neesmu tāds datortārps, nemaz nezinu, kur un ko šajā gadījumā mahinēt. Viss pārējais strādā OK, nav jau problēmu arī ar to defaulto eng valodu, vienkārši latviskais interfeiss jau bija tik pierasts un saprotams. Cik zinu, uzinstalēts jau no paša sākuma man ir WinXP Pro SP2.

 

Reģionālajās abās vietās stāv Latvian

Link to comment
Share on other sites

Dexteram un Alone diemžēl pa vārnai par visu šito bezsakara SPAM'u augstāk. Abi to tik spēj kā vārīties par Tildes tulkotāju spējām, ka pat nespēj izlasīt, ka autoram jau ir SP2, un ka latviskojums sācis maitāties no MS ielāpa.

 

Diemžēl autoram īsti neko nemācēšu ieteikt, jo ja pat SysRestore un ielāpu manuāla novākšana nepalīdz, tad jādomā, ka sistēmai kautkas pamatīgās auzās aizgājis. Iesaku rakstīt/zvanīt MS supportam, un šo lietu noskaidrot.

Link to comment
Share on other sites

Autor - vai šo KB943460 liki pats, jeb caur Windows Update?

Es pats esmu licis šo latviskojumu uz XP ar SP2 un nekas.

Pakas izmēri liecina tikai par to, ka viss nav pārtulkots, to var viegli pamanīt.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Pilnais XP Latvian LIP *.iso izskatā aizņem 18.6MB. Pats instalācijas veidnis 3.96 MB..

 

P.S. starp citu, bļāvējam par izmēru derētu atcerēties, ka 4MB teksta iekš UTF-8 ir teksta ziņā līdzvērtīgs pēdējai Potera grāmatai - 800 Lpp (!)..

Link to comment
Share on other sites

Autor - atvelc vēlreiz no šejienes:

http://www.microsoft.com/downloads/details...PURFqjknw%3d%3d

Faila nosaukums: LIPSETUP.MSI

Versija: 1

Publicēšanas datums: 2005.11.14.

Valoda: Latviešu

Lejupielādes lielums: 5.7 MB

 

Sistēmas prasības

Atbalstītās operētājsistēmas: Windows XP

• Atbalstītās operētājsistēmas: 32 bitu Windows XP latviešu valodas versija ar 2. servisa pakotni (SP2)

• 5,7 Mb brīvas vietas lejupielādes failam

• 15 Mb brīvas vietas uzstādīšanas vajadzībām

Link to comment
Share on other sites

cosinuspipi

Pats nekādus updeitus nelieku, visi ielāpi nāk caur microsoft update center. Vakar jau novilku to LIPSETUP.MSI un labuma nekāda.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Reģionālajās abās vietās stāv Latvian

Trijās jābūt: Standarts and formats, Location un Language for non-Unicode applications.

Link to comment
Share on other sites

cosinuspipi

Windows legāls, ja reiz nav problēmu ar softa un ielāpu lejuplādi.

 

 

Regional options - Latvian

Location - Latvia

Advanced - Latvian

Default input language - Latvian-Latvian(')

 

setup.wmv

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Beidzot ir iznācis latviskojums Windovs Vista Ultimate, tas gan aizņem 600 MB , novilkt var pie atjauninājumiem. Kvalitātes ziņā daudz labāks par XP latviskojumu. Man arī uz XP puse latviskojuma ir pazudusi, kā dabūt atpakaļ nav ne mazākās nojausmas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...