Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Skaidrs, ka līdz ar moderno tehnoloģiju sniegtajām iespējām, lietotājos dzimst dažādi dīvaini paradumi un pat novirzes. Pirms laika kādai sievietei ASV tika novērota pat psihoze, kuras galvenais iemesls bija atkarība no sociālajiem portāliem. Līdzīgi arī atkarība no viedtālruņa un nepārtraukta nepieciešamība pēc tā nav nekas veselīgs.

Tieši tāpēc, lai iedvestu sirdsmieru cilvēkiem, kas nevar iztikt bez viedtālruņa rokā, vai pārlieku atkarīgajiem ļautu lēnām tikt vaļā no ieraduma, ir izveidots tālrunis, kas patiesībā nav tālrunis. Visticamāk, ka noPhone izstrādātāji ir centušies pievērst uzmanību problēmai vai arī vienkārši pasmieties par tiem, kurus viedo ierīču laikmets ietekmējis visnelāgāk.

noPhone

noPhone ir viedtālruņa formas izstrādājums. Idejas autori slavē savu veikumu, norādot, ka to nav nepieciešams uzlādēt vai pieslēgt vadiem. Tāpat šis izstrādājums, kas atgādina tālruņa maketu, netraucēs neīstajā brīdī. Turklāt tas ir ūdens, smilšu un putekļu izturīgs.

noPhone ir pilnvērtīga viedtālruņa izmērā un arī sver tikpat. Tādēļ, ja telefona izmēra lieta tavā kabatā ļaus saglabāt mieru brīžos, kad viedtālrunis nevar būt klāt, tad šis izstrādājums ir paredzēts tieši tev.

closup-2

Saistītās tēmas: interesantitelefons

Izsaki savu viedokli