Microsoft pirms neilga laika paziņoja, ka iespaidīgs apjoms Windows Store aplikāciju satur maldinoša rakstura nosaukumus, aprakstus un pat ikonas. Tas viss, protams, nenāk par labu aplikāciju veikalu izmantotājiem. Pēc šī paziņojuma sekojusi arī Microsoft rīcība – pamatīga aplikāciju veikala “tīrīšana”.

Microsoft jau tagad ir “iztīrījis” aplikāciju veikala katalogu no vairāk nekā 1500 aplikācijām, kas saturējušas maldinošu nosaukumu un/vai aprakstu. Tiesa, ar to rīcība nebeidzas un Microsoft ir ieviesis stingrākus noteikumus, lai turpmāk lietotāji netiktu maldināti.

Piedāvātu aplikāciju un servisa kvalitāti plānots uzlabot ar jauniem noteikumiem, kuru skaitā ir prasības, kas nosaka, ka aplikācijas nosaukumam ir skaidri jāatspoguļo tās pielietojums. Tāpat aplikācijas ikona vai kategorijas piederība nedrīkst maldināt lietotāju.

Jaunās prasības ieviestas ne tikai Windows Store aplikāciju veikalā, bet arī Windows Phone Store.

windows-store

Saistītās tēmas: aplikācijasmicrosoft

Komentāri 9

Leave a Reply

 • Laps
  August 31, 2014, 08:47

  Tieši šā iemesla pēc nopirku sev WP, nevis android, jo tur ir miljards nevajadzīgu aplikāciju.

 • browseris
  August 30, 2014, 03:16

  Nu prottams google store ir izvele kuras nebūs iekš windows, taspats kas aiziet uz veikalu vai ir liela maizes izvele vai grauz sakaltušu:)

 • zhuupa
  August 29, 2014, 13:15

  nav slikti, par parasto veikalu nezinu, bet wp8 bodītē jau sāka veidoties bardaks, vilka jau uz android šausmām….

  • Banāls
   September 2, 2014, 10:15

   Nevis vilka uz android, bet bija krietni švakāk par android. Kloni ir viens, bet wp8 veikalā jau varēja nopirkt tādas lietas kā vlc feikus pa $9, kurus atverot parādās saite uz vlc izstrādātāju lapu. Tie feiki gan ir sīkums. Īstā wp problēma ir aplikāciju nepieejamība.

  • browseris
   August 29, 2014, 18:40

   nekadu shausmu nav android, android ir viss kas vajadzigs un nevajadzigs par parem turpreti windowsa shopa trukst viskautkaa

   • ipris
    August 29, 2014, 19:46

    P.S. Tur tika arī uzrādītas tikai ar manu Xperia Tablet Z saderīgās aplikācijas, tā kā, cik reāli dzīvē ir, nav ne jausmas. Tas arī bija pāris mēnešus atpakaļ.

    Tā kā cepums Microsoft, ka viņi vismaz kaut ko dara lietas labā, ne tikai lielās ar milzīgo aplikāciju un spama apjomu veikalā.

    • Ph
     August 30, 2014, 15:45

     Sūdzēties par izvēles iespējām ir aprobežotības galējā pakāpe. Pietrūkst smadzeners, lai izvēlētos to, ko tev vaja?

     • ipris
      August 30, 2014, 21:04

      Izlasi vēlreiz. Es nesūdzos par izvēles brīvību. Tas ir labi, ka ir no kā izvēlēties, bet pāri pa 200 vienādiem kloniem īsti nav izvēles brīvība. Tas tā pat, kā aiziet uz RIMI, stāvēt pie desu plaukta, un nevarēt izvēlēties, kuru no Rakveres cīsiņu pakām ņemt, to ko ražojis Rīgas miesnieks, vai to kur pelējums, vai tos, kur uz pakas uzzīmēts rakveres cīsiņš, bet iekšā loceklis.

   • ipris
    August 29, 2014, 19:43

    browseri, lietoju gan Android planšeti, gan WP telefonu, un vinreiz saskaitīju iekš PlayStore Flappy Bird klonus… 243… Tiešām, nekādu šausmu… Otrs bija Threes un 2048 kloni.. ~230. Tā kā īpaši nepārdzīvoju, ka nevaru uz sava WP sakačāt 243 vienādas, bezjēdzīgas, lētas kopijas.