Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Microsoft ir oficiāli paziņojis, ka jau tuvāko nedēļu laikā notiks kompānijas viedtālruņu un planšetdatoru zīmola maiņa. Tā rezultātā ierastais “Nokia” nosaukums vairs nebūs atrodams uz ierīcēm.

Kaut arī pirmās spekulācijas par iespējamo zīmolu maiņu izskanēja jau šā gada pirmajā pusē, tikai tagad kompānija sākusi rīkoties. Pirmais indikators bija Lumia produktu lapas izveidošana Microsoft mājaslapā, taču tagad kompānija tehnoloģiju vietnei The Verge apstiprinājusi, ka jau tuvāko nedēļu laikā notiks zīmola maiņa, kuras rezultātā “Nokia” nosaukumu aizstās “Microsoft Lumia”.

Pirmā valsts, kur zīmola maiņa tiks īstenota būs Francija un visuzskatāmāk tas būs redzams dažādu sociālo tīklu kontu nosaukumos.

Tiesa, fakts, ka Microsoft izlēmis atteikties no Nokia vārda izmantošanas savos produktos, nenozīmē, ka nosaukums “Nokia” aiziet nebūtībā. Kompānija Nokia (kompānijas daļa, kas darījuma rezultātā nenonāca Microsoft īpašumā) vēl joprojām eksistē kā atsevišķs uzņēmums un koncentrē savu uzmanību uz interneta infrastruktūras un karšu risinājumu izstrādi.

nokia-lumia-630-official-01-578x345

Saistītās tēmas: microsoftnokia

Izsaki savu viedokli