Jump to content

1. aprīļa joki


normaaLs
 Share

Recommended Posts

Izjokot draudzeni nav laba doma. Tici man! Labāk neriskē... :roll:

Link to comment
Share on other sites

drakonz

Ja jums ir sunītis vai kaķītis un viņa (draudzene) pa dienu nav mājās, tad piezvani un pasaki, ka tā radībiņa ir izlaidusi garu pēc tam, kad tu viņai nejauši uzsēdies virsū. Ja ticami to visu pasniegsi, tad efekts (un pēc tam iespējams, ka defekts) garantēts :D

Link to comment
Share on other sites

piekriitu vilx-, labaak neriskee a to visu muuzhu naaksies nožēlot :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

normaaLs

Nu ja joko ar mājdzīvnieka nāvi tad drošvien ir gan. :D

Tāds, kāds nekaitīgs joks nav nevienam aizķēries? :)

Link to comment
Share on other sites

drakonz

Nekaitīgajiem jokiem ir viena problēma - tie ne tuvu nav tik efektīvi kā to spēcīgākie līdzinieki.

Link to comment
Share on other sites

voltrix

Vienkārši pagriez pulksteņus pāris stundas uz priekšu, notēlo aizgulēšanos.

Diezgan nekaitīgi, manuprāt :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mīļā tavs sunītis sagrauza tavu vakar tērpu, vai tavu mīļo kaut kādu lietiņū

Link to comment
Share on other sites

nu ja nedzīvo kopā tad jau var pazvanīt un pateikt, kakova h tu vēl neesi pie forum cinemas, filma jau peec 15 min.

Link to comment
Share on other sites

drakonz

Pasaki, ka menti tevi savāca par publisku atkailināšanos alkohola reibumā un tev jāpaliek čokā 10 sutkas.

Link to comment
Share on other sites

Pagaishgad smuki iznesu senciiti ... Aizsutiju SMS no ineta ka vinsh kipa ir laimejis auto sarakstiju kkadus nummurus uz kuriem zvanit .. :D kaa shis leekaaja un priecaajaas, bet peectam .. xD Shis triks loti labi iedarbojas uz cilvekiem kuri medz neacereties datumus .. :]

Link to comment
Share on other sites

Pasaki vinai no pasa rita, ka tu sodien vinu taa iznesiisi cauri, taa iznesiisi cauri, a neko nedari ... tad vina visa un visur saskatis to, ka tu nes vinu cauri

Link to comment
Share on other sites

man patīk darba kolēģēm izdarīt šadi - atvērt kādu logu ekrāna vidusdaļā kur nav ikonu - print screen, set desktop wallpaper....tad seko pāris restarti - tad eu- man kaut kā neveras logs ciet :D

Link to comment
Share on other sites

esmu lidzigi dariijis .. Kipa nofoceju Desktop ar prncscrn ... saglabaju bildi ... Uzlieku uz ekraana .. un visas ikoninjas apsleepju kadaa mapee un tad pienak kads pc un EU nekur nevar nospiest xD Diezgan smiekligi skatities ka cilveks entaa sreizes restarte datoru un nesaprot :D

Link to comment
Share on other sites

Guest darvins

Lai nu kaa, bet riit pazvanat Ojaaram tel.7619905, buus par ko parunaat ;)

Labots - darvins
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi neviena joka šodien. Tikai tik cik biju aizmirsis pulksteņus pagrozīt un brīnijos ko man 7:00 no rīta pa darba darīšanām zvanās.

Link to comment
Share on other sites

Es vienreiz šitā ierados Universitātē stundu no rīta agrāk - un nevarēju ilgi saprast kāpēc tāds tukšums....kaut kā biju palaidis garām ziņu par laika maiņu.... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...