Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Nvidia pirms neilga laika laida klajā Tegra K1 procesoru, kas, kā pati kompānija vēsta, ir jaudīgākais mobilais procesors. Samsung gan uzskata citādāk, tādēļ apšauba Nvidia izteikumus, iesūdzot kompāniju tiesā.

Būtībā Samsung uzskata, ka kompānija Nvidia ir safabricējusi ātrdarbības testu rezultātus, kas norāda, ka Tegra K1 mobilais procesors ir ātrākais pasaulē. Samsung ne tikai nepiekrīt izteiktajam apgalvojumam, bet arī uzskata, ka patiesībā visātrākais mobilais procesors ir viņu ražotais Exynos 5433.

Samsung iesūdzējis Nvidia tiesā apsūdzot kompāniju ne tikai par nepatiesu reklāmu, bet arī par sešu patentu pārkāpumiem. Tikmēr Nvidia pietuvinātais Velocitu Micro ir iesūdzēts tiesā par diviem patentu pārkāpumiem.

Jāatzīmē, ka pirms neilga laika Nvidia iesūdzēja tiesā Samsung un Qualcomm, apsūdzot abas kompānijas par septiņu patentu pārkāpumiem. Jāatzīmē, ka tā bija pirmā reize kompānijas 21 gada ilgajā vēsturē, kad tika izvirzītas pretenzijas pret citām kompānijām saistībā ar patentu pārkāpumiem.

Komentējot Samsung veiktos soļus, Nvidia pārstāvji norāda, ka nav pārsteigti un šāds notikumu pavērsiens bija sagaidāms. Kompānijas pārstāvji vēsta, ka uzņēmums ir pārliecināts, ka šis patentu karš būs daudz problemātiskāks tieši Samsung ierakumos. Vienlaikus gan Nvidia mājas lapā ir parādījusies precizējoša informācija par Tegra K1 un Exynos 5433 procesoru ātrdarbības testu apstākļiem.

LargeShannonSlide

Saistītās tēmas: nvidiasamsungtiesas prāvas

Izsaki savu viedokli