Jump to content

SE W760i GPS funkcionalitāte


Recommended Posts

Labdien,

 

Grasos pirkt SE W760i, bet es neizprotu shii taalrunja GPS darbiibu, preciizaak, A-GPS. Zinu, ka 3 meeneshus ir izmeegjinaajuma versija, kuras laikaa GPS ir par briivu, vieniigi bez balss komandaam, kas notiek peec tam? Man tad ir jaapeerk licence vai man lietojot GPS buus jaamkasaa par datu paarraidi(GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA)? Luudzu, paliidziet un izskaidrojiet man.

Link to comment
Share on other sites

Paldies tev Hell666, bet kad beigsies tie 3meen, tad es tik un taa vareeshu atrast koordinaatas, kur atrodos, teiksim buushu Rainja Bulvaarii 19, man telefons paraadiis kartee, kur tas ir pilniigi par briivu?

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

To vai Tev parādīs kartē, nevaru pateikt. Tas atkarīgs no mobilā telefona ražotāja/karšu ražotāja politikas. Manai Nokia'ai tas viss ir par brīvu, un ļaunākajā gadījumā, arī Google Maps Mobile arī ir par brīvu.

Bet kāpēc Tu domā, ka karšu aplikācija tev būs bez maksas tikai pirmos 3 mēnešus?

Link to comment
Share on other sites

Razhotaajs taa ir noteicis, ka 3meen ir par briivu peec tam jaapeerk lucence un Nokia GPS politika ir daudz labaaka par SonyEricsson, jo Nokia ljauj bez maksas izmantot kartes vai ko citu, katraa zinjaa zinu to, ka Nokia GPS ir pateiciigaaks lietotaajam, luudzu, atsaucieties SE GPS lietotaaji.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

SonyEricssons izmanto GoogleMaps programmu, attiecīgi tev būs arī jāmaksā par internetu (GPRS ķēķa valodā)

Link to comment
Share on other sites

Tad, ja man nebuus GPRS piesleegts, es pat nevareeshu noteikt savu atrashanaas vietu? Skaidrs, tad nepirkshu SE W760i.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Vispār A-GPS (Assisted GPS) ir operatora pakalpojums, kuru vismaz LMT nenodrošina. Vismaz man tā operatore laipni paskaidroja.

Šeit ir SE W760i manuālis latviešu valodā un lasam sākot no 48.lpp

 

Tas ko autors domā, ir programma Wayfind Navigator, kas tiešām ir 3 mēnešu triālis.

Wayfinder Navigator™ ļauj nokļūt vajadzīgajā vietā, sniedzot balss norādījumus. Tālruņa komplektācijā ietilpst  bezmaksas trīsmēnešu Wayfinder Navigator izmēģinājuma versija.

© lietošanas instrukcija

 

Autors vienmēr varēs izmantot iebūvēto maps.google.com opciju un ar GPRS trafiku kačāt google kartes un meklēt, kur viņš pašlaik atrodās. Savas GPS koordinātas varēši noteik arī bez GPRS pieslēguma.

 

p.s.

vispār sūnains telefons. Ar saviem gļukiem mani tas sāk arvien vairāk katināt.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Paldies dunduks par izsmeljosho atbildi, pasaki, luudzu, ar ko atšķiras parastie GPS, piemeram, TOMTOM kaapeec tie neprasa ne GPRS trafiku, ne kaadas licences?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tāpēc, ka tu par tomtom vienu pašu samaksā ~ 180 Ls (kaut kas līdzīgs licenzei) un viņam karte jau ir ieinstalēta aparātā (vai atmiņas kartē), tāpēc nevajag nekādu GPRS. Bet arī to pieslēdzot pie PC, tomtom kartes var atjaunināt un papildināt. Tā, ka nesaki, ka viņš neizmanto i-netu.

Vismaz šim W760i aparātam nekā tāda nav, un tāpēc karte jākačā caur GPRSu.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Nevarētu teikt, ka es atbalstu pirātismu, taču es varētu gadīties, ka to Wayfind Navigator var atrast arī bez maksas ;)

Par paša GPS izmantošanu (koordinātu iegūšana no četru vai vairāku satelītu signāliem) nav jāmaksā. Jāmaksā ir kompānijām, kas tev dod smuku karti, kur tu vari redzēt savu atrašanās vietu, nevis normāliem cilvēkiem neko neizsakošu skaitļu pāri.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...