Nesen rakstījām, ka Spotify publiski sūdzējās par to, ka Apple neapstiprina viņu aplikācijas jauninājumu, jo tajā maksājumi netiek veikti caur iTunes sistēmu.

macOS_Sierra_Apple-Music-640x518

Uz Spotify sūdzībām atbildējuši Apple norādot, ka visiem izstrādātājiem ir vieni noteikumi, neatkarīgi no tā vai produkts būtu spēli, video vai mūzikas straumēšanas serviss vai kāds cits konkurentu izstrādājums.

Apple norāda, ka ar prieku izskatīs Spotify aplikācijas jauninājuma publicēšanas iespēju App Store, līdz ko tas atbildīs App Store noteikumiem.

Jāpiezīmē, ka iepriekš labu laiku Spotify centušies apiet Apple maksājumu sistēmu uz lietotāju rēķina – veicot abonēšanu no aplikācijas tā bija dārgāka, nekā pērkot abonementu tīmekļa lapā.

Komentāri 3

Leave a Reply

 • wOOt
  July 5, 2016, 14:56

  Eiropas Savienībā vienkārši jāvēršas EK un pakaļā Apple būs par monopolstāvokļa izmantošanu.

  • Jurists
   July 5, 2016, 16:40

   Tups vai kā?

   • Guru
    July 6, 2016, 13:00

    Tā ir ļoti laba doma. Principā šis pats jau reiz notika ar Microsoft, kad ES viņiem lika izvākt Internet Explorer no OS instalācijas. Vēlāk viņi panāca vienošanos, dēļ kuras mums uz jaunas Windows instalācijas ir dota iespēja izvēlēties interneta pārlūku un defaulto search engine.
    Tas pats ir šajā gadijumā ar Apple – Apple Music ir netaisnīga priekšrocība attiecībā pret Spotify, jo 30% maksājums par pirkumiem aplikācijā uz to neattiecas.
    Guru