Jump to content

Pie kura operatora bēgt no Tele2?


Artanis
 Share

Recommended Posts

Labdien kolēģiem!

 

Vārdu sakot - situācija tāda, ka man līdz ručkai piegriezies maksāt nesakarīgi lielos Tele2 rēķinus un saņemt sūda cienīgu attieksmi no viņu puses. Esmu nolēmis migrēt prom no Tele2 uz kādu sakarīgāku operatoru. Ejot uz jauno tīklu līdzi tiks ņemts arī dzīvesbiedres numurs, lai savā starpā lētākas sarunas.

 

Pašlaik lietoju Tele2 Vienoto Tarifu 14, zvanu praktiski tikai savā tīklā tikai uz diviem numuriem, runāju maz (zem 120min mēnesī), bet maksāju 20 - 25Ls mēnesī. Zaj*bal jau - kad man pusotru gadu atpakaļ bija Zelta Zive, es muldēju trīstik daudz, un maksāju uz pusi mazāk! Un kur palika pieņēmums, ka pastāvīgajam pieslēgumam bija jābūt izdevīgākam?! Kāda jēga no Sudraba klienta statusa?!

 

Tad nu ko varat ieteikt, ja ir sekojošas prasības - ļoti lētas/bezmaksas sarunas starp diviem konkrētiem numuriem viena tīkla ietvaros, pieņemama cena zvanot uz citiem tīkliem, nemaksājot lielas naudas par pamatā pašsaprotamām lietām kā piem. numura noteicējs. Un tā kā patiesībā mūsdienās laikam jau vairs nav stilā būt ar pieslēgumu, tapēc apsveru arī ideju par sakarīgu priekšapmaksas kartes izvēli.

 

Tā ka lūdzu, kolēgas - iesakiet atbilstošu pieslēgumu/kartiņu, kas piedāvātu izdevīgāko komunikāciju bez astronomiskas pārmaksas. Lūdzu tikai iz savas pieredzes, nevis "faktiskajiem" tarifiem no reklāmas bukletiem.

 

Paldies par variantiem jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    38

  • Artanis

    16

  • Tominjsh

    20

  • nono

    17

Top Posters In This Topic

LMT protams.

Formula 8-28 atkarībā no plānotās izdevumu summas.

 

'Paņem abus numurus uz sava vārda + iBiroju Open, būsi VIP klients ar vēl labākiem tarifiem.

 

=> kā apple cienītājs drīzumā varēsi izmantot iPhone

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Vil - paldies par ieteikumu, bet kā jau TokRa norādīja - LMT stipri velk uz to pašu Tele2 pusi..

 

TokRa - nu vot es kā reiz arī domāju par BiFri/Bite 15.. 500 minūtes + vēl sarunas uz visiem tīkliem lētākas kā man pašlaik savā Tele2 tīklā. Simpātiski, simpātiski..

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Pēc manām domām, ideāli ir pieslēgt Bite-5 un BiFri kā otro Nr. Pa pirmo zvanīt visiem, izņemot savējos, bet BiFri izmantot ilgajām sarunām ar radiem un draugiem, turklāt, arī SMS Bites tīklā no BiFri ir tikai 1 santīms. Vai nu jānopērk DuoSim, vai jāstaigā ar diviem aparātiem (starp citu, pašus aparātus var lēti paņemt LMT "nomaksā" (TokRa.Uzprasi man, KĀ!) ©

 

Nu, vēl viena iespēja - pārcelt uz LMT vairākus numurus un pusgadu runāt faktiski par brīvu, pēc pusgada nomainot "donornumurus" (t.i., tas, kurām ir bezmaksas sarunas piečuka vērtībā) :mrgreen:

 

Rezumējot, viss ir atkarīgs no paša aktivitātes un vēlmes ietaupīt!

Labots - Mr.Capric
Link to comment
Share on other sites

Artanis

Man atkal tas Variants 10/15 piedūra - vēl bez n-tajām bezmaksas minūtēm sarunas uz jebkuru tīklu ir lētākas kā Tele2 savā tīklā. :D

Link to comment
Share on other sites

Principaa ka TELE2 suck sapratu jau sen, nu jau pusgadu neesmu vinju "pusLatvijas" skaitā. Taa kaa nesmu no kapeiku pi..iem lietoju LMT divi mob + ibirojs (LMT viP) runaaju cik lien reekins ~30ls meenesi..

leetaakais protams ir bite, bet ne tad ja visiem apkaart nav bite...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

BITE der tiem, kas sēž uz vietas.

Link to comment
Share on other sites

ir arī man tāda štelle, ka mukšu prom no T2 bet uz LMT arī neskriešu!

nafig pa numura noteicēju jamaksā - pārējot uz biti vien 1.5 ls ietaupa uz tā rēķina, tad vēl sms...

tik nēsmu līdz gala izlēmis vai BITE 6 vai tas BiFri..

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Dzīvoju Jelgavas centrā, strādāju Rīgas centrā, uz laukiem atpūsties sanāk izbraukt ļoti reti, un, pat ja esam tur, tad tajā brīdī mūs nevienam nav lemts dabūt rokā.. :) Laikam tiešām jāčāpo uz Biti.

Link to comment
Share on other sites

>>>to NC a kā tur bitei ar tiem tālruņiem 15tājā variantā?

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Ak, jā - vēl viena lieta, kapēc mani nokretinējusi Tele2 - viens Tele2 transpoders (bāzes stacija) atrodas tieši uz jumta ēkai, kur strādāju, tapēc mums ar D_L konstanti nav zonas - jāiet ārā piezvanīt ... Rīgas centrā, joptvaju!! Turklāt arī Jelgavā izdevies atrasties kautkādā "aklajā zonā" starp šūnas stacijām - pat mājās esot man zona raustās tik šausmīgi, ka knapi dzirdu zvanītāju. Manuprāt neciešams serviss.. Es neprasu dziļus laukus - es prasu kvalitāti lielpilsētu centrā.

Link to comment
Share on other sites

he he >>> BiFri tevi iepriecinās ik uz soļa. Par katru ienākošā zvana minūti no citiem Latvijas mobilo sakaru operatoriem tu saņemsi 1 santīma bonusu.

 

Turklāt arī Jelgavā izdevies atrasties kautkādā "aklajā zonā" starp šūnas stacijām - pat mājās esot man zona raustās tik šausmīgi, ka knapi dzirdu zvanītāju. Manuprāt neciešams serviss.. Es neprasu dziļus laukus - es prasu kvalitāti lielpilsētu centrā.

 

jap, pac arī dzīvoju Jelgavā zinu ģielu ka telefonā zonas indikātors rāda neko...

un pie viena vēl ka T2 apgalvo ka viņiem ir 97% pārklājums no LV teritorijas, nez kapēc mani nepamet tā doma ka es patstāvīgi atrodos tajos 3 %....

rrrrrrrrrrr!

Link to comment
Share on other sites

nafig pa numura noteicēju jamaksā

a) nav nozīmes atsevišķām rēķina pozīcijām, ir nozīme kopējam rēķinam.

b) LMT piedāvā formulu, kurai nav pozīcijas "numura noteicēja abonēšana"

c) LMT piedāvā labus mazcenas aparātus (VIP/BIZ klientiem pat no lata)

d) nākot uz LMT no cita tīkla, pusgadu 5Ls sarunām mēnesī (pirms PVN) un 100% abonēšanas atlaide pusgadu

e) plašākais pārklājums Latvijā

f) lielākais viesabonēšanas partneru skaits

g) lieliska pašapkalpošanās sistēma http://manslmt.lv

Link to comment
Share on other sites

Uz Formulu abonentmaksas atlaide neattiecas, jo Formulai ir minimālā maksa, nevis abonentmaksa.

neskaties kā juriste, skaties kā fizmats: attiecas arī uz formulu.

Formulai ir 0Ls abonēšana. 100% atlaide no 0 ir 0.

 

ņem NO ZVANĪTĀJA maksu par par īsziņu abonentam ka kads ir zvanījis

Zvanītājam ir iespēja nemaksāt šo maksu, pārtraucot sarunu.

Zvanītājam ir iespēja nosūtīt īsziņu ar vārdiem "Piezvani". Nokijām ir templeiti, lai lieki nav jākustina pirkstu gali.

 

 

par numuru neuzrādīšanu Ls 25

http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3005002012

 

Maksa par pakalpojumu

 

Pakalpojuma Numura uzrādīšanas aizliegums pieslēgšana un lietošana ir bez maksas.

 

za bazar otvečaju - LMT esmu samaksājis 4748,37 tākā zinu par kādu sūdu esmu maksājis !!!!!

atvečai daļeje: cik bitei esi samaksājis?

Link to comment
Share on other sites

atslēdz auto atbildētāju par ko ņēma ls 25

Nav tāda pakalpojuma. Pērnajā gadu tūkstotī abonēšanu ņēma? Nav pakalpojuma, nav abonēšanas.

Link to comment
Share on other sites

Pieslēguma veida Formula lietotājiem šī atlaide nesamazina minimālo mēneša maksu.[/i]

icon_razz.gif

Mēs runājam par abonēšanu nevis minimālo maksu.

Par reklāmas teksitem piekrītu: vairums cilvēku, diemžēl, nav fizmati. Tādēļ arī tik neadekvāta rīcība ikdienišķās situācijās.

//NC ir izņēmums: viņš ir fizmats, bet šajā topikā ļoti dīvains. :razz:

 

 

Tas ir tagad. Agrāk gan bija jāpiķo.

Laiki mainās. Mēs paši apgreidojam savu tehniku, bet prasām, lai telekomunikāciju operatori iesūnotu NMT ērā ar 1992. gada cenām?

Link to comment
Share on other sites

Par 0.8 saņiem ir bul*its.

 

LMT maksāji tūkstošus un bitei maksā tūkstošus. Atšķirība vien tā, ka tagad esi laimīgs.

--> šodienas dienas biznesa bija raksta gals par tēmu: rīdzinieku apmierinātība.

Ideja: objektīvs labums negarantē subjektīvu apmierinātību.

Ilustrācija: rīdziniekiem atšķirībā no lauuciniekiem ir pieejams RJT, bet šiem vajag Sidnejas operu.

 

Bezmaksas CLIR pakalpojumu nosaka Elektronisko sakaru likums atbilstoši ES prasībām.

Šis ir svieksta piemērs. CLIR NAV pirmās nepieciešamības prece. Līdz ar to nav jāuzspiež komersantam šo pakalpojumu sniegt par brīvu.

 

Normālā tirgus ekonomikā par pakalpojumu būtu jāsaņem atlīdzība. Tātad, ja vajag, iekļaujam CLIR universālā pakalpojuma grozā + izstrādājam operatoriem kompensācijas mehānismu.

 

===========

 

diemžēl ar tamlīdzīgu diskrimējošu attieksmi esmu saskāries arī personīgajā dzīvē. Pasūtu bleķa durvis, nosauci izmērus, vaicāju pēc cenas --> saņemu 200Ls.

UZ kuru stāvu nesīsim? --> atstāsim kapņu telpā kā ārdurvis --> nē, maksās 300.

Link to comment
Share on other sites

0.x santīmi ir fiksēto tīklu pašizmaksa.

 

Mobilo tīklu minūtes pašizmaksa tika izmantota starpsavienopjuma tarifu noteikšanā. Gribi teikt, ka pašizmaksa piepēži piecpadsmitkāršojās?

 

--> tātad vai nu tas frukts Tev acis iepūta Andromēdas miglāju, vai arī kolēga pašizmaksas aprēķinā būs aizmirsis ņemt vērā kādu svarīgu izmaksu posteni.

P.S. Domāju, ka iekšējās procedūras neļauj izpaust LMT komercinfo pat ne savam dvīņubrālim, kur nu vēl pudeles brālim. Tamdēļ šis Tev safleitēja, lai pats dzīvs un NC prāts brīvs. :D

Link to comment
Share on other sites

no 23 jūlija ar būšu pilntiesīgs Bite Varianti 6 klients, un beztermiņa līgums, ja patiks, tad panemsu kādu mobilo un līgumu uz 24 mēn, ja nepatiks, iešu atpakaļ uz lmt(par ko gan šaubos).

Link to comment
Share on other sites

Vai lielāks, nekā leišu Bitei, kuras tīklam piederīgas LV Bites pēcmaksas sim kartes?

LMT ir Baltijā lielākais viesabonēšanas līgumu skaits.

Tādēļ, braucot uz eksotiskām zemēm, ar LMT SIM pat leišiem ir šance ierūmoties vairākos tīklos nevis tikai vienā vai nevienā.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, no šī pavediena man ir radies iespaids, ka pašizmaksa ir lielāka tieši fiksētajiem tīkliem... (lasīt vēl)

Pēdējā jūdze fiksētajiem ir dārga, tādēļ laukos jaunas līnijas nevelk.

UZ ekonomiskiem pamatiem (nevis ar varu uzspiesti) ievilktajās līnijās pašizmaksa ir ievērojami zemāka par mobilajiem tīkliem.

=============

Runājot par rentabilitāti, man prātā ir divi gadījumi:

a) LMT rentabilitāte savlaik bija ~30% ==> katrs trešais lats peļņa

b) draugiem.lv rentabilitāte bija ~70% ==> divi no trim latiem peļņa

 

Kādēļ tāda grandioza atšķirība, ja abi ir IKT uzņēmumi?

--> mans vienīgais izskaidrojums: infrastruktūras izmaksas.

Vienā gadījumā nopērc/nomā serveri un licences + neliela supporta maksa.

Otrā gadījumā krustām šķērsām licencēšanas un supporta maksas hardware ražotājiem: par katru megabaitu, par katru pieslēgumu, ... ,... + tie paši serveri.

Link to comment
Share on other sites

Vēl ne tik sen interneta mēdijā bija gaudulīga sāga par privātmājas iemītnieku, kuram telekoms nevelk drāti. Jūzerim nav iespējas epastu nosūtīt.

Padomju domāšana: telekom velc un par brīvu

Racionālā doma: triatel vai LMT vai Satelīts

 

NC pīkst par 4KLs visa apzinīgā mūža garumā, bet tam jūzerim impregnētie stabi vien izmaksās dubultu summu.

//šī nav kokapstrādes nozares noniecināšana

 

 

tākā 0.8 saņi 98 gada bij reālās LMT izmaksas ...

Tagad Tu skaties kā klients.

 

Arī šodien, ja operatoram teiksi:

a) piedāvāju iekšējā tīklā ģenerēt 10 000 min par cenu 0.3 sant/min

b) piedāvāju neģenerēt neko par brīvu

 

operators piekritīs A variantam un vēl piedāvās 10% atlaidi par trafiku, kas pārsniegs 10 000 min.

Bāzes stacijas jau vairāk elektrības neapēdīs, ja Tu norunāsi pāris liekas nedēļas [minūšu kopskaita izteiksmē].

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

LMT pats lietoju jau paris gadus izmaksas ari apmierina

Link to comment
Share on other sites

90-tajos gados tarifi bija augstāki, bet ne n-desmit reizes, kā varētu padomāt, lasot avīzes.

Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis - uz Biti.Viens numurs man jau ir ceturto mēnesi,un tūlīt celšu vēl divus.LMT abonents ar esmu bijis no 98 gada,un Baltkom arī,pēdējos gadus Tele2,tā kā zinu ko runaju.

Link to comment
Share on other sites

es nez kas tev pa černobiļas tarifu plānu vai watafak. man ir ZZ Pēcmaksa 10. rekur biš no pēdējā rēķina:

 

/man vel līzings ieskaitīts tajā rēķinā :?

Labots - snoopie
Link to comment
Share on other sites

Artanis
Un jā, cik operatoram izmaksā CLIR pakalpojums? Tā taču ir tikai zvana pazīme! [..]
Tieši tā! Tāpat kā numura noteicējs - tā ir pašsaprotama mobilā tīkla sastāvdaļa un funkcija, un ir jābūt vienkārši izkropļotam tirgum un vēlmei iekāst naudiņu par ko vien var, lai prasītu par to 1.86 (ja nekļūdos - rēķina izdruka nav pie rokas)..
Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Nu jau gadus desmit esmu LMT klients.. Neko sliktu nevar saciit, iznjemot - daargaak ir.. Bitei neuzticos..

Link to comment
Share on other sites

binladens

Nu nez Lmt kops 2003 gada vienīgais kar ir reāli neizdevīgi ir PEIZVANI MAN.. nu tas ir autā... kā aiziet pāri normai tā srazu šočiks po polnoi...

 

Bet pastāvīgais pieslēgums ir ideāls... gan iekšzemē gan ārzemēs, iebrauc igaunijā slēdz ko gribi IESKAITOT TELE2 un parejos iebrauc da jebkur atradīs kādu tīklu kam pieslēgties un cenas neteikšu ka smagas :o

Man kā zem senča 5. atlaižu programma vispār ideāli runāju bieži ar tele2 amigo un biti mēnesī ~15ls(par ~200min)un gprs nedaudz...

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Tur jau tā lieta - pirmkārt man ejot uz LMT nebūs nekāda atlaižu līmeņa, otrkārt es jau pašlaik esmu Tele2 Sudraba klients (drīz būs Zelta, jo numuram jau 4 gadi apkārt), bet tie smieklīgie 5% atlaide abonēšanai, piedod man...

 

Bite izskatās vienīgais operators, kurš normāli iet līdzi komunikāciju tendencēm, neplēš naudu par pašsaprotamiem pakalpojumiem, turklāt arī rēķināt līdzi daudz vieglāk - visas cenas apaļos santīmos.

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

hehz, gadiijums iz dziives.

 

Lmt 6-7 trubas juridiska persona: peedeejais reekjins pie 140Ls, hvz kursh tur atlaizhu liimenis

peec paarejas pie bites 7-8 trubas + modeems netam: zem 80Ls...

 

Gljuki iisti nav maniiti un ar zonu probleemas neesot aarpus riigas. katraa zinjaa ne vairaak kaa ar lmt vai dubultgovi

 

biju domiigs un gana skeptisks par zonu utt, bet atsauksmes un reekjina izmeers liecina ko citu

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

Tatad cik noprotu ja tiek panjemts bites variants 10 (10Ls menesii), tad tajos desmit latos jau automatiski tiek ieklautas tās bezmaksas 250 minutes???

 

un vai sms tajaa variantaa ir tikai pa maksu???

 

un vai pasjai bitei nebija bezmaksas sarunas pa bites tiklu vai tas bija tikai zvanot no bifri uz biti??

Link to comment
Share on other sites

... normāli iet līdzi komunikāciju tendencēm...

pastāsti, kas, Tavuprāt, ir komunikāciju tendences Latvijā!

Link to comment
Share on other sites

oho. Interesanti, kamdēļ tāds fokuss uz LMT, ja tirgū ir aktīvs "cenu līderis" ar pusi Latvijas?

 

Es gaidīju atbildi, ka tendence ir "cenu samazināšanās",

uz ko , savukārt, vēlējos izteikt repliku, ka cenu samazināšanās ir vērojama vēl no 90-gadiem, kad bite pat Lietuvā vēl nebija iecerēta.

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

tele2 ir miskaste un taada arii paliks :D liideris ar zz skaitu kas meetaajas atvilknees :D ieskaitot 4, kas meetaajas manaa atvilknee :D un 2 okarteem :D

 

interesanti, lmt dz sv daliibniekiem izdaliitaas okartes tagad arii skaitiis klaat "klientu" skaitam? :D

 

nu bija jau VIL tendence samazinaaat tarifus, bet kad shii samazinaashana kljuva visinteresantaakaa? :D ir ok, ka uznjeemumam ir taads patriotisks (gribeetos pat teikt - nozombeets) darbinieks, bet nu ar putaam uz luupaam aizstaaveet darbavietu... nu nu

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...