KinLeaves radījis Kārlim Miķelsonam īpašu telefona dizainu v.6.o

Pamatojoties uz svētdien medijos izskanējušo informāciju par bijušā Latvenergo prezidenta Kārļa Miķelsona telefonsarunu, kurā izskan pāris dienu laikā nu jau par folkloru kļuvušais apzīmējums „seši nulle”, Latvijas tehnoloģiju dizaina uzņēmums KinLeaves izstrādājis īpašu telefona dizainu v.6.o.

 

„Domājam, ka šo dizainu labprāt iegādāsies ikviens Latvenergo klients, kam rūp Latvijas enerģētikas nākotne vai patiesība – ko nozīmē apzīmējums „seši nulle”, tādēļ visu šo nedēļu piedāvāsim jaunajam produktam īpašu cenu – 2,99 Ls. Tāpat būsim gandarīti unikālo dizainu nosūtīt bijušajam Latvenergo prezidentam bez maksas, ja vien Miķelsona kungs paziņos mums sava telefona modeli un piegādes adresi ,” skaidro KinLeaves sabiedrisko attiecību konsultants Gints Lazdiņš.

 

„Mūsuprāt apzīmējums „seši nulle” nekādā ziņā nav saistīts ar kādas personas komerciāla rakstura interesēm, bet gan ir apzīmējums Latvijas enerģētikas nākotnes modelim. Esam pārliecināti, ka ikviens Latvenergo klients, kurš savam telefonam izvēlēsies jauno dizainu, kļūs par šī enerģētikas modeļa neatņemamu sastāvdaļu – sava veida skrūvīti kopējā mehānismā, tādējādi sekmējot visas valsts un ikkatra tās pilsoņa labklājību par „seši nulle” vienībām,” informē G.Lazdiņš.

 

KinLeaves ir Latvijā tapis zīmols. Uzņēmums ražo individuāli dizainētas dekoratīvās aizsargplēves dažādām elektroierīcēm- telefoniem, portatīvajiem datoriem u.c.. Produktu klāstā ietilpst pasaulē visplašākais dažādu vinila skinu sortiments. KinLeaves produktam ir visdraudzīgākās cenas, tas ir visplānākais un tiek piegādāts pa pastu visā pasaulē bez papildus piegādes maksas. Kopējais atbalstīto iekārtu skaits šobrīd pārsniedz 120.

Citas ziņasBOOT.Lv sākumlapa

Izveidotas ekskluzīvas aligatora ādas Galaxy S5 un Gear Fit versijas

Izveidotas ekskluzīvas aligatora ādas Galaxy S5 un Gear Fit versijas(0)

Saprotams, ka tagad – pēc Galaxy S5 debijas – varam sagaidīt vairākus interesantas un aizraujošas viedtālruņa modifikācijas. Vairums no tām, visticamāk, varēs lepoties ar dārgmetālu pārklājumu vai īpaši augstvērtīgas ādas pārklājumu. Pirmo Galaxy S5 versiju šajā jomā ir sagādājusi kompānija By Atelier. Francijā bāzētais luksus izstrādājumu ražotājs ir izveidojis īpašas Galaxy S5 viedtālruņa  un Gear

Apple pamet vadošs darbinieks, kurš izstrādāja 2007. gada iPhone viedtālruni

Apple pamet vadošs darbinieks, kurš izstrādāja 2007. gada iPhone viedtālruni(1)

Apple jau tuvākajā laikā pametīs nozīmīgs kompānijas darbinieks, kurš ilgus gadus ir bijis daļa no kompānijas lēmumu pieņemšanas un spēlējis īpaši svarīgu lomu programmatūras izstrādē un oriģinālā iPhone veidošanā. Gregs Kristi ieņēma Apple Human Interface divīzijas viceprezidenta amatu un bija visnotaļ nozīmīgs kompānijas inženieris. Apple strādājis vairāk nekā divdesmit gadus un savas vīzijas ielicis gan 2007.

Pētījums atklāj viedtālruņus, kas spēj uzņemt vislabākās kvalitātes attēlus

Pētījums atklāj viedtālruņus, kas spēj uzņemt vislabākās kvalitātes attēlus(3)

DxO Labs veiktais pētījums atklāj tos viedtālruņus, kas var lepoties ar visaugstākās kvalitātes kamerām. Topa augšgalā atrodas gandrīz visi populārāko ražotāju izstrādājumi, taču šoreiz īpaši izceļas Sony un Nokia. Topa jaunais līderis ir Xperia Z2, kas debiju piedzīvoja februārī. Sony izstrādājums saņēma 79 punktus no 100 iespējamajiem, apsteidzot iepriekšējo līderi Nokia 808 PureView, kas ieguva

Atklājies, ka Google Play Store pirktākā aplikācija izveidota ar krāpniecisku mērķi

Atklājies, ka Google Play Store pirktākā aplikācija izveidota ar krāpniecisku mērķi(0)

Nav noslēpums, ka Android Play Store valda daudz lielāka brīvība nekā, piemēram, Apple piederošajā App Store, radot labvēlīgu augsni dažādiem blēžiem. Atklājies ka veikala visbiežāk pirktā aplikācija – Virus Shield – ir veidota ar mērķi, lai izkrāptu naudu. Virus Shield, tāpat kā daudzas citas aplikācijas, sola pasargāt viedtālruni no visdažādākajiem vīrusiem un, taisnību sakot, nedara

Wilson plāno izstrādāt “gudro” basketbola bumbu

Wilson plāno izstrādāt “gudro” basketbola bumbu(0)

Viedie tālruņi, viedās aproces, pulksteņi un pat viedās spuldzes. Modernās tehnoloģijas un to sniegtās iespējas arvien ciešāk iespiežas mūsu ikdienā. Sporta inventāra ražotājs Wilson uzskata, ka nu pienākusi kārta arī bumbām kļūt gudrākām. Jau šā gada nogalē Wilson, sadarbojoties ar Somijā bāzēto SportIQ, plāno laist klajā inteliģento basketbola bumbu, kas sola būtiski uzlabot treniņu procesu.

Reklāmas izvietošana

Tehnoloģiju portāls BOOT.Lv ir vadošais šīs nozares interneta medijs Latvijā, kas katru dienu nodrošina lasītājus ar jaunākajām tehnikas, auto, spēļu un izklaides ziņām.

Portāls BOOT.Lv ir atvērts nestandarta reklāmas kampaņu risinājumiem.

Sociālie tīkli un saziņa

Populārākās sadaļas

© 2001 - 2013 BOOT.Lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšana pieļaujama tikai ar BOOT.Lv rakstisku atļauju.