Kopš iPhone ekrāna izmērs ir pārsniedzis 4 collas, daļa tā lietotāju sūdzas par to, ka telefona lietošana kļuvusi mazāk ērta. Halo Back izstrādātāji ir izveidojuši neparastu, taču daudzsološu risinājumu vismaz daļai no lielā ekrāna radītajām neērtībām.

Agrākajam Apple vadītājam ir taisnība – 3,5 collas liels ekrāns ir tuvs maksimālajam izmēram, ko cilvēka roka spēj nevainojami ērti lietot, bez piepūles aizsniedzot jebkuru tā punktu. Par laimi (vai nelaimi), mūsdienās telefoni kļūst lielāki un Apple, padevies visu citu ražotāju radītajam spiedienam, sāk piedāvāt aizvien lielāka izmēra telefonus.

Diemžēl, ekrāniem augot, Apple nav pietiekoši parūpējušies par ērtu risinājumu, kā lielākā ekrānā lietot jau no pašiem iPhone pirmsākumiem ierastos navigācijas elementus.

Kā viena no būtiskākajām problēmām , daudzu lietotāju acīs, ir “Back” pogas atrašanās vieta ekrāna augšējā stūrī. Apple mēģināja mazināt problēmas tās aizsniegšanai ar dubulta pieskāriena “Home” pogai funkciju, kas īslaicīgi pārvieto šo pogu zemāk, taču tas nav nosaucams par nevainojami ērtu risinājumu.

Halo Back izstrādātāju ideja šķiet ievērojami labāka.

Vienkārši raksturojot šo ideju, tā ir iPhone aizsargplēve, kas papildina telefonu ar virtuālu “Back” pogu, kas novietota blakus “Home” pogai. Gluži, kā Android un Windows Phone ierīcēs.

Halo Back projekts turpinās vākt finansējumu vēl 19 dienas, taču par tā finansiālo veiksmi šaubīties nav pamata – šim projektam piešķirtā finansējuma apjoms jau teju 3 reizes pārsniedzis sākotnēji norādīto mērķi.

Saistītās tēmas: apple iphone 6

Komentāri 11

Leave a Reply

 • Kristaps
  June 4, 2015, 11:45

  meh.

 • Tas pats Jānis
  May 26, 2015, 20:55

  Jā – jau atkal tiek atgādināts par Apple tehnikas pircēju apdalīto būtību.

  • DJsavana
   November 12, 2015, 16:31

   KJV Onlyism does nothing but craete divisions amongst Christians and churches. Just because someone prefers to read the NIV or NASB or NKJV makes them no less of a Christian than someone who reads the KJV.This is a tool of the devil himself. The only people who care about what version of the Bible to read are Christians, and this movement can do nothing but cause disputes among Christians.A good read on this is The King James Only Controversy by James R. White.

 • Bils
  May 26, 2015, 14:40

  Izlasot virsrakstu “Kickstarter projekts Halo Back sola novērst būtiskāko iPhone nepilnību”, cerēju ka atverot rakstu, sekos līdzīgs txt:
  “.. samazinot tā cenu uz pusi”. ;)

 • Samsungs
  May 26, 2015, 10:08

  Hi, hi,hi, Iphonistu problēmas! :)

 • Arnis
  May 26, 2015, 09:33

  Nopērc kluci pa nenormālu ciparu un tad pērc papildus aksesuārus, lai viņu varētu lietot. ĀSOM! :D

  • Ivan
   November 12, 2015, 15:52

   Cette pyramide a fait coeulr beaucoup d encre au moment et apre8s sa construction. Je l ai personnellement toujours aime9e et je la trouve tre8s bien inte9gre9e dans cette cour du Louvre. Une jolie se9rie qui me rappelle qu il serait temps que je remonte faire une se9ance photos dans la capitale.

 • Stulbeņi
  May 25, 2015, 20:09

  Navigācija- nafig

 • Stulbeņi
  May 25, 2015, 20:08

  Navigācija tas vajadzīgs, ja izmanto swipe funkciju, kas ir super ērti, nekas nekur nav jāspiež.

 • archs
  May 25, 2015, 09:14

  beigās apple ieviesīs android raksturīgās softpogas :D

 • siers
  May 23, 2015, 21:30

  tehnoloģija laba , bet tāpat :D