KinLeaves radījis Kārlim Miķelsonam īpašu telefona dizainu v.6.o

Pamatojoties uz svētdien medijos izskanējušo informāciju par bijušā Latvenergo prezidenta Kārļa Miķelsona telefonsarunu, kurā izskan pāris dienu laikā nu jau par folkloru kļuvušais apzīmējums „seši nulle”, Latvijas tehnoloģiju dizaina uzņēmums KinLeaves izstrādājis īpašu telefona dizainu v.6.o.

 

„Domājam, ka šo dizainu labprāt iegādāsies ikviens Latvenergo klients, kam rūp Latvijas enerģētikas nākotne vai patiesība – ko nozīmē apzīmējums „seši nulle”, tādēļ visu šo nedēļu piedāvāsim jaunajam produktam īpašu cenu – 2,99 Ls. Tāpat būsim gandarīti unikālo dizainu nosūtīt bijušajam Latvenergo prezidentam bez maksas, ja vien Miķelsona kungs paziņos mums sava telefona modeli un piegādes adresi ,” skaidro KinLeaves sabiedrisko attiecību konsultants Gints Lazdiņš.

 

„Mūsuprāt apzīmējums „seši nulle” nekādā ziņā nav saistīts ar kādas personas komerciāla rakstura interesēm, bet gan ir apzīmējums Latvijas enerģētikas nākotnes modelim. Esam pārliecināti, ka ikviens Latvenergo klients, kurš savam telefonam izvēlēsies jauno dizainu, kļūs par šī enerģētikas modeļa neatņemamu sastāvdaļu – sava veida skrūvīti kopējā mehānismā, tādējādi sekmējot visas valsts un ikkatra tās pilsoņa labklājību par „seši nulle” vienībām,” informē G.Lazdiņš.

 

KinLeaves ir Latvijā tapis zīmols. Uzņēmums ražo individuāli dizainētas dekoratīvās aizsargplēves dažādām elektroierīcēm- telefoniem, portatīvajiem datoriem u.c.. Produktu klāstā ietilpst pasaulē visplašākais dažādu vinila skinu sortiments. KinLeaves produktam ir visdraudzīgākās cenas, tas ir visplānākais un tiek piegādāts pa pastu visā pasaulē bez papildus piegādes maksas. Kopējais atbalstīto iekārtu skaits šobrīd pārsniedz 120.

Citas ziņasBOOT.Lv sākumlapa

Neoficiāli: Google iegādāsies spēļu straumēšanas servisu Twitch

Neoficiāli: Google iegādāsies spēļu straumēšanas servisu Twitch(2)

Google jau ilgāku laiku tērē iespaidīgas naudas summas, lai savā īpašumā iegūtu gan vērtīgus “start-up” uzņēmumus, gan tādus, kas jau labi zināmi sabiedrībā. Jaunākā informācija vēsta, ka Google veic sarunas par vēl viena uzņēmuma iegādi. Šoreiz runa ir par tiešsaistes spēļu servisu Twitch. Tas tika dibināts pirms trīs gadiem 2011. gada jūnijā. Un jau tagad

NASA sniedz iespēju izprintēt 3D formātā dažādus kosmosā atrodamus objektus

NASA sniedz iespēju izprintēt 3D formātā dažādus kosmosā atrodamus objektus(0)

3D printeri ir pavēruši plašas iespējas. Tagad lietotāji var paši izveidot nelielas dizaina lietas, detaļas mehāniskām ierīcēm un daudz ko citu, to skaitā pat strādājošu ierīci. Interesanti gan, ka Nacionālā aeronautikas un kosmosa aģentūra (NASA) sniedz iespēju lietotājiem izprintēt dažādus ar kosmosu saistītus objektus. Kopumā NASA ir padarījusi pieejamu 21 failu, ļaujot lietotājiem izprintēt tādus

Pētījums: Viedtālruņu uzlādēšana gadā “saražo” 6,4 megatonnas kaitīgo izmešu

Pētījums: Viedtālruņu uzlādēšana gadā “saražo” 6,4 megatonnas kaitīgo izmešu(3)

Pirmo reizi viedtālruņu realizācijas apjomi ir sasnieguši vienu miljardu tālruņu gadā. Tas, protams, nozīmē iespaidīgu noslodzi mobilajiem tīkliem, taču šāds mobilo ierīču daudzums atstāj nopietnu iespaidu uz vidi un šoreiz netiek apspriests scenārijs par viedtālruņa radīto piesārņojumu pēc to izmantošanas beigām. Pētījumus, ko veikuši Juniper Research analītiķi, atklāj iespaidīgā piesārņojuma apjomu, kas tiek radīts viedtālruņu

Google Now un Siri duelī tiek noskaidrots, kurš ir labākais personālais asistents

Google Now un Siri duelī tiek noskaidrots, kurš ir labākais personālais asistents(4)

Jau esam ziņojuši, ka tagad mobilo ierīču lietotājiem palīgā dodas kāds no četriem (Google Now, Siri, Cortana vai BlackBerry Assistant) personālajiem asistentiem. Kompānijas Gene Munster analītiķi gan nesen veikuši pētījumu, lai noskaidrotu kurš no abiem populārākajiem asistentiem – Google Now vai Siri – ir labāks. Gene Munster darbinieki virtuālajiem asistentiem uzdeva 800 dažādus jautājumus, liekot tiem

Investīcijas “zaļajā” enerģijā turpina palielināties, sasniedzot 63 miljardus dolāru ceturksnī

Investīcijas “zaļajā” enerģijā turpina palielināties, sasniedzot 63 miljardus dolāru ceturksnī(0)

Valstu un privātpersonu investīcijas “zaļajā” enerģijā turpina palielinoties, radot cerības, ka jau drīzumā tiks pārspēts pirms pāris gadiem uzstādītais rekords. Kā vēsta Bloomberg sniegtā informācija, šā gada otrajā ceturksnī investīcijas “zaļajā” enerģijā ir palielinājušās par 33 procentiem, ja salīdzina ar gada pirmo ceturksni, un par 9 procentiem, ja to pretstata attiecīgajam laika periodam pirms gada.

Reklāmas izvietošana

Tehnoloģiju portāls BOOT.Lv ir vadošais šīs nozares interneta medijs Latvijā, kas katru dienu nodrošina lasītājus ar jaunākajām tehnikas, auto, spēļu un izklaides ziņām.

Portāls BOOT.Lv ir atvērts nestandarta reklāmas kampaņu risinājumiem.

Sociālie tīkli un saziņa

Populārākās sadaļas

© 2001 - 2014 BOOT.Lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšana pieļaujama tikai ar BOOT.Lv rakstisku atļauju.