Mobilo sakaru operators “Tele2” šodien paziņo, ka piedāvās tirdzniecībā “iPhone SE” – vissjaudīgāko telefonu ar četru collu displeju – no šā gada 6. aprīļa. “iPhone SE” veiktspējas ziņā ir “iPhone 6s” līmenī. Tam ir pircēju iecienītais kompaktais alumīnija dizains un lielisks četru collu “Retina” displejs, kā arī četras greznas metāla sānu apmales, tajā skaitā rožainā zelta krāsā. “iPhone SE” ir lieliska veiktspēja, ko nodrošina uzlabotā 64 bitu A9 mikroshēma, ilgāks baterijas darbības laiks, kameras inovācijas, tostarp 12 megapikseļu iSight kamera, iespēja uzņemt kustīgos “Live Photos” un pat 4K izšķirtspējas video, kā arī “Touch ID” funkcionalitāte ar “Apple Pay”. Visas šīs funkcijas nosaka to, ka “iPhone SE” ir ideāls telefons ikvienam, kurš vēlas mazāka izmēra telefonu.

Screen Shot 2016-03-30 at 09.43.46

“Izcils klientu serviss ir mūsu prioritāte, tāpēc esmu gandarīts, ka “Tele2” ir kļuvis par “Apple” oficiālo produkcijas izplatītāju Latvijā! Tas ļaus mums ikviena operatora klientam piedāvāt “Apple” ierīces ar servisu, garantiju un “Tele2” tīklam atbilstošiem iestatījumiem. Pirms sadarbības līguma noslēgšanas “Apple” testēja “Tele2” tīklā jaunākos “Apple” viedtelefonu modeļus, kuri tika pilnībā salāgoti ar mūsu tīkla parametriem, nodrošinot izcilu pieredzi mobilo pakalpojumu lietošanā. Oficiālā partnerība ar “Apple” arī nozīmē to, ka “Tele2” klienti var būt droši, ka “Apple”, izstrādājot programmatūru savām jaunajām ierīcēm, jau būs uzstādījis savās ierīcēs nepieciešamos “Tele2” tīkla parametrus, tādējādi sniedzot pilnvērtīgu savietojamību ar mūsu moderno tīklu,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

“Mūsu klienti ir iecienījuši “iPhone”, un tie ir vieni no pārdotākajiem telefoniem Latvijā. Kopējais “iPhone” skaits “Tele2” tīklā drīz sasniegs jau 60 tūkstošus. Arī par jauno “iPhone SE” mūsu klienti ir izrādījuši lielu interesi, un paredzu, ka pirmajā nedēļā pieprasījums varētu pārsniegt piedāvājumu,” piebilst V.Vancovičs.

Jauno “iPhone SE” varēs iegādāties “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klienti, kā arī pārējo operatoru klienti “Tele2” Centros visā Latvijā un “Tele2” internetveikalā www.tele2.lv ar bezmaksas piegādi visā valsts teritorijā. “Tele2 Bizness” klienti var iegādāties “iPhone SE”, sazinoties ar savu klientu menedžeri vai ierodoties “Tele2 Bizness” Centrā Rīgā, Mūkusalas ielā 42. Papildu informācija par “iPhone SE” iegādi un cenu ir pieejama: www.tele2.lv. Papildu informācija par “iPhone” ir pieejama: www.apple.com/iphone.

Komentāri 8

Leave a Reply

 • Pilsonis
  April 22, 2016, 12:47

  Būtu labi, ja viņi pat pārdotu viņus, pagājis mēnesis un viņi atļāvušies pārdot kādus 10 iphone se.

 • sarkanaodze
  April 13, 2016, 23:00

  nemaniju apple majas lapā tele2 vardu par oficiālo izplatītāju būšana , atkal tele2 dirš . nabadziņi aizskries sapirsksies to luzni un vaļā no T2 netiks bez soda naudas ………….

 • 6s
  April 6, 2016, 11:27

  Geek tu esi cietpauris

 • geek
  April 1, 2016, 00:46

  Šodien, gribēju nomainīt savu 5S pret SE… konstatēju, ka nav to vērts. Tas SE ir tieši tas pats 5S, tikai krietni neglītākā korpusā, tas pat nav ne ātrāks, nedz labāks – prakstiski ne ar ko neatšķiras no 5S. Nav vērts mainīt. Diemēl. Redzēs kāda būs nākamā SE versija. Varbūt tomēr būs mazliet ātrāks un tam būs kāda papildus fīča.

  • YX
   April 4, 2016, 15:09

   Papēti vēlreiz, jo te nu tev nav taisnība – SE ir tieši tādā pašā korpusā kā 5S tikai ar krietni jaudīgākiem “dzelžiem”.

   • geek
    April 4, 2016, 18:53

    Ja nespēlē spēlītes, tad bez precīziem mērinstrumentiem darbības uzlabojumus pamanīt nevar. Tāpēc es to SE nenopirku. Neredzu jēgu izsviest £224 par 5S neglītā korpusā.

 • Anonymous
  March 30, 2016, 11:22

  Un kāda būs cena?

  • trm
   March 30, 2016, 15:28

   Gan jau tikpat cik Vācijas apple store. 489eur