Dell paaugstina atvērtās tīklošanas līmeni, izmantojot jaunu dezagregēto programmatūru, lai maksimāli palielinātu klientu izvēles iespējas un produktivitāti

Paziņojot par Dell Networking 10. operētājsistēmu (OS10), uzņēmums Dell ir paplašinājis savas iespējas atvērtās tīklošanas jomā. Šīs nākamās paaudzes tīklošanas programmatūras uzdevums ir lielos datu centru vidēs ieviest jauna līmeņa programmatūras pielāgojamību un programmējamību. OS10 programmatūras vide uzlabo moderno datu centru funkcionalitāti, dezagregējot tīkla programmatūru, lai klientiem būtu plašākas izvēles iespējas attiecībā uz programmatūras izmantošanu IT operācijās.

“Moderniem programmatūras definētiem datu centriem ir nepieciešama mūsdienīga pieeja operācijām ne tikai attiecībā uz tīklu, bet arī uz skaitļošanas un krātuves elementiem,” teica Toms Bērnss (Tom Burns), Dell tīklošanas un uzņēmumu infrastruktūras struktūrvienības viceprezidents un ģenerāldirektors. “OS10 piedāvā klientiem nākotnes vajadzībām gatavu tramplīnu, kas ļauj ātrāk atjaunot tīklus un datu centru infrastruktūru un līdz ar to panākt lielāku klientu efektivitāti un atbilstoša līmeņa jaudu.”

“OS10 ir interesants un jauns uzņēmuma Dell virziens, jo tas turpina paplašināt un uzlabot Dell tīkla risinājumu klāstu ar jaunievedumiem programmatūrā un aparatūrā,” teica Breds Keismors (Brad Casemore), IDC datu centru tīklu izpētes direktors. “Tāpat ir vērts pieminēt, ka Dell neuztver tīklošanu tikai kā operāciju silosu vai diskrētu domēnu, bet prognozē ātri pieaugošu pieprasījumu pēc patēriņa modeļiem, IT operācijām un tradicionālo IT silosu norietu.”

OS10 platforma ir izstrādāta, nosakot jaunus atvērtā pirmkoda programmatūras modularitātes kritērijus, kas lietotājiem ļauj izveidot visefektīvākos un pielāgojamākos ceļus tīklu sistēmās. OS10 sastāv no bāzes moduļa un dažādiem izvēles lietojumprogrammu moduļiem. Kas agrāk bija apvienots cieši integrētās konkrētam izstrādātājam piemērotās grupās, tagad ir sadalīts, lai klienti iegūtu labākas izvēles, vadības un programmējamības iespējas.

  • OS10 bāzes modulis ir pieejamas bez maksas, un tajā darbojas pilnībā atvērta, neizmainīta operētājsistēmas Linux versija. Linux ir viena no visplašāk izmantotajām operētājsistēmām un var nodrošināt vienotu valodu vairākos IT slāņos, tostarp tīklošanā, datu uzglabāšanā un skaitļošanā. OS10 bāzes modulis palīdz maksimāli izmantot konkrētai kopienai atbilstošās Linux priekšrocības, kuras ļauj uzlabot tajā esošā lietojumslāņa programmējamību, pārnesamību un pielāgojamību.

Līdzās iepriekš minētajam OS10 bāzes modulī tiek izmantots atvērtās skaitļošanas projekts Switch Abstraction Interface (SAI), kas nodrošina vienotu programmētājiem ērtu valodu izstrādātāju tīkla operētājsistēmās un konkrēto aparatūras stāvokli fiziskajā komutatorā. Mūsdienās SAI palīdz tīmekļa uzņēmumiem un mākoņpakalpojumu sniedzējiem izmantot aparatūras jaunievedumus, nodrošinot precīzākas komutatoru programmēšanas iespējas.

  • OS10 lietojumprogrammu moduļi — izmantojot bāzes moduli, OS10 var nodrošināt Dell tradicionālās tīklošanas funkcijas (protokolus L2/L3), kā arī daudzas trešo pušu lietojumprogrammu, sākotnējās Linux un atvērtā pirmkoda lietojumprogrammu funkcijas, piemēram, IP, komutējošās matricas un drošības pakalpojumus kopā ar pārvaldības un automatizācijas rīkiem. Tas ļauj klientiem pielāgot IT operācijas atkarībā no dažādiem izmantošanas veidiem un darba procesiem.

No tīkla operācijām līdz izstrādes operācijām

Klientiem, kas meklē arvien jaunas iespējas izstrādāt lietojumprogrammas un datu centrus serverī, krātuvē un tīklā, nevis tikai vienā silosā, OS10 neizmainītā Linux bāzes modulis piedāvā īpašas priekšrocības. Lai gan OS10 piesaistīs tradicionālo tīklu operatoru uzmanību, kuri meklē parastos programmēšanas līdzekļus, šī programmatūra būs pievilcīga arī DevOps kopienām, kas meklē atbilstošu kopēju izstrādes vidi serverim, krātuvei un tīkla elementiem.

“Organizāciju spēja definēt savu infrastruktūru kā kodu ir neatņemama jebkuras DevOps iniciatīvas pamatelements, kas ļauj nodrošināt tādas praktiskās operācijas kā sadarbību un nepārtrauktu piegādi,” teica Naigels Kerstens (Nigel Kersten), uzņēmuma Puppet Labs informācijas tehnoloģijas nodaļas vadītājs. “Tā nodrošina vienu kopēju valodu, kuru var kopīgi izmantot tradicionālajās izolētajās organizācijās, piemēram, izstrādes, skaitļošanas, tīklošanas un krātuves, samazinot nevajadzīgu sarežģītību un vienlaikus palielinot gan ātrumu, gan pieejamību. Mēs ar prieku sadarbosimies ar Dell arī turpmāk un izmantosim jauno OS10 piedāvājumu, jo arvien vairāk organizāciju izmanto DevOps iespējas tīkla pārvaldībā.”

dell

Plašākas iespējas klientu jaunievedumiem

OS10 spilgtākās iezīmes ir spēja palīdzēt klientiem ātri izstrādāt, pielāgot un galu galā izmantot īsta programmatūras definēta datu centra priekšrocības. Daži piemēri:

  • “Dell Networking OS10 piedāvā unikālas pielāgojamības un programmēšanas iespējas, kas ir nepieciešamas modernajiem mākoņpakalpojumu sniedzējiem, lai rastu jaunus risinājumus un gūtu panākumus strauji mainīgajā vidē. Mēs jau tagad saskatām ievērojamas operāciju priekšrocības, ko piedāvā serverī veiktas pārvaldības iespējas kopā ar mūsu serverim paredzētajiem automatizācijas rīkiem,” – saka Džeisons Longs (Jason Long), ‎Joyent tīkla arhitektūras un vadības daļas direktors.

  • “Es uzskatu, ka Dell ir ceļā uz kaut ko īpašu ar savu operētājsistēmu OS10. Tā nodrošina unikālu izstrādes platformu, kurā var ātri izveidot prototipus pielāgotiem risinājumiem un samazināt laiku līdz ieviešanai ražošanā. Izmantojot OS10 atvērtību un programmēšanas pielāgojamību, es varēju instalēt standarta viena izpildlaika un F# valodu paketes un ātri izstrādāt drošu IoX lietojumprogrammu vārteju. Operētājsistēmā OS10 es varēju pat kompilēt un atkļūdot, un, tā kā man ir tāds pats programmatūras komplekts, es varu to paveikt savā datorā, tādējādi palielinot darba ražīgumu. Man tas patīk!” – profesors Antonio Cisternino, Pizas universitātes IT centra direktors

Pieejamība

Dell plāno, ka OS10 bāzes modulis būs pieejams piegādei martā, un šogad tiks sākta Dell izstrādāto lietojumprogrammu moduļu beta testēšana.

Pievieno savu komentāru

Lietotājvārds:
Komentārs:3 komentāriatpakaļ uz rakstu

#1SmaragdsJanuary 30, 2016, 12:35

Dezagregēto programmatuuru? :D
Google pat neizmet rezultaatus peec vaarda - dezagregēts.

Laikam boot rakstu autori ieviesh Latvijaa jaunos terminus. Labpraat uzzinaatu ko tas noziimee latviski.


#2AnonymousJuly 21, 2016, 18:37

=disaggregated
agregēšana ir apvienošana, dezagregēšana ir sadalīšana
http://termini.lza.lv/term.php?term=disaggregation&lang=EN


#3AnonymousJuly 21, 2016, 18:38

=disaggregated
agregēšana ir apvienošana, dezagregēšana ir sadalīšana


Citas ziņasBOOT.Lv sākumlapa

Kā cilvēks: ļaunprogrammatūra mācās, kā rīkoties, lai apietu Google Play Store pretkrāpšanas mehānismus

Kā cilvēks: ļaunprogrammatūra mācās, kā rīkoties, lai apietu Google Play Store pretkrāpšanas mehānismus(0)

Kaspersky Lab speciālisti ir konstatējuši Android Trojas zirgu ar nosaukumu Guerilla, kas cenšas pārvarēt Google Play Store pretkrāpšanas mehānismus. Tas izmanto viltus Google Play klienta lietotni, kas uzvedas tā, it kā aiz tās stāvētu īsts cilvēks. Šī viltus lietotne ļauj uzbrucējiem veikt ēnu reklāmas kampaņas, izmantojot inficētās ierīces, lai lejupielādētu, instalētu, novērtētu un komentētu Google

Uzņēmumiem par brīvu ir pieejams Kaspersky Anti-Ransomware Tool

Uzņēmumiem par brīvu ir pieejams Kaspersky Anti-Ransomware Tool(0)

Kaspersky Lab ir izlaidis Anti-Ransomware Tool for Business — bezmaksas programmatūru, kas sniedz papildu drošību, aizsargājot korporatīvos lietotājus no izspiedējvīrusiem. Lai identificētu izspiedējvīrusu uzvedības modeļus un aizsargātu Windows pārvaldītas galiekārtas, Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business izmanto divas novatoriskas tehnoloģijas: Kaspersky Security Network un System Watcher1. System Watcher unikālās funkcijas ietver iespēju bloķēt un atritināt atpakaļ kaitīgas

Bezmaksas mobilās lietotnes, kas vēl noderēs vasaras izskaņā

Bezmaksas mobilās lietotnes, kas vēl noderēs vasaras izskaņā(0)

Viedtālrunis jau sen vairs nav tikai saziņas līdzeklis, tas ir palīgs teju ikvienā mūsu dzīves situācijā – plānojot ikdienas gaitas, nodarbojoties ar sportiskām aktivitātēm un pat ceļojot. Lietotņu konsultante no Latvijas Mobilā Telefona Elīna Lidere iesaka mobilās lietotnes, kas lieti noderēs, baudot atvaļinājumu vai brīvo laiku ārpus darba. 

Kaspersky Lab ar bug bounty programmu pārbaudīs, vai tā risinājumos nav ievainojamību

Kaspersky Lab ar bug bounty programmu pārbaudīs, vai tā risinājumos nav ievainojamību(0)

Kaspersky Lab informē, ka tiek uzsākta bug bounty programma ievainojamību meklēšanai uzņēmuma izstrādātajā programmatūrā. Iniciatīva paredz trešo pušu pētnieku piesaisti un atlīdzības izmaksu viņiem par būtisku trūkumu atklāšanu. Tādējādi uzņēmums plāno ne vien strādāt pie iekšējo ievainojamību novēršanas savos risinājumos, bet arī paplašināt mijiedarbības robežas un formas ar ārējiem informācijas drošības jomas ekspertiem. Kaspersky Lab

1Password pāriet uz abonementu sistēmu, servisa cena būs 2.99 ASV dolāri mēnesī

1Password pāriet uz abonementu sistēmu, servisa cena būs 2.99 ASV dolāri mēnesī(0)

Pieaugot dažādu tiešsaistes servisu un kontu apjomam, ir grūti atcerēties atcerēties visas paroles. Šeit talkā var nākt dažādi servisi, kuri palīdz šīs paroles iegaumēt.

кредит онлайн на карту

Reklāmas izvietošana

Tehnoloģiju portāls BOOT.Lv ir vadošais šīs nozares interneta medijs Latvijā, kas katru dienu nodrošina lasītājus ar jaunākajām tehnikas, auto, spēļu un izklaides ziņām.

Portāls BOOT.Lv ir atvērts nestandarta reklāmas kampaņu risinājumiem.

Sociālie tīkli un saziņa

Populārākās sadaļas

© 2001 - 2014 BOOT.Lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšana pieļaujama tikai ar BOOT.Lv rakstisku atļauju.
займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе
buy viagra cialis levitra online