Roamer komanda, zemo izmaksu aplikācija zvaniem no ārzemēm, piedāvā iespēju pa pastu uz mājām pasūtīt ārvalstu SIM kartes.  Šobrīd pakalpojums ir pieejams visu valstu lietotājiem.

Jāatzīmē, ka Roamer ir latviešu izstrādāta aplikācija, kas piedāvā iespēju par zemiem tarifiem un ar interneta pieslēgumu, kā arī pilnībā bez tā zvanīt uz un no ārzemēm. Unikālais Roamer risinājums ir jūsu pamata numura saglabāšana, nomainot SIM karti. Aplikācija ir pieejama iPhone un Android viedtālruņos un planšetdatoros, ieskaitot iPad, un tā strādā ar jebkurām SIM kartēm.

Tagad jebkurš interneta vai Roamer aplikācijas lietotājs var papildus iegādāties priekšapmaksas SIM karti vēl pirms brauciena uz ārzemēm. Pēc pasūtījuma noformēšanas mobilā karte tiek piegādāta pasūtītājam 10-15 dienu laikā jebkurā pasaules vietā. Apmaksa tiek veikta caur Paypal vai ar Visa, MasterCard maksājumu kartēm. Lietotājam pirms tam jāaizpilda anketa, norādot piegādes adresi.

Zīmīgi, ka Roamer šis ir papildus, nevis pamata pakalpojums, tapēc SIM kartes sākuma paketes un papildinājumu cena nepārsniedz vietējās cenas norādītajā valstī. Pat piegāde ir bez maksas. „Mēs turam cenu pašas SIM kartes un pārsūtīšanas izmaksu līmenī. Mums ir svarīgi, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu izbaudīt ārzemēs vietējās SIM kartes priekšrocības, un tas nozīmē 3G/4G internetu par vietējām cenām un ienākošos un izejošos zvanus caur Roamer ar savu numuru”, saka Nik Ustinovs, Roamer izpilddirektors.

Šobrīd Roamer „ORDER SIM” ir pieejamas vairāk kā 40 pasaules valstu mobilo sakaru operatoru SIM kartes: ASV, Ķīnas, Taizemes, Krievijas, Ukrainas, Grieķijas, Vācijas, Francijas, Spānijas, Maķedonijas, Ukrainas, Itālijas utt. Šis saraksts pastāvīgi paplašinās. Vietnē jebkurš lietotājs var izteikt vēlmi, kādās valstīs viņš vēl vēlētos iegādāties SIM karti. Šie viedokļi noteikti tiek ņemti vērā, pievienojot jaunus paplašināšanās virzienus.

„Mūsu mērķis – aptvert lielāko daļu pasaules valstu, kas populāras ceļotāju vidū, un šobrīd mēs izvēlamies prioritārās no tām. Vedam sarunas ar operatoriem, izplatītājiem, kurjeriem. Katrā valstī ir atsevišķi nosacījumi, dažādas prasības”, skaidro Nik Ustinovs.

sim-shop-01

Komentāri 9

Leave a Reply

 • Asw
  January 8, 2015, 07:14

  Pirms doties uz ASV silti iesaku Laicīgi ! paķert to Roamer SIM karti, jo AsV nopirkt un pieregistret SIM aizņem daudz laika un var sanākt dārgāk beigās. Asv nelieto SIM kartes telefonos, tāpēc to iegādes iespējas ir ierobežotas
  Tikko bijām,pakalpojums rullē! Knapināties ar wifi ķerstīšanu vai maksāt EUR 9,99€ par 1MB neuzrunāja, bet internets telefonā noder (navigācija,booking.com, google etc)

 • Edmunds
  December 16, 2014, 10:26

  Tur nav ārvalstu simkartes, tikai viena operatora piedāvājums visām valstīm

 • as
  December 15, 2014, 05:21

  Dīvaini, ka Roamer cena SIM kartei, ko var pasūtīt uz mājām LV, ir lētāka kā pie paša SIM turētāja online bodē!

 • Als
  December 11, 2014, 21:39

  Malači, es noteikti izmantošu šo servisu:)

 • Tas pats Jānis
  December 11, 2014, 20:37

  Pakalpojums nav pieejems aptrakušās Krievijas un okupētās Krimas viesiem.
  Paldies Putleram!

 • Tante Marina
  December 11, 2014, 17:35

  Aha man lētāk lietot lmt internetu ārzemēs nekā maksāt fuking 20 euro par kautkādu sūdu kur vel + man vaidzēs maksāt par internetu un zvaniem uz 24h pa eirikam un diviem

  • Māris
   December 12, 2014, 09:29

   Nu tiem no ASV, Norvēģijas tie 20 eiro ir kaķim zem astes un viņiem tas sanāks daudz reiz lētāk, jo noteikti pļāpās kā traki

 • User
  December 11, 2014, 14:07

  A kur var redzēt kāds tarifs būs zvaniem no šīs kartes ārzemēs uz Latviju? Piemēram, izvēloties ASV redzu divus karšu variantu viena ar 1GB datu plānu, otra ar 2GB ar bezmaksas zvaniem uz ASV, bet kā ar zvaniem uz LV?

  • User
   December 11, 2014, 14:12

   Ā, ja pareizi sapratu tad 3.8 centi minūtē… a cik tad ir pieejams kredītlimits? visi 25 vai 30€?