BOOT.Lv konkurss sadarbībā ar Brother, iegūsti savā īpašumā Brother DCP-J125 multifunkcionālo iekārtu

Kādu dienu nolēmām veikt testu, lai noskaidrotu, cik lapaspuses iespējams izprintēt ar Brother MFC-J5910DW multifunkcionālo iekārtu un vienu īpaši ietilpīgo melnās tintes kārtridžu - LC-1280XL BK, kurš pieejams par aptuveni 21 latu. Testa gaitā atkārtoti printējām šo dokumentu.

Lai piedalītos BOOT.Lv un Brother kopīgi rīkotajā konkursā, tev jāatbild uz pavisam vienkāršu jautājumu – cik izdrukas tika veiktas, līdz kārtridžs bija tukšs? Klikšķini šeit un ievadi savu atbildi, vārdu un uzvārdu, telefona numuru un e-pastu.

Uzvarētājs būs tas, kurš pirmais būs iesūtījis precīzu pareizo atbildi, ja nevienam neizdosies atminēt, tad laimīgais būs tas, kurš pēc iespējas ātrāk un ar mazāku kļūdu būs sniedzis atbildi. Atbildes pieņemam divas nedēļas, tas ir, līdz 21. maija plkst. 14:00. Balva – Brother DCP-J125 multifunkcionālā iekārtā. Katrs dalībnieks var izteikt tikai vienu minējumu!

Mazs ieskats testa gaitā:

Citas ziņasBOOT.Lv sākumlapa

BOOT.Lv konkurss sadarbībā ar Lexmark, balvā dāvanu karte Ls 35 vērtībā no EKOSHOP
Piedalies EKOSHOP un Likes.lv akcijā un iegūsti savā īpašumā daudzfunkcionālo Epson L355 printeri

Piedalies EKOSHOP un Likes.lv akcijā un iegūsti savā īpašumā daudzfunkcionālo Epson L355 printeri(0)

Veikals EKOSHOP, sadarbībā ar Likes.lv rīko akciju, kurā iespējams bez maksas iegūt savā īpašumā Epson L355 tintes daudzfunkciju printeri. Izlozē iespējams piedalīties bez maksas, starp visiem dalībniekiem tiks izspēlēts viens Epson L355 tintes daudzfunkciju printeris, kurš prot kā drukāt, tā arī skenēt un kopēt. Reģistrējoties www.ekoshop.lv lapā pirmais saņemsi jaunāko informāciju un reģistrētiem lietotājiem ir zemākas cenas!

BOOT.Lv un Lexmark konkursa izloze

BOOT.Lv un Lexmark konkursa izloze(0)

Pirms kāda laika noslēdzās BOOT.Lv un Lexmark konkurss, kurā vienam laimīgajam, pareizi atbildot uz četriem jautājumiem, izlozes kārtībā, iespējams savā īpašumā iegūt dāvanu karti Ls 35 vērtībā no veikala Ekoshop.  Piedāvājam noskatīties izlozes video:

BOOT.Lv konkurss sadarbībā ar Lexmark, balvā Ls 35 dāvanu karte no EKOSHOP
BOOT.Lv konkurss sadarbībā ar Hostnet, piedalies un laimē 1 TB ārējo cieto disku!

Reklāmas izvietošana

Tehnoloģiju portāls BOOT.Lv ir vadošais šīs nozares interneta medijs Latvijā, kas katru dienu nodrošina lasītājus ar jaunākajām tehnikas, auto, spēļu un izklaides ziņām.

Portāls BOOT.Lv ir atvērts nestandarta reklāmas kampaņu risinājumiem.

Sociālie tīkli un saziņa

Populārākās sadaļas

© 2001 - 2014 BOOT.Lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšana pieļaujama tikai ar BOOT.Lv rakstisku atļauju.