Tagad arī Latvijā pieejama unikālā Samsung AddWash WW8500 veļasmašīna, kas ļauj jebkurā mazgāšanas cikla brīdī ērti pievienot papildu drēbes vai mazgāšanas līdzekli pa priekšējās durvīs īpaši iebūvētu lūku. 

Katrs otrais Latvijā – aizmāršīgs veļas mazgātājs 

Pusei Latvijas iedzīvotāju pēdējā mēneša laikā ir gadījies piemirst ielikt mazgāties kādu veļas gabalu un atcerēties par to tikai tad, kad veļasmašīna jau iedarbināta, atklāts Samsung AddWash veiktajā pētījumā. Aizmāršīgākie veļas mazgātāji ir vecumā no 25 līdz 34 gadiem (63%), kā arī ģimenēs ar bērniem (59%).

Savukārt aptuveni 90% patērētāju Eiropā apgalvo, ka viņi regulāri vēlētos pievienot aizmirstās drēbes vai papildu mazgāšanas līdzekli un veļas mīkstinātāju, taču līdz šim nav bijusi iespēja to izdarīt, neapstādinot mazgāšanas ciklu un neiztukšojot ierīci no ūdens.

AddWash (5)

Ņemot vērā patērētāju atziņas, Samsung AddWash ir aprīkota ar “pauzes” funkciju un papildu durvīm, kas ir pietiekami lielas, lai jebkurā mazgāšanas brīdī pievienotu džemperi, džinsu pāri vai pat dvieli, nepagarinot vai no jauna nesākot mazgāšanas ciklu.

“Līdz šim nebijusī AddWash iespēja atbrīvo no jebkāda stresa par veļas mazgāšanu,” stāsta Sergejs Kostjučenko, Samsung Electronics Baltics sadzīves tehnikas biznesa direktors Baltijā. “Veļas grozā aizmirsts krekls, pēkšņi atrasta pāra otra zeķe, sporta somā palikusi forma, kas tomēr nepieciešama jau rīt – tās ir ikdienišķas situācijas, kas noteikti pazīstamas daudzās mājās. Tagad tās ir atrisināmas pavisam vienkārši un ērti, tā ietaupot laiku un ļaujot ģimenēm pievērsties lietām, kas viņām patiešām patīk.”

AddWash veļasmašīna ir aprīkota ar “bērnu atslēgas” drošības funkciju, lai neļautu bērniem nejauši atvērt ielādes durvis.

Viedā veļasmašīna

Samsung WW8500 veļasmašīnai ir daudzveidīgs viedo funkciju klāsts, kas darbojas sasaistē ar Android un iOS viedtālruņiem. Tās ļauj sekot līdzi mazgāšanas cikla progresam un arī saņemt ziņu viedtālrunī, kad mazgāšanas cikls tuvojas beigām. Šī iespēja noder, ja lietotāji vēlas veļasmašīnā ievietot saudzīgi vai ar rokām mazgājamas drēbes pirms mazgāšanas cikla beigām – šādā veidā viņi uzzina īsto brīdi, kad to izdarīt.

Jaunas tehnoloģijas labākam sniegumam

Jaunā WW8500 AddWash ir aprīkota ar virkni inovatīvu tehnoloģiju, kas ļauj drēbes mazgāt ērti un kvalitatīvi. Samsung SuperSpeed funkcija mazāk nekā stundas laikā ļauj paveikt normālu mazgāšanas ciklu, neietekmējot mazgāšanas rezultātu. SuperSpeed pamatā ir SpeedSpray tehnoloģija, kas nodrošina jaudīgāku apģērbu skalošanu ar izsmidzināmas ūdensstrūklas palīdzību. Tādā veidā ātrāk tiek izklīdināts tīrīšanas līdzeklis un ietaupīts mazgāšanas laiks.

Savukārt Ecobubble™ tehnoloģija sajauc mazgāšanas līdzekli ar gaisu un ūdeni un pēc tam piepilda veļasmašīnas cilindru ar burbuļiem. Tie drēbēs iekļūst 40 reizes ātrāk nekā parasta ūdens un ziepju sajaukums. Ecobubble™ saudzīgāk rūpējas par audumu un nodrošina kvalitatīvu mazgāšanu pat aukstā ūdenī, vienlaikus ekonomējot elektroenerģiju. Turklāt šīs mašīnas ciparu invertora motors garantē izcilu energoefektivitāti, minimālu trokšņu līmeni un ilgstošu kalpošanas laiku.

Samsung WW8500 AddWash pieejama lielākajos sadzīves un elektronikas preču veikalos visā Latvijā par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu, sākot no 499 eiro 7 kg ietilpības modelim līdz 1299 eiro 12 kg ietilpības modelim.

Par pētījumu

Pētījumu veicis tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs “SKDS” interneta vidē 2016. gada februārī. Aptauja ir reprezentatīva ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 74 gadiem. Izlases lielums ir 1005 respondenti Latvijā, Lietuvā un Igaunijā – katrā 500 respondenti.

Komentāri 8

Leave a Reply

 • lool
  March 24, 2016, 22:57

  Nu ģēnij ka ar ūdeni tiec galā, kad attaisi durvis? LOL! gāz mašīnu uz mutes lai netecētu ārā? :D

  • ss
   March 25, 2016, 13:51

   Man piemēram ir no augšas ielādējama wašmašīne, tagad nezinu uz kuru sānu man būtu viņa jāgāž, LOL.

   • Alex
    March 29, 2016, 08:41

    Tad jau tev ir lieli mīnusi divi:
    1) Nevari vērot aizraujošo mazgāšanās procesu, vecos laikos, kad saplīsa cccp, tas pat kalpoja visai ģimenei kā TV…
    2) par vienu mēbeli mājā mazāk – virsma kā plaukts.

  • ??
   March 25, 2016, 13:25

   Kādu ūdeni? Tev puse vēlas mašīnas pilna ar ūdeni katru reizi ģēnij?
   Es jebkura mazgāšanas cikla laikā varu nospiest pauzi un atvērt durvis. Man ūdens nekur ārā netek. Varbūt tāpēc, ka man ir 7KG ne mini veļas mašīna. Acīmredzot Samsungs lohi, ja taisa veļas mašīnas, kurām nevar pauzi nospiest.

   • !!!
    March 28, 2016, 09:21

    Melo. Nevar jebkurā mazgāšanas cikla laikā nospiest pauzi un atvērt durvis. Sākumā jā, kamēr ūdens vēl nav pietecējis līdz noteiktam līmenim. Izņemot gadījumus, kad veļas ir pamaz, mašīna darbojas ūdeni taupošā pusrežīmā un ūdens mazgāšanas laikā nepaceļas līdz durvju gumijām. Bet arī tad, kad pienāk skalošanas cikls, ūdens pietek vairāk un durvis neattaisīsi.

    Starp citu, galējas nepieciešamības gadījumā var veikt tādu triku, ka pārslēdz režīmu uz ūdens izsūknēšanu (un centrēšanu), tad pagaida, kad ūdens nedaudz nokrītas, nospiež pauzi un skatās vai duvis automātiski atbloķējas vai nē. Un tā vairākas reizes, līdz durvis var atvērt. Mazgāšanas līdzekļa zudumi būs salīdzinoši mazi.

    Un ielikt papildus mazgāšanas līdzekli vai mīkstinātāju pēc mazgāšanas cikla iesākšanās (kad ūdeni vairs neņem) vispār nav problēmas. Sagatavo tējkannā nedaudz siltenu ūdeni, ielej vai ieber tvertnē mazg. līdzekli un noskalo ar ūdeni. Esmu tā vairākas reizes darījis.

    P.s. 7kg jau ir vairāk vai mazāk standarts, nekas īpašs.

 • Ledgrauzis
  March 24, 2016, 22:57

  Vēl viens caurums, kur pazust līdz ar galiem vienai zeķei.

 • KEPKE
  March 24, 2016, 15:54

  Nesaprotu ar ko tas atšķiras no iepriekšējiem. Nospiedi pauzi, pagaidīji kamēr atbloķējas durvis un pievieno veļu. Ieslēgtā mašīnā tāpat pievienot nevar. Vienkārši vēl vienas durvis. Līdzīgi kā veļas grozs veļas grozā, lai nebūtu jāpārkrāmē veļa :)))

  • to KEPKE
   March 28, 2016, 09:25

   Atšķiras ar to, ka tagad var arī mazgāšanas cikla vidū, kad ūdenis ir pietecējis līdz līmenim un veļa sākusi mazgāties, nospiest pauzi un atvērt (augšējās) durvis.