Jump to content

Vai tiesam TEST^ gribeja izspiest naudu?


karnaiss
 Share

TEST^  

41 members have voted

  1. 1. Tavuprat TEST^ ir vainigs vai ne?

    • Ja
      32
    • Ne
      3


Recommended Posts

Sodien man atnaca skrini no nu jau visiem labi pazistama TEST^ (istaja varda Raivis L******s), srinos var redzet patieso par to kaa tad isti bija ar to Vai TEST^ vainigs vai nevainigs... Pec pasa TEST^ vardiem es noprotu vins neesot neko meginajis ne noviena izspiest, bet tikai nedaudz nopelnit ar savam prasmem izdarot kada cilveka pasutijumu uzlauzt saitu bmwpower.lv, tacu vinu ir iegazusi... izsakat savas domas par so gadijumu...

pie viena gan TEST^ ir vainigs... nevajadzeja speleties ar DB (i-sports paliek i-sports)

 

 

Links ved uz RAR failu kura ir skrini...

http://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=149715&ext=ZIP

Labots - karnaiss
Link to comment
Share on other sites

karnaiss
(labots)

doma bij, bet nolemu nelikt... Atvainojos par nedaudz nesakarigo tekstu... (varat nesatraukties Lat. val esmu sekmigs)

Labots - karnaiss
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Payāt, ko čalis tur gribēja - iznāca, kā iznāca un viss. Tā jau vienmēr visi mašīnu zadzēji pēc notveršanas arī taisnojas, ka gribēja tikai aizņemties to mašīnu un pēc tam taču būtu nolikuši vietā. Nožēlojami un smieklīgi! :lol:

 

Pillīg pofjigā kā tas bija, svarīgi ir tas, kā tas tiesā izskatās.

 

Ja tas čalis ir dumjš, tad ir - būtu tad klusējis kā partizāns un skuju jamo noķertu, bet kad iedomājas nez kādu pasaules hakeri no sevis, ka nu tik miljonus rausīs un neviens nekā nevarēs padarīt, vot tad i šitā iznāk.

Link to comment
Share on other sites

protams uzkeras.. ta ir ka visur kur vien vareja visu publiceja uz sava varda.. nebija brinums ka panema ciet.. pasutijums vai ne.. bet pats ta to darija.. taka 100 % vainigs.. nesaprotu jegu vinam visu ta publiskot.. butu izdarijis darbu amen.. laikam gribeja but varonis

Link to comment
Share on other sites

eziitiss

Taa jau ir, ja nemaak hakot, tad lai nehako, un ja tomeer to dara, tad nav jau visai pasaulei par to jaastaasta.

Link to comment
Share on other sites

Zeebalds

zagsanai nav attaisnojuma :-(Saskatu nelielu lidzibu ar rimi vai kadu citu lielveikalu apttirisanu, nav svarigi ko tu zodz, bet cik mulkigi iekriti, tie pat nav varda 'zaglis' cienigs, drizak padibene, kura nespej pat to izdarit. btw Servera parslodze, meginiet velak.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā ,protams killers jau arī nedara neko - tikai izpilda pasūtījumu.

Vispār katram kurš skolā ir mācījies zina ka noziegumā ir organizētājs un izpildītājs , vainīgi ir abi.

Žēl man viņa nav :-D .

Link to comment
Share on other sites

karnaiss

laikam jau tomer vinam ari kadu sodu par visam izdaribam vajadzeja sanemt, lai ari nevainigs(izspiesana) bet par DB nopludinasanu ir vainigs tiesi vins, tadel tas tomer tikai godigi par hakosanu nedabuja, bet par ko citu dabuja...

Link to comment
Share on other sites

Manupraat, vinjam pasham liekas, ka ir baigais gjeeniijs(21 gada vecumaa iemaacijaas lasiit angliski un izmantot googli) :mrgreen: - visur lielaas: kaa tas kaa shitais...bet gali galaa panjeema shamo ciet un mute uz kaadu briitinju aizveeraas :mrgreen: ...gan jau driiiz buus atpakalj un iekriitiis ar kkur tikai, shoreiz viss nebuus vairs tk gludi!

Link to comment
Share on other sites

karnaiss

vins jau ir atpakal, bet par hakosanu laikam aizmirsis... laigan ja gribetu, tad ari uzlauztu atkal visu un nopludinatu...

Link to comment
Share on other sites

[EDIT]

Vēstules lasīju, bet tā arī nevarēju saskatīt KUR ir rakstīts par to, ka bmwlife prasīja UZLAUZT bmwpower? Un kur tur vispār kaut kas tiek prasīts UZLAUZT?

 

bmwlife vienkārši vilcina laiku un mēģina to džeku izvilkt no mājas un satikties ar viņu dzīvajā. Tā, lai policija varētu viņu noķert notikuma vietā - naudas nodošanas momentā.

 

Fakts, ka piedāvās darbu un ka tas nav officiāls nav nekas noziedzīgs, un tas, ka darbs būs pa viņa līniju vispār neko neizsaka. Tik pat labi piedāvās neofficiālā gaisotnē sēdēt un uzprogrammēt "hello world".

[EDIT]

 

Par Bmwlife grūti spriest, klāt nebiju tāpēc viedoklis nav. Bet viņi nebija vienīgei no kura prasīja naudu. Pārējie cietušie nekur nefigurē jo tās bija hostinga kompānijas un viņi nevēlas lieku publicitāti.

 

Es pats biju policijā un redzēju mapīti, kas par viņu jau bija savākta pirms aizturēšanas.

Par to džeku jau sen policija bija vākusi lietas un šis tikai bija punkts uz i.

 

Protams, tagad kad viņš apcietināts tad sāk apgalvot pavisam pretējo. Bet tā tas parasti ir.

Kā jau te augstāk minēja, tad bieži vien autozagļi negribēja nozagt magnetolu, bet bija saguruši un izdomāja apsēsties mašīnā atpūsties.

Link to comment
Share on other sites

karnaiss

es nezinu vai jau mineju, bet vins sobrid nav apcietinats... man liekas es sito jau rakstiju, bet isti neatceros ar 3.5h miega nepietiek lai ko sakarigu uzrakstitu (labak beigsu murgot un iesu gulet)...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...