Samsung Baltijas tirgū piedāvā savu jaunāko robotu putekļsūcēju – Powerbot VR9000, kas nodrošina pilnībā automātisku mājokļa grīdu uzkopšanas kvalitāti ar 60 reizes lielāku sūkšanas jaudu kā parastajiem tīrīšanas robotiem. Samsung Powerbot uzlabotais dizains papildināts ar būtiskiem praktiskiem risinājumiem labākai grūti pieejamu vietu tīrīšanai un ērtākai manevrēšanai, kas ļauj mājokļa uzkopšanu paveikt daudz ātrāk un kvalitatīvāk, neriskējot iestrēgt starp dažādiem šķēršļiem. Turklāt ar īpašu tālvadības pults lāzeru lietotājs var arī norādīt, kur tieši vēlas veikt uzkopšanas darbus.

“Mājokļu uzkopšanai veltam ievērojamu laiku, ko daudz labprātāk pavadītu atpūšoties vai izklaidējoties draugu un ģimenes lokā. Tāpēc arī Samsung prioritāte ir rast arvien jaunus risinājumus, kā atvieglot cilvēku ikdienu ar moderno tehnoloģiju palīdzību. Putekļsūcēji roboti jau ir ienākuši daudzās mājās un kā katram jaunievedumam, iezīmējas arī dažādi limiti to iespējām. Ar Powerbot VR9000 mūsu mērķis ir lauzt priekšstatus par šo putekļsūcēju ierobežotajām iespējām, parādot tos kā elegantu un ļoti praktisku palīgu, lai uzturētu mājokli ideālā kārtībā,” saka Viktors Markuls Samsung Electronics Baltics sadzīves elektrotehnikas direktors.

Powerbot VR9000 sniedz izcilu tīrīšanas kvalitāti jebkuram grīdas segumam, izmantojot iespaidīgo sūkšanas jaudu kopā ar daudz platāku tīrīšanas birsti, kas nodrošina lielāku uzkopšanas laukumu un iztīra pat grūti pieejamos stūrus. Vienlaikus vairs nav nepieciešamas papildus birstes putekļsūcēja sānos, kas novērš risku, ka tās varētu ieķerties vados vai, piemēram, paklāja audumā. Savukārt unikālā CycloneForce tehnoloģija sūkšanas laikā rada spēcīgu centrbēdzes spēku, kas daudz efektīvāk atdala netīrumus no gaisa un ilgāk saglabā tīru putekļsūcēja filtru.

Ar atjaunotu FullView Sensor sistēmu jums nebūs jāuztraucas, ka uzkopšanas darbus varētu pārtraukt Powerbot VR9000 iestrēgšana starp mājoklī esošajiem šķēršļiem vai mēbelēm. Putekļsūcēja navigācijas sistēma palīdz tam daudz precīzāk orientēties telpā, spējot noteikt pat ļoti mazus šķēršļus un samazinot tā saucamos “aklos punktus”. Savukārt lielāki Easy Pass riteņi līdz 105 mm diametrā un līdz 15mm paaugstinātais korpusa attālums līdz zemei, palīdz Powerbot VR9000 viegli pārvarēt tādus šķēršļus kā, piemēram, kabeļus vai durvju sliekšņus.

Turpmāk mājokļa uzkopšanu iespējams kontrolēt vēl precīzāk un burtski norādīt robotam putekļsūcējam vietu, kuru nepieciešams satīrīt. Powerbot aprīkots ar patentēto Point Cleaning funkciju, kas ar  tālvadības pultī iebūvētu lāzera staru ļauj  norādīt konkrētu telpas punktu, kuru robots nekavējoties satīrīs.  Pateicoties Point Cleaning funkcijai, lietotājiem vairs nevajadzēs pārvietot ierīci manuāli.

Powerbot VR9000 inovatīvajā dizainā apvienota eleganta āriene ar praktiskām funkcijām efektīvākai mājokļa uzkopšanai. Putekļsūcēja priekšā izvietota liela T-veida birste, gluži kā parastajiem putekļsūcējiem kas labi iztīra arī telpu stūrus. Savukārt caurspīdīgais CycloneForce nodalījums parāda, cik daudz netīrumu savākts un to pavisam viegli var noņemt un iztukšot.

Latvijā Powerbot VR9000 pieejams lielākajos elektropreču veikalos elegantā zeltaini melnā The Airborne Copper krāsojumā. Powerbot VR9000 cena ir aptuveni 730 eiro.

VR9000-02 0630

Komentāri 10

Leave a Reply

 • Rumba
  February 20, 2015, 08:53

  Nu vajadzētu salīdzinošos testus ar parastajām 800 sērijas iRobot rumbām, lai redzētu, vai tiešām samsungs ir 60x jaudīgāks un visādi citādi krutāks!

 • :P
  February 14, 2015, 13:41

  LG HomBot ir lētaks un funkcionāli tieši tas pats. Lielākai jaudai nav nozīmes, jo šie mazie roboti der tikai ikdienas putekļu savākšanai un gaisa izfiltrēšanai.
  Un tur nav nekāda sakara ir slinkumu. Robosūcejs ir pirmā tiešām lietderīgākā sadzīves tehnika kas izdomāta.

  • students
   February 14, 2015, 22:47

   Jā noteikti, gribētu redzēt kā tu drēbes mazgā ar rokām un uz ugunskura gatavo vakariņas..

 • Māris
  February 12, 2015, 14:27

  Lai tikai cilvēki paliktu resnāki.
  Izgudro vēl podu, kas pats atbrauc pie tevis, kad gribas nokārtoties

  • :P
   February 14, 2015, 13:43

   Var redzēt, ka nav sajēgas par to, ko muld. No istabas islaucīšanas tievāks neviens nepaliks, bet resns paliek tikai no pārmērīgas rīšanas.

  • asd
   February 12, 2015, 16:02

   un ģenētiski modificēto pārtiku, kas pagatavo pati sevi un atnāk pie tevis.

 • asd
  February 12, 2015, 04:00

  varbūt 60 reizes jaudīgāks, bet 30 reizes neefektīvāks.

 • me
  February 11, 2015, 19:29

  Parastie roboti ir tādi pat kā parastais veļas pulveris :D

 • Ghh
  February 11, 2015, 17:55

  Ko nozīmē “60 reizes lielāka sūkšanas jauda” un kā to mēra? Kas ir “parastaie tīrīšanas roboti”?

 • Bils
  February 11, 2015, 16:41

  Jauki, bet jēgu neredzu, ja tāpat paliek mēsli pēc tīrīšanas. Reāls eksperiments, skat. no 1:55
  https://www.youtube.com/watch?v=c0EiMn9u27c