Nesen rakstījām, ka Facebook piederošais Instagram serviss svinēja 500 miljonu lietotāju sasniegšanu. Atzīmējot sasniegumu, Facebook dibinātājs un vadītājs Marks Zakerbergs, publicēja attēlu, kura fonā redzams viņa darba galds.

ClfR1BDUsAEMBm2.jpg-large-2

Kā izrādās, tad Zakerbergs lieto Macbook Pro klēpjdatoru. Zināms, ka OS X operētājsistēma ir drošāka pret vīrusiem un dažādiem uzbrukumiem, jo lielākoties ļaundari fokusējas uz Windows sistēmām, kurām ir lielāka lietotāju bāze. Papildus drošībai Zakerbergs datora tīmekļkameru, kā arī mikrofona pieslēgvietu aizlīmējis ar līmlentes gabaliņiem, tāpat arī līmlente daļēji nosedz kreiso skaļruņa režģi, zem kuras paslēpts klēpjdatora iebūvētais skaļrunis.

Tā kā Marks Zakerbergs ir ļoti ietekmīga persona, tad šāda piesardzība ir tikai apsveicama, pat ja pirmajā brīdī gribās pasmaidīt.

Komentāri 6

Leave a Reply

 • geek
  June 23, 2016, 19:19

  Mikrofona nosegšana netraucē ierakstīt skaņu. MacBook ir aprīkots ar ļoti jūtīgu mikrofonu. Ja jau tik ļoti grib saglabāt privātumu, tad mikrofonu vajag fiziski atvienot no sistēmas.

 • njaa
  June 23, 2016, 13:52

  interesanti kādā jēga līmēt kameru ciet, ja atstāj mikrofonu ieslēgtu un tā var par tevi savākt daudz vairāk kompromitējoša materiāla kā no sūda video bildes ?

 • smaragds
  June 23, 2016, 11:06

  kursh vispaar ir teicis, ka taa ir vinja darba vieta?? Kaads uzprasiija foto un viss.. No makgaivera jau arii ne smakas jaa :)

 • Man arī bija kādreiz bail no cam
  June 23, 2016, 05:08

  Un jau otrais raksts 2 ned laikā brutāl pārkopēts no apollo, delfi vai tvnet, neatceros kurš no kura.

 • Man arī bija kādreiz bail no cam
  June 23, 2016, 05:07

  Man ace švaka vai arī es tur nevar tā ar garantiju saskatīt to makgaivereni!?

 • smaragds
  June 23, 2016, 00:43

  naakamo rakstu vareetu uztaisiit par to kaadu tualetes papiiru vinjsh lieto.. )