Latvijā ir uzsākusi darbību vismodernākā un ātrākā restorānu galdiņu rezervēšanas sistēma GetTable.lv. Jaunais uzsācējuzņēmums nodrošinās lietotājiem iespēju tiešsaistē bez maksas rezervēt galdiņus labākajos restorānos visā Latvijā, saņemot rezervēšanas apstiprinājumu dažās minūtēs.

Latvijas iedzīvotāju sabiedriskās domas aptauja* atklāja, ka piektā daļa (20,4%) restorānu, kafejnīcu vai bāru apmeklētāju ir saskārušies ar situāciju, kad iestādē, kuru viņi vēlas apmeklēt, nav brīvu galdiņu. Turklāt daudziem apmeklētājiem (11%) ir bijis jāgaida rindā, lai saņemtu vietu pie galdiņa. Daži pat ir nonākuši situācijā, kad iepriekš rezervētais galdiņš kļūdas dēļ ir atdots citiem apmeklētājiem. Ir bijuši arī gadījumi, kad respondenti netika ielaisti restorānā bez iepriekšējas rezervēšanas.

«Vidēji Latvijas iedzīvotāji apmeklē restorānus, kafejnīcas un bārus vairākas reizes mēnesī*, taču atšķirībā no rietumeiropiešiem viņi nerezervē galdiņu iepriekš. Šādu paradumu var izskaidrot ar iedzīvotāju pārliecību, ka viņu iecienītajās vietās vienmēr ir brīvas vietas. Tomēr aptauja parādīja, ka, neraugoties uz šādu pārliecību, iedzīvotāji arvien biežāk saskaras ar iepriekš aprakstītajām situācijām,» paskaidro pakalpojuma GetTable.lv līdzīpašnieks Aleksandrs Ahmetovs, piebilstot, ka līdzīgi tiešsaistes rezervēšanas pakalpojumi ir ļoti izplatīti Rietumeiropas valstīs, kur tie ir ļoti pieprasīti un populāri gan šo valstu vietējo iedzīvotāju, gan tūristu un viesu vidū.

Lielākā daļa aptaujāto Latvijas iedzīvotāju (52%) rezervē galdiņu pa restorāna tālruni, tomēr daudzi respondenti ir norādījuši, ka viņiem būtu daudz ērtāk izmantot vienotu rezervēšanas sistēmu. GetTable.lv un līdzīgi tiešsaistes pakalpojumi ievērojami vienkāršo galdiņa pasūtīšanas procesu, novēršot iespēju, ka tas tiks atdots citiem viesiem vai būs jāgaida rindā, lai apmeklētu izvēlēto vietu.

«Dažu pēdējo gadu laikā restorānu un viesnīcu apmeklētāju paradumi ir būtiski mainījušies. Iedzīvotāji atrodas nemitīgā kustībā, dažkārt darot vairākus darbus vienlaikus. Mūsdienu tehnoloģijas nāk mums talkā, radot pieejamus un ērtus pakalpojumus ikdienas lietošanai. Svarīgi, ka tie taupa laiku un vienkāršo rezervēšanas procesu,» saka Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas izpilddirektore Santa Graikste.

Gettable.lv

Komentāri 13

Leave a Reply

 • Andron MacBeton
  March 30, 2015, 19:00

  Pilnīgi banāla ideja. Tos restorānu īpašniekus, tehnofobus, pat nevar pierunāt uz normālu kases aparātu ar printeri virtuvei un bāram, kur nu vel piedalīties kautkādā šitādā?
  Tie knauzeri takš vispār nesaprot neko no restorāniem. Prikiņ klauniem restorāna bārā Lāčplēša vai Aldara alus :-D
  Kā tu tādam pajolam iestāstīsi ka vajag piedalīties kaukādā getablje.lv ? :-D

 • Maaris
  March 26, 2015, 17:24

  Pa visu Rīgu 56 Restorāni (Vecrīgā), un tikai 1 pārdaugavā :D

 • -> uldis
  March 12, 2015, 20:16

  pilnīgi piekrītu uldim

 • uldis
  March 12, 2015, 14:15

  Jau vairākus gadus darbojas rezervegaldinu.lv.Ar ko get table atšķirsies?

  • 404
   March 12, 2015, 20:48

   Atšķiras ar to, ka “get table” nopirka rakstiņu “tehnoloģiju portālā” boot

  • -> uldis
   March 12, 2015, 20:16

   piekrītu tev

 • Bils
  March 11, 2015, 21:49

  Tikai Rīgā? Jūrmalā u.c. pilsētās jau nav restūžu… ;)

 • il
  March 11, 2015, 18:40

  kkada hujina,gan jau kads ntos tukstosus izdevis lai tadu kaci uztaisitu, a tolka nekada ta

 • k
  March 11, 2015, 12:29

  piereģistrēs galdiņu, neatnāks un līdz ar to citi paliek bešā. Tad jau labāk pa vecam un viss!

 • ...
  March 11, 2015, 12:16

  normāli restorāni tur nav.. lapa pati nesmuka

 • nn
  March 11, 2015, 11:40

  nebūs vis

 • N
  March 11, 2015, 11:38

  Šis būs lielisks projekts