Saprotams, ka piesātinātajā informācijas telpā izcelties ar produktu reklāmu paliek arvien grūtāk. Šoreiz gan LG tas ir izdevies un kompānija ne tikai izveidojusi vēl neredzētu reklāmu, bet arī uzstādījusi jaunu Ginesa pasaules rekordu.

Runa ir pār kādu LG G3 viedtālruņa reklāmu, kas uzstādīta pie ceļa, kas ved uz Rijādas (Saūda Arābija) internacionālo lidostu.

Garāmbraucējiem šo reklāmu nepamanīt būs visai grūti, jo tā ir 240 metrus gara un 12 metrus augsta, kopumā aizņemot 2,9 tūkstošus kvadrātmetru. LG norāda, ka reklāmas izveides laikā tika patērēts 1,8 tūkstoši tonnu dzelzs materiāla.

lg huge ad

Taču kompānija uzskata, ka šie ieguldījumi atmaksāsies. Vispirms jau ir pievērsta ievērojama uzmanība, jo šī reklāma lepojas ar Ginesa pasaules rekordu kā pasaulē lielāka reklāma. Turklāt LG ir aprēķinājis, ka reklāmu ieraudzīs 20 miljoni cilvēku, kas katru gadu dosies uz lidostu pa šo ceļu. Rezultātā, pēc kompānijas aprēķiniem, reklāma LG budžetā ienesīs aptuveni 25 miljonus ASV dolāru.

lg hude ad 2

Saistītās tēmas: lgpasaules rekords

Komentāri 4

Leave a Reply

 • Logs
  September 24, 2014, 18:49

  Vienlaikus gan gribu arī uzslavēt LG par lietotājam nomaināmas baterijas un Micro SD kartes pieslēgvietas iekļaušanas savos vadošajos produktos. Malači! Jācer, ka neskatoties uz Googles nepatiku pret šīm lietām, ražotāji turpinās ņemt vērā lietotāju ērtības.

 • Frants
  September 22, 2014, 10:38

  Logs – viņam jau arī ir 5,4 collu ekrāns, cik tad Tu domāji …

  • Logs
   September 24, 2014, 18:38

   @ Frants: LG G3 ir 5,5 collu ekrāns. It kā varētu šķist nebūtiska atšķirība, bet divu iemeslu dēļ tā tomēr ir nozīmīga:

   1) ņemot vērā, cik ļoti pašreizējās komponentes cīnās ar to neadekvāti lielo pikseļu daudzumu, katrs mazumiņš, kas atslogotu un liktu mazāk karst visām komponentēm, dotu savu ieguldījumu,

   2) pašreizējais izmērs pat ar visām šaurajām malām padara G3 uzkrītoši lielu un neērtu. Nu ja jau LG tik ļoti grib uz papīra pārspēt savu G2 modeli, var jau piemest vēl max 0,2 collas tā diagonālei, bet nu apmēram pie tāda izmēra arī beidzas ērta ierīces ietilpināšana parastās kabatās.

 • Logs
  September 21, 2014, 20:41

  Būtu labāk sabalansējuši G3 sniegumu. Vispirms – atteikties no tādas ekrāna izšķirtspējas, ko procesors un sistēma knapi var pavilkt. Ja G3 būtu tikai ar 1080p izšķirtspēju (un, vēlams, arī ar druscītiņ mazāku ekrānu – teiksim, 5.2-5.4 collas), ļoti iespējams, ka šis telefons darbībā vienkārši lidotu. Pašreiz kopējais sniegums ir nepārliecinošs, un kā var spriest, pie viegli sasniedzamām lielākām temperatūrām/noslodzēm G3 vairs netiek ar visu plūstoši galā.