Nereti viens no iemesliem, kādēļ lietotāji iegādājas Samsung ierīces, ir to AMOLED displeji. Ražotājs norāda, ka tie nodrošina spilgtākas krāsas, izteikti “melnu” melno krāsu un iespaidīgu kontrasta attiecību. Tiesa, Samsung ir viens no retajiem ražotājiem, kas pieturās pie šīs tehnoloģijas displejiem, tādēļ, lai pārliecinātu, ka viņu izvēle ir pareiza, kompānija ir laidusi klajā jaunu infografiku.

Pieejamā infografika ir izveidota ne tikai, lai atklātu iemeslus kādēļ AMOLED (aktīvās matricas organiskā gaismu izstarojošā diode) displeji ir labāki par LCD (šķidro kristālu displejs), bet arī, lai atgādinātu, ka Samsung Galaxy Tab S sērijas planšetdatori var lepoties ar šīs tehnoloģijas ekrāniem.

Infographic-Youll-See-What-Others-Dont-with-Galaxy-Tab-S

Saistītās tēmas: amoledlcd

Komentāri 7

Leave a Reply

 • Jānis
  January 28, 2015, 14:38
 • Shadow
  August 19, 2014, 21:49

  Lynx, uzspied uz linka, kas tekstā

 • User
  August 19, 2014, 16:25

  Piekrītu #1 goto
  Arī es nekādi nevaru saprast kāpēc tik daudzi ražotāji izmanto PWM gaišuma regulēšanai – ne tikai OLED displejos bet arī LCD LED fona apgaismojumā – Pat televizoriem un datoru monitoriem, kur kaut kas tāds ir nepiedodams un kā rezultātā mēs atgriežamies pie CRT neveselīgās ietekmes uz redzi!
  Vienīgais veids kā ar to cīnīties ir turēt šiem ekrāniem gaišumu uz 100% – tad mirgošanas efekta nav.

 • Ous
  August 19, 2014, 15:15

  tiem amoled ir viens milzīgs trūkums – pēc laika iedeg ekrāns kā plazmas tv

 • Lynx
  August 18, 2014, 19:38

  Tā infografika gan tāda mazītiņa un nesalasāma.

 • Tas pats Jānis
  August 17, 2014, 17:15

  Nu, Samsungs pēdējā laikā to vien dara, kā mēģina attaisnot milzīgo cenu starpību starp saviem un konkurentu produktiem. Bet kā nesanāk tā nesanāk.

 • goto
  August 17, 2014, 12:26

  Viss jau būtu labi, ja vien ekrāna gaišuma regulēšanu Samsung neveiktu ar gaismas impulsu biežuma mainīšanu (angliski PWM – pulse width modulation). Rezultātā redzes nervs tiek bombardēts ar nepārtrauktu stroboskopa efektu, kas nogurdina acis un jūtīgākiem lietotājiem arī galvassāpes.

  Dzīvē tas izskatās tā:
  https://www.youtube.com/watch?v=nZvLdKe7LNM
  (tas pats ir spēkā Samsung Galaxy S3, S4, S5, Note 2, Note 3).

  Pēdējais nemirgojošais Samsung AMOLED displejs bija Samsung Galaxy S II.