Drawbridge analizējuši Android aplikācijas, kurās iekļautas reklāmas un nonākuši pie secinājuma, ka pagājušajā ceturksnī visvairāk izmantotā Android aplikācija ir Clean Master.

Clean Master ļauj iztīrīt Android darbinātu ierīci, izdzēšot aplikāciju kešatmiņu un citus nevajadzīgus failus, kā arī, aizverot liekos procesus, palielināt brīvi pieejamās RAM jeb operatīvās atmiņas apjomu. Tāpat arī šī bezmaksas aplikācija ļauj pārbaudīt vai ierīcē nav vīrusi un cita nevēlama programmatūra.

iOS operētājsistēmā visvairāk izmantotā aplikācija oktobrī ir Tango, kam seko iFunny un Words With Friends, attiecīgi novembrī un decembrī.

Jāpiezīmē, ka Drawbridge analizējuši reklāmu pieprasījumus no aplikācijām, attiecīgi dēvēt par plašāk izmantotajām konkrētās operētājsistēmas mērogā tās nevaram, jo daudzas plaši izmantotas aplikācijas tiek piedāvātas bez iekļautām reklāmām, kā piemēram, WhatsApp un virkne citu.

Komentāri 2

Leave a Reply

  • Janka
    February 2, 2016, 17:01

    Tās jau ir reklāmu programmas :(

  • Bacя
    February 1, 2016, 16:16

    Neiesaku izmantot tamlīdzīgas programmas.Ja saglabā kādu foto,video vai kādu .apk failu,kur pats esi izveidojis mapi.,piem.microSD kartē,tad CleanMester visu izdzēš bez vaicājuma…sūds uz kociņa.Ja grib zaudēt sev vajadzīgos datus,tad var uzstādīt…