Jau esam vēstījuši, ka Android operētājsistēmas visnotaļ daudzveidīgā ekosistēma ir gan tās lepnums, gan posts. Būtiskas problēmas šis apstāklis sagādā brīdī, kad klajā tiek laista jauna Android operētājsistēmas versijas.

Jau vairākas reizes esam apskatījuši Apple mobilās operētājsistēmas iOS 8 adaptācijas rādītājus, kas, lai arī nedaudz atpaliek no iOS 7 uzstādītajiem rādītājiem, ir krietni labāki par Android jaunākās operētājsistēmas veikumu.

Kopš Android Lollipop debijas ir pagājis vairāk nekā mēnesis, ir pagājušas teju trīs nedēļas kopš pircēji var iegādāties pirmās ierīces ar jauno operētājsistēmu un vairākas dienas kopš Lollipop operētājsistēma atjauninājumu veidā ir pieejama Nexus ierīcēm.

Kompānijas Crittercism sniegtā informācija vēsta, ka dotajā brīdī Lollipop operētājsistēma ir uzstādīta vien 0,15 procentiem Android viedierīču, turklāt šis cipars nav būtiski mainījies, kopš operētājsistēmas debijas tirgū. Salīdzinājumam jāmin, ka iOS 8 operētājsistēma jau pēc pirmajām 13 dienām bija uzstādīta aptuveni 40 procentiem Apple mobilo ierīču.

Nobeigumā jāatzīmē, ka, par spīti apskatnieku labajām atsauksmēm, Lollipop operētājsistēma neiztiek bez problēmām. Vairāki lietotāji ir sūdzējušies, ka pēc atjauninājuma uzstādīšanas Nexus 7 planšetdators ir kļuvis ļoti lēns, bet pat vienkāršāko darbību veikšanas laikā ierīce būtiski uzkarst.

Lollipop Forest

Saistītās tēmas: androidoperētājsistēmas

Komentāri 18

Leave a Reply

 • AivisV
  January 17, 2015, 15:54

  lg g3 jau pieejams, pagaidām nesūdzos!

 • gg wp
  December 18, 2014, 23:37

  android xD

 • frii
  November 26, 2014, 17:33

  Raksta vērtība nulle. Androids ar saviem upgreidiem vienmēr ir smagi atpalacis. Varbūt pret vasaras vidu viņš būs pieejams visiem, kas viņu vēlās. Un tad arī varbūt būs normāla versija, bez rupjām kļudām.

 • Artūrs
  November 25, 2014, 16:31

  Man tieši tāpat kā silvergo, nokaitināja konkrēti, bet pirmajās dienās tā nebija, pārādījās pēc kādas nedēļas lietošanas

 • bfj
  November 25, 2014, 11:51

  Hmm, man ar bateriju viss kārtībā, pat labāk nekā 4.4. Gan nevarēju sagaidīt OTA un pats uzliku factory image, līdz ar to arī factory reset.

 • persick
  November 25, 2014, 11:39

  tas kaut kā loģiski liekas, ja esošās aparatūras klāsts ir super plašs, tad jaunai OS versijai ir grūtāk tajā “iespraukties”.

 • silvergo
  November 25, 2014, 09:30

  Nu, nez, man itkā liekas, ka ar baču nav ne vainas, vot problēma ir gļuki, un tādi diezgan nereāli – uzkarās camera apps, phone apps – palicis ritīgi lēns. Un vēl forši ir tad, kad tu viņu atver – spied uz cilvēkiem, un nekādas darbības nenotiek – izslēdz arā phone app – dzirdu sāk connection skaņa skanēt (tas pīip, pīip) skatos zvana cilvēkam – phone apā uzspiežot nekas nerādās, tik caur notification window var atvērt pašu zvana appu (tas jaunais logs, kad tu runā) lai nospiestu sarkano klausuli.. Restarts atrisina problēmu, taču come on. Nedēļas laikā 3 restarti manuprāt ir bišku pa daudz

 • KEPKE
  November 25, 2014, 08:25

  Kaut kāds tukšs raksts.

 • briedis
  November 25, 2014, 07:16

  Par android L 5.0 atrdarbibu nevaru sudzeties. Baterija gan klibo, bet ar custom Kernel tas ir risinams.

 • martins
  November 24, 2014, 23:59

  Loti nesakarigs un statistiski nepareizs raksts.