KinLeaves radījis Kārlim Miķelsonam īpašu telefona dizainu v.6.o

Pamatojoties uz svētdien medijos izskanējušo informāciju par bijušā Latvenergo prezidenta Kārļa Miķelsona telefonsarunu, kurā izskan pāris dienu laikā nu jau par folkloru kļuvušais apzīmējums „seši nulle”, Latvijas tehnoloģiju dizaina uzņēmums KinLeaves izstrādājis īpašu telefona dizainu v.6.o.

 

„Domājam, ka šo dizainu labprāt iegādāsies ikviens Latvenergo klients, kam rūp Latvijas enerģētikas nākotne vai patiesība – ko nozīmē apzīmējums „seši nulle”, tādēļ visu šo nedēļu piedāvāsim jaunajam produktam īpašu cenu – 2,99 Ls. Tāpat būsim gandarīti unikālo dizainu nosūtīt bijušajam Latvenergo prezidentam bez maksas, ja vien Miķelsona kungs paziņos mums sava telefona modeli un piegādes adresi ,” skaidro KinLeaves sabiedrisko attiecību konsultants Gints Lazdiņš.

 

„Mūsuprāt apzīmējums „seši nulle” nekādā ziņā nav saistīts ar kādas personas komerciāla rakstura interesēm, bet gan ir apzīmējums Latvijas enerģētikas nākotnes modelim. Esam pārliecināti, ka ikviens Latvenergo klients, kurš savam telefonam izvēlēsies jauno dizainu, kļūs par šī enerģētikas modeļa neatņemamu sastāvdaļu – sava veida skrūvīti kopējā mehānismā, tādējādi sekmējot visas valsts un ikkatra tās pilsoņa labklājību par „seši nulle” vienībām,” informē G.Lazdiņš.

 

KinLeaves ir Latvijā tapis zīmols. Uzņēmums ražo individuāli dizainētas dekoratīvās aizsargplēves dažādām elektroierīcēm- telefoniem, portatīvajiem datoriem u.c.. Produktu klāstā ietilpst pasaulē visplašākais dažādu vinila skinu sortiments. KinLeaves produktam ir visdraudzīgākās cenas, tas ir visplānākais un tiek piegādāts pa pastu visā pasaulē bez papildus piegādes maksas. Kopējais atbalstīto iekārtu skaits šobrīd pārsniedz 120.

Citas ziņasBOOT.Lv sākumlapa

Bose konstatē patentu pārkāpumus un iesūdz tiesā Apple īpašumā esošo Beats

Bose konstatē patentu pārkāpumus un iesūdz tiesā Apple īpašumā esošo Beats(0)

Ja patentu cīņas visbiežāk noris starp viedtālruņu ražotājiem, tad tagad jauns tiesas process uzsākts starp diviem austiņu un skaņas risinājumu ražotājiem – Bose Corporation un Beats Electronics. Bose ir iesūdzējis tiesā kompāniju Beats (jau drīzumā oficiāli nonāks Apple īpašumā) par patentu pārkāpumiem, kas attiecas uz skaņu izolējošām austiņām. Kompānijas pārstāvji norāda, ka Beats šādi ignorē

Infografika: Marsa zonde Opportunity uzstāda jaunu pasaules rekordu

Infografika: Marsa zonde Opportunity uzstāda jaunu pasaules rekordu(2)

Marsa izpētes zonde Opportunity ir uzstādījusi jaunu pasaules rekordu, nobraucot vislielāko attālumu ārpus zemes robežām, vēsta Nacionālās aeronautikas un kosmosa administrācijas (NASA) paziņojums pirmdien. Opportunity zonde ir nobraukusi 40,25 kilometrus, pārspējot Padomju Savienības izstrādāto Lunohod 2, kas 1973. gadā uz Mēness nobrauca 39 kilometrus. Rekorda uzstādīšana notika brīdī, kad braucamrīks veica aptuveni 157 pēdas (nepilni

Samsung iesaistīts divos jaunos viedtālruņu aizdegšanās gadījumos, HTC izmanto situāciju

Samsung iesaistīts divos jaunos viedtālruņu aizdegšanās gadījumos, HTC izmanto situāciju(2)

Gadījumi, kad viedtālruņu baterija eksplodē vai aizdegas nav nekas jauns, taču pēdējā mēneša laikā ir parādījušies divi jauni gadījumi, kuros ir iesaistīta viena un tā pati ierīce – Galaxy S4. Interesantākais, ka HTC nav vilcinājies izmantot Samsung nepatīkamo stāvokli, lai atgādinātu par sevi un One M8 flagmani. Pirmais gadījums noticis dažas dienas atpakaļ Teksasas štatā.

Microsoft izveido pirmo “organisko bateriju” un uzlādē Lumia 930 viedtālruni

Microsoft izveido pirmo “organisko bateriju” un uzlādē Lumia 930 viedtālruni(4)

Ja šajā darba nedēļā vēstījām, ka viedtālruņu lādēšana gadā saražo vairāk nekā 6 megatonnas kaitīgo izmešu, tad tagad gluži vai īstajā brīdī ticis izveidots Microsoft eksperiments, kurā Lumia 930 viedtālrunis tiek uzlādēts, izmantojot “kartupeļu bateriju”. Šajā gadījumā kartupeļa vāji skābā vide (aptuveni pH 5) nodrošina reakciju ar cinkotām naglām, radot elektronu plūsmu jeb elektroenerģiju. Tiesa,

Neoficiāli: Google iegādāsies spēļu straumēšanas servisu Twitch

Neoficiāli: Google iegādāsies spēļu straumēšanas servisu Twitch(4)

Google jau ilgāku laiku tērē iespaidīgas naudas summas, lai savā īpašumā iegūtu gan vērtīgus “start-up” uzņēmumus, gan tādus, kas jau labi zināmi sabiedrībā. Jaunākā informācija vēsta, ka Google veic sarunas par vēl viena uzņēmuma iegādi. Šoreiz runa ir par tiešsaistes spēļu servisu Twitch. Tas tika dibināts pirms trīs gadiem 2011. gada jūnijā. Un jau tagad

Reklāmas izvietošana

Tehnoloģiju portāls BOOT.Lv ir vadošais šīs nozares interneta medijs Latvijā, kas katru dienu nodrošina lasītājus ar jaunākajām tehnikas, auto, spēļu un izklaides ziņām.

Portāls BOOT.Lv ir atvērts nestandarta reklāmas kampaņu risinājumiem.

Sociālie tīkli un saziņa

Populārākās sadaļas

© 2001 - 2014 BOOT.Lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšana pieļaujama tikai ar BOOT.Lv rakstisku atļauju.