Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Saprotams, ka mūsdienās dzīvo organismu daudzveidība ir prātam neaptverama, taču aizvēsturē dzīvās radības bijušas vēl neparastākas un vēl savādākas, liecina dažādi arheoloģiskie atradumi. Tagad zinātnieki informē, ka, iespējams, atraduši pašu neglītāko dinozauru.

Lai arī arheoloģiskie pierādījumi par dinozauru eksistenci atklāj visdažādākās būtnes, zinātnieki ir pārliecināti, ka tieši tagad viņiem izdevies identificēt radību, kas, domājams, ir bijusi visneglītākā no visām.

Tās nosaukums ir Deinocheirus mirificus (no Grieķu val. – briesmīga roka). Dienvidkorejas Zemes zinātnes un minerālu resursu institūta darbinieki, izmantojot jaunāko tehnoloģiju, spējuši radīt konkrētu priekšstatu tam, kā šī radība izskatījusies un kā tā pārvietojusies.

ornithomimosaurs1014

Lai arī izskats, protams, nav vērtējams viennozīmīgi, taču pat pētījuma vadošais paleontologs norāda, ka šis dinozaurs izskata ziņā ir viens no visdīvainākajiem.

Radība, kas sasniedza 11 metru garumu, pārvietojās uz divām visai neglītām pēdām, tai bija milzīgs kupris un divas 2,5 metrus garas rokas.

Interesanti, ka pirmie pierādījumi šīs radības eksistencei tika izrakti jau pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados, taču toreiz zinātniekiem izdevās atrast tikai dzīvnieka rokas. Tagad paleontologu rīcībā ir divi šī dinozaura skeleti, kas kopā sniedz precīzu priekšstatu par dzīvnieku.

Saistītās tēmas: interesantiZinātne

Izsaki savu viedokli