Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Jau pēc diviem mēnešiem uz Xbox One un PlayStation 4 spēļu konsolēm būs pieejama ilgi gaidītā Grand Theft Auto (GTA) V videospēle. Tiesa, tiem lietotājiem, kas šo spēli vēlas izmēģināt uz sava stacionārā Windows datora, nāksies uzgaidīt vēl pāris mēnešus.

Jāmin, ka sākumā kompānija Rockstar Games, kas atbildīga par GTA V izstrādi, solīja, ka gan uz abām minētajām spēļu konsolēm, gan personālajiem datoriem videospēle nonāks jau rudenī. Taču ir piedzīvota zināma aizkavēšanās, kas datumu “nobīdīja” uz vēlāku laiku.

Rezultātā Microsoft Xbox One un Sony PlayStation 4 lietotāji spēli varēs iegādāties jau 18. novembrī, savukārt uz Windows operētājsistēmas darbinātajiem personālajiem datoriem videospēle būs pieejama vien 2015. gada 27. janvārī.

Izstrādātāji sola, ka GTA V uz jaunākajām spēļu konsolēm nodrošinās augstāku izšķirtspēju un varēs lepoties ar vairākiem vizuāliem uzlabojumiem. Tāpat lietotāji var sagaidīt jaunus ieročus, transportlīdzekļus, dzīvniekus un citus objektus. Uzlaboti ir arī efekti, piemēram, bojājumi un laikapstākļi, savukārt spēlē atrodamais “radio” būs saņēmis 100 jaunas dziesmas.

Pasūtot spēli iepriekš, ir iespējams saņemt arī vienu miljonu GTA spēļu naudas, ko ir iespējams izmantot GTA V un GTA Online.

grand-theft-auto-v-wallp-2013

Saistītās tēmas: GTA V

Izsaki savu viedokli