Lai iedzīvotājiem nebūtu vairāk jāmaksā par katru zvana minūti uz ārvalstīm, “Tele2” laiž klajā jaunumu – Starptautiskās zvanu pakas. Turpmāk iedzīvotāji var izvēlēties konkrētu minūšu apjomu par izdevīgu cenu, lai veiktu starptautiskos zvanus no Latvijas uz jebkuru Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valsti*. “Tele2” ir pirmais mobilo sakaru operators Baltijas valstīs, kas ievieš šādu inovāciju.

“Zvanu skaits no Latvijas uz ārvalstīm katru gadu būtiski pieaug – tā, piemēram šī gada pirmajā ceturksnī iedzīvotāji zvanīja uz ārvalstīm par 16% vairāk nekā pērn šajā laika periodā. Priecājamies tagad mainīt tirgu un sniegt iespēju iedzīvotājiem daudz brīvāk zvanīt uz Eiropas valstīm – “Tele2” Starptautiskās zvanu pakas ir lielisks jaunums visiem, kuriem ir radi, draugi, paziņas un biznesa partneri ārvalstīs. Mūsu aprēķini rāda, ka, piemēram, lietojot Starptautisko zvanu paku ar 30 minūtēm, iedzīvotāji varēs ietaupīt līdz pat 70%, savukārt ar Starptautisko zvanu paku ar 150 minūtēm ietaupījums sasniegs līdz pat 87%,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

“Tele2” Starptautisko zvanu pakas ir pieejamas jebkuram “Tele2” tarifu plānam par izdevīgu papildu abonēšanas maksu – 30 minūtes par 3,99 eiro, 60 minūtes par 5,99 eiro un 150 minūtes par 9,99 eiro. Izvēlēto Starptautisko zvanu paku var pieslēgt, sūtot īsziņu uz 1681 ar kodu “STE30”, “STE60” vai “STE150”. Papildu informācija: www.tele2.lv.

Klienti, kuri vēlas zvanīt uz valsti, kas nav Eiropā, vai nevēlas lietot Starptautisko zvanu paku, varēs tāpat kā līdz šim veikt starptautiskos zvanus pēc katras valsts minūtes tarifa: http://www.tele2.lv/balss-tarifi/zvani-uz-arvalstim2/

Bez Starptautiskajām zvanu pakām “Tele2” ir arī vienīgais mobilo sakaru operators, kas piedāvā vairākus inovatīvus pakalpojumus iedzīvotājiem, kuri ceļo uz ārvalstīm. “Tele2” tarifu plāns “Baltija” nodrošina bezlimita zvanus un īsziņas un 2GB mobilo internetu visās Baltijas valstīs. Ar “Tele2” Viesabonēšanas datu pakām klientiem vairāk nav jāmaksā par katru megabaitu, bet ir iespēja iegādāties konkrētu datu apjomu par izdevīgu cenu viesabonēšanā jau 72 pasaules valstīs.

Komentāri 10

Leave a Reply

 • ZZ lietotājs
  June 10, 2015, 23:11

  Tele2 vispār palicis laupītāju kantoris – par it kā interneta datu izmantošanu katru dienu no kredīta atskaita 36 centus, kaut mobilie dati ir atslēgti un nekāds trafiks neparādās – muld, ka esot neatslēgtas programas. Tas sākas kaut kad ar martu. Cik zināms, tad daudziem tādas problēmas – lai aizrijās, ir citi operaratori.

 • kāpēc
  May 20, 2015, 19:21

  Kāpēc šeit ir tikai reklāmraksti? boot el vē nosaukums jāmaina uz reklama el vē

 • Jēga?
  May 20, 2015, 16:03

  Tagad jau arī whatsappā var zvanīt
  viss kas sanāk ir maksa par internetu un ja ir wi-fi tad vispār bez maksas..

  Naudas zagļi vien ir.
  ……………………………….
  ………………………………..
  …………………………………
  ………………………………….
  …………………………………..

 • Rūķis
  May 20, 2015, 14:51

  ”PALDIES Tele2” !!!! ATGRIEŽAMIES INTERNETA AKMENS LAIKMETĀ!!!! Ka katrs pakalpojums ‘jāpasūta’ ar sms.
  Varbūt vēl esiet PIRMIE latvijā un atgriežat wap lapas, kā arī uz avīžu lapām pasūtāmos mobīlo zvanu toņus, ekrāntapetes u.t.t. :D

  Sviests ne kompānija! :D

 • hujov
  May 19, 2015, 03:15

  zvanu uz arvalstim reali letak nekaa uz lv jau sen- kaa?
  panem pasu prastako smartphone,uzliec app lai var zvanit caur netu no tava telefona un tas ari viss.. uz uk man maksa 1cents minute, vacija 1.6cents, norvegija 2centi/minute uz parastajiem numuriem, uz mobilajiem apm 2x dargak.

  vel ir ari tads zerozvans.lv ,apmeram tadi pasi tarifi bet var izmantot no da jebkura telefona bez neta-jamaksa tikai extra par kaa zvanu uz triatel numuru.

  • Janka
   June 1, 2015, 06:01

   Es ari izmantoju Zerozvanu. Ar LMT Brivibu nekas papildus nav jamaksa.

 • Atpalikušais operators
  May 18, 2015, 15:39

  Uzreiz ņems par 30 minūtēm. Turpmāk lai dabūtu toletes papira gabaliņu būs jāmaksā par visu rulli uzreiz. Kaut kā tā….

 • lohi
  May 18, 2015, 14:59

  kur tad maksa ir atcelta? tikai saliks pakas un padarits neizdevigaks :D

  • kaaja
   May 18, 2015, 15:37

   kurā vietā neizdevīgāk?

   • Buksis
    May 20, 2015, 14:43

    Es zvanu kādam norunāju 10-15min mēnesī, man paņem maksu par 30min, norunāju 31minūti man paņem par stundu u.t.t. KAS TUR IZDEVĪGS?!???

    Kārtējo reizi Mele2 jāpiešmauc savi tupie klienti jo šīs Zveidru atliekas neko citu nezin savā biznesa plānā kā tikai nopelnīt vairāk naudu…